„Panasonic“ LUMIX FT ir FX serijų fotoaparatai

„Panasonic“ pristatė naująjį LUMIX FT serijos modelį LUMIX DMC-FT10 ir LUMIX FX serijos daugiafunkcinį aparatą DMC-FX700.

FT10 pritaikytas aktyviam naudojimui lauko sąlygomis, o FX700 – stilingam ir universaliam fotografavimui.

Plokščią ploną korpusą ir sulankstomą 4x optinio priartinimo lęšių įtaiso optiką turintis naujasis 14.1 megapikselio FT10 modelis išsiskiria tvirtumu, atsparumu vandeniui (ne didesniame kaip 3 m gylyje), atsparumu smūgiams (krentant iš mažesnio nei 1,5 m aukščio), atsparumu šalčiui iki -10 °C ir nepralaidumu dulkėms.

Dėl pasaulyje pripažinto „Panasonic“ iA (sumaniosios automatikos) režimo bei įvairių papildomų funkcijų, nauju fotoaparatu fotografuoti paprasta. Modeliui būdingas MEGA O.I.S. (optinis vaizdo stabilizatorius) drebančių rankų efektui sušvelninti, sumanusis ISO valdymas judantiems objektams, veido detektorius ir sumanusis vaizdo parinkiklis. Specialiu iA mygtuku fotoaparato viršuje galima tiesiogiai įjungti šį režimą. Kai jis įjungtas, minėtos funkcijos veikia automatiškai, nustatymų parinkti nereikia kaskart, kai tik pasikeičia sąlygos.

Naudojantis DMC-FT10, galima filmuoti HD (didelės raiškos) 720p Motion JPEG (M-JPEG) formatu. Šis modelis turi ne tik ploną kompaktišką korpusą bei puikias eksploatacines savybes, bet išsiskiria ir maitinimo elementu, kurį kartą įkrovus galima padaryti 300 nuotraukų. 2.7 colių dydžio sumanusis LCD ekranas su AR danga užtikrina gerą nuotraukų ir filmų kokybę ne tik fotografuojant / filmuojant, bet ir peržiūrint vaizdus.

Naujuoju DMC-FX700  galima filmuoti aukštos kokybės 1920x1080 „Full HD“ filmus AVCHD formatu. 14.1 megapikselių DMC-FX700 taip pat išsiskiria ypač ryškiu F2.2 24 mm itin plataus kampo LEICA DC VARIO-SUMMICRON lęšiu su 5x optiniu priartinimu, dėl kurio šis fotoaparatas tampa dar universalesnis – galima fotografuoti viską: nuo kintančių peizažų iki judančių objektų silpno apšvietimo sąlygomis, pavyzdžiui, patalpose ar naktį.

„Panasonic“ iA (sumaniosios automatikos) režimas dabar papildytas judesio neryškumo naikinimo režimu (Motion deblur mode) ir sumaniuoju greito fotografavimo režimu (Intelligent Burst mode). Judesio neryškumo mažinimas sukurtas pagerinus judesio aptikimą (sumanusis ISO valdymas) bei ryškumo reguliavimą (sumanioji ekspozicija), taip pasiekiant kuo didesnį fotografavimo greitį. Išskirtinio ryškumo lęšio bei POWER O.I.S. (optiniu vaizdo stabilizavimo) deriniu užtikrinama, kad DMC-FX700 panaikins bet kokį mirguliavimą, nepriklausomai nuo to, ar jis atsirado dėl rankų drebėjimo, ar dėl objekto judėjimo. Naujuoju sumaniojo greito fotografavimo režimu kintančių kadrų kiekis nustatomas pagal objekto judėjimo greitį. POWER O.I.S., veido atpažinimo, veido aptikimo, AF sekimo, sumaniojo ISO valdymo, sumaniojo scenų parinkimo ir sumaniojo greito fotografavimo funkcijos tinkamai veikia vos įjungus iA režimą.

Dėl didelio 3.0 colių sumaniojo jutiklinio LCD ekrano galima visiškai kontroliuoti ir lengvai peržiūrėti nufotografuotus ir nufilmuotus vaizdus. Be to, galima ne tik nustatyti pasirinktis ar fokusavimą pagal planuojamą objektą, bet ir tuo pačiu metu išjungti užraktą. Įjungus A/S/M režimą, fotografavimo greitį ir diafragmą galima nustatyti pagal fotografuojančiojo tikslus.


Šiame straipsnyje: fotoaparatas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių