LSS: naujienos apie LSP

Lietuvos studentų sąjunga (LSS) prieš naujuosius studijų metus skelbia geras naujienas apie Lietuvos studentų pažymėjimus (LSP). Nuo šiol studentai Lietuvos studentų sąjungoje naują LSP užsisakyti ar turimo LSP galiojimą pratęsti galės pigiau, greičiau ir patogiau. Visiems LSP turėtojams studentų sąjunga parengė specialią nuolaidų su LSP programą ir iš esmės atnaujino tinklalapį lsp.lt.

Apie LSP gamybos ar galiojimo pratęsimo užsakymą

2010-2011 mokslo metams Lietuvos studentų sąjungoje LSP įsigyti ar turimo LSP galiojimą pratęsti galima sparčiau nei bet kada anksčiau. Naujojo LSP gamybos laiką pavyko sutrumpinti iki vienos savaitės nuo užsakymo patvirtinimo. LSP pratęsimas užsakomas prisiregistravus interneto tinklapyje lsp.lt ir atlikus nurodytus veiksmus LSP pratęsti. Tiek norintiems įsigyti naują, tiek pratęsti turimo LSP galiojimo terminą studentams šiais metais pakaks kartą apsilankyti pasirinktame Banko padalinyje, kur bus įforminami reikalingi dokumentai, išduodamas naujas LSP ar priklijuojama LSP galiojimo pratęsimą žyminti holograma.

Skaitmeninės nuotraukos

Naujovė, dėl kurios naują LSP studentams nuo šiol turėti galima greičiau – naujo LSP užsakymo metu vietoje spausdintos naudojama skaitmeninė nuotrauka. Ją studentai galės savarankiškai įkelti prisiregistravę savo asmeninėje erdvėje tinklapyje lsp.lt. Įkeliant nuotrauką svarbu laikytis Lietuvos Respublikoje galiojančių reikalavimų dokumentų nuotraukoms.

Studentų patogumui, kai kuriose Lietuvos aukštosiose mokyklose priėmimo metu bus teikiama fotografavimo vietoje paslauga. Tokiu būdu studentai sutaupys laiko ir lėšų.

Mažiau laiko eilėse

Laiką studentams padės sutaupyti ir „vieno apsilankymo“ principas banko skyriuje. „Swedbank“ padaliniuose studentams apsilankyti reikės tik vieną kartą – pasirašyti sutartį ir atsiimti jau pagamintą LSP arba prasitęsti turimo LSP galiojimo terminą.

Studentams, norintiems pasikeisti jau turimą LSP, nereikės su juo atsisveikinti anksčiau, nei pagaminamas naujas LSP. Nuo šiol, Lietuvos studentų sąjungoje LSP reikalus tvarkantys studentai, anksčiau išduotą LSP grąžinti savo aukštosios mokyklos Studentų atstovybei galės tada, kai naujasis dokumentas jau bus pagamintas. Grąžinus LSP savo Studentų atstovybei teliks naują dokumentą atsiimti pasirinktame banko padalinyje.

Naujas lsp.lt veidas

Studento pažymėjimo teisės aktai, LSP sistemos naudojimo pagalbos instrukcija, LSP nuolaidų programos pasiūlymai, dažniausiai užduodamų klausimų atsakymai ir studentiškos naujienos – viskas nuo šiol bus pasiekiama atnaujintame LSP tinklapyje adresu lsp.lt. Tinklapis bus pasiekiamas anglų ir rusų kalbomis bei pritaikytas naudoti neįgaliesiems.

Naujos LSP kainos

Naujas LSP Lietuvos studentų sąjungoje šįmet pinga iki 15 litų, o dokumento galiojimo pratęsimas – 11 litų. Sumokėti už LSP galima ne tik banko skyriuose, bet ir naudojant elektroninę bankininkystę.

Užsisakę naują LSP, prie savo asmeninės erdvės tinklalapyje lsp.lt prisijungę studentai galės stebėti, kaip keičiasi jų dokumento būsena (kada dokumentas pagamintas, kada galima jį atsiimti ir pan.). Apie LSP būsenų pakitimus studentai taip pat bus informuojami elektroniniu paštu ir sms žinute. Studentai, jau turintys LSP, tokiais pačiais būdais gaus priminimą apie LSP galiojimo termino pasibaigimą.


Šiame straipsnyje: LSPLSS

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių