Astrologinė prognozė spalio 8–14 dienoms

AVINAS

Savaitgalį atsipalaiduoti jums turbūt nepavyks. Darbas vys darbą, rūpestis – rūpestį. Net jei neturėsite darbo, vis tiek nervinsitės dėl būsimos darbo savaitės, politinių aktualijų. Pasisaugokite traumų, priepuolių. Nuo pirmadienio kelias dienas nestokosite aplinkinių dėmesio, džiugins draugystė, partnerystė, pradėti projektai ir kt. Jums pavyks įgyti daugiau populiarumo, išgauti lauktą atsakymą ar pan. Deja, nuo savaitės vidurio seksis nebe taip gerai. Augs įtampa, didės traumų, pralaimėjimų tikimybė.

JAUTIS

Savaitgalį mintys suksis apie globalinius dalykus, tarptautinę ir vidaus politiką, užsienį ir pan. Jei leisitės į kelionę, nepraraskite budrumo kelyje. Nekonfliktuokite su nepažįstamais veikėjais. Darbinga turėtų būti visa kita savaitė. Sklandžiau seksis vykdyti užsibrėžtus planus, mėginti įsidarbinti, vizituoti oficialius asmenis iki savaitės vidurio. Vėliau labiau tikėtini įvairūs trikdžiai, nesusipratimai, ypač jei teks vykti į darbo interviu, į komandiruotę, ką nors organizuoti ar kam atstovauti.

DVYNIAI

Savaitgalis žada nemenką psichologinę įtampą, o gal ir išbandymus. Nebandykite nieko papirkinėti, kyšininkauti, antraip prisidarysite daugiau žalos nei naudos. Saugokite save ir kitus nuo pavojų. Kita savaitė žada ir šilto, ir šalto. Regis, pirmos dienos bus sklandesnės, produktyvesnės, teiks daugiau malonių akimirkų. Galite kažkuo sublizgėti, įgyti naujų gerbėjų. Deja, antra periodo pusė jau atneš ir šiokių tokių konfliktų, sunkesnio darbo, daugiau emocinės įtampos.

VĖŽYS

Regis, savaitgalį su kažkuo konkuruosite. Galbūt politine prasme, o gal sporte, kūrybiniame konkurse ar kt. Netgi su savo partneriu, draugais galite susikirsti dėl nuomonių skirtumo, surengti lažybas, kibti į atlapus. Kitą savaitę neatidėliodami tvarkykite nuosavybės, mokesčių, finansų reikalus. Regis, stebinsite psichologine įžvalga. Savaitės vidurys ir pabaiga turbūt neleis išvengti konfliktinių situacijų, nes nebūsite nusiteikę šokti pagal kitų dūdelę ir mėginsite ginti savo ar silpnesniųjų interesus.

LIŪTAS

Savaitgalį būsite nusiteikę kibti į darbus, jei tik nestreikuos sveikata. Pasisaugokite traumų, ugnies, o sekmadienį nekrėskite jokių kvailysčių, net jei bus labai neramu širdyje. Nesikamuokite, jei liks kažkas nepadaryta, neišmokta. Kita savaitė prasidės sklandžiu bendravimu. Būsite nusiteikę ieškoti abipusio sutarimo, gerinti partnerystės saitus, sąžiningai konkuruoti. Vis dėlto vienos ar kitos pusės godumas turbūt nugalės ir nuo savaitės vidurio iki pat pabaigos lydės įtampa, svetimos naudos skaičiavimas ir pan.

MERGELĖ

Savaitgalį būsite azartiškai nusiteikę. Jausitės lyg būtumėte scenoje, kovų ringe ar pan. Galbūt pergalėms mėginsite įkvėpti savo vaikus, mylimuosius. Jums iš dalies seksis, tačiau ir "malkų" galite priskaldyti, jei prarasite savikontrolę. Nesielkite rizikingai. Darbingai nusiteikę pradėsite kitą savaitę ir turbūt džiaugsitės rezultatais. Gali papilnėti jūsų kišenė. Galbūt sumaniai prasisuksite versle, sėkmingai įsidarbinsite ar pan. Nuo savaitės vidurio ims kai kas svyruoti dėl augančios konkurencijos, nedorų tarpininkų ar kainų, išlaidų pokyčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį jums norėsis tūnoti namuose ir jaukiai įsitaisius fotelyje spaudinėti TV pultelį ar pan. Visgi norimos ramybės gali pristigti – galimos šeiminės dramos arba vidinės audros. Galite patirti nusivylimą. Smagi, sėkminga turėtų būti kitos savaitės pradžia. Galite sulaukti pripažinimo, komplimentų, gauti prizą, pasijusti laimėtojais ar pan. Tačiau netrukus suvoksite, kad bet koks laimėjimas prideda atsakomybės, o dažnai pagausina ir priešų gretas. Saugokitės traumų, gaisro, agresijos.

SKORPIONAS

Šis savaitgalis pasižymės informacijos gausa, šurmulingumu. Aplink jus virs gyvenimas, nuo kurio atsiriboti nepavyks. Regis, diskutuosite su kaimynais, giminaičiais, dalysitės naujienomis. Neviršykite greičio kelyje. Kita savaitė bus prieštaringa. Jos pradžia bus tuo malonesnė, kuo daugiau laiko galėsite skirti asmeniniams poreikiams, šeimai. Vėliau darbų tempai didės, reikalavimai augs, vis labiau skubėsite, tad stiprės tendencija susižeisti, padaryti klaidų dirbant, vairuojant ir t.t.

ŠAULYS

Savaitgalį skaičiuosite gautą ar dar tik planuojamą naudą. Būsite linkę rizikuoti dėl didesnio gėrio. Sekmadienį tai būtų pavojinga, nes norint per daug, galima gauti per mažai. Nesivadovaukite iliuzijomis tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Nuo pirmadienio suksitės kaip vijurkai, o kadangi jums padės draugiškas kolektyvas, tai visi reikalai judės kaip sviestu patepti. Nuo savaitės vidurio daugės trikdžių. Galbūt kažkas jauks jūsų planus ar net tuštins piniginę.

OŽIARAGIS

Šis savaitgalis bus emociškai neramus. Gyvenimas gali pateikti nelengvą išbandymą. Jei ketinate įtemptai sportuoti ar fiziškai darbuotis, pasisaugokite persitempimo, traumų. Nekonfliktuokite su šeimos nariais, tegul kiekvienas laikosi savo nuomonės. Kita savaitė turėtų prasidėti ramiai, jaukiai. Matysite, kad jūsų triūsas duoda vaisius, o dar ir pagarbos netrūksta. Nuo savaitės vidurio ši idilė ims krikti. Gali kilti konfliktų darbe, viešumoje.

VANDENIS

Regis, savaitgalį negalėsite pasigirti puikia savijauta. Tikėtini keisti pojūčiai, staigūs sunegalavimai. Darykite tai, kas jums patiems malonu, o ne tai, ką primeta kiti. Jokiu būdu nesėskite prie vairo neblaivūs ir venkite rizikingų dvasinių praktikų ar fizinių pratimų. Kitą savaitę pradėsite emocingai ir žvaliai nusiteikę. Regis, seksis bendrauti su valdininkais, užsieniečiais. Nenusivilsite egzamino, projekto ar komandiruotės rezultatais. Į savaitės pabaigą augs įtampa, daugės pavojų kelyje.

ŽUVYS

Savaitgalį ieškosite bendraminčių atramos ir paramos, visuomenės dėmesio ir labai domėsitės, ką žmonės palaiko, kuo pasikliauja. Nepatartina lažintis – galite pralošti statomą sumą. Arba iš dalies laimėsite, tačiau tai kainuos daug nervų. Nuo pirmadienio kelias dienas jausitės gana harmoningai, bet ne darbingai, išskyrus veiklas, susijusias su socialine sfera, psichologija, medicina, farmacija. Į savaitės pabaigą stiprės aplinkinių spaudimas, reikalavimas greitų rezultatų, aiškumo.


Šiame straipsnyje: horoskopaiastrologijaprognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių