Astrologinė prognozė spalio 28–lapkričio 3 d.

AVINAS

Savaitgalį gali būti išmėgintas jūsų draugiškumas ir sugebėjimas partneriauti. Jeigu ne mylimam žmogui, o išskirtinai draugams skirsite prioritetą, meilės srityje kils nesklandumų. Pasistenkite tinkamai paskirstyti savo laiką ir dėmesį. Kitą savaitę kai kas gali pasisukti kitaip, nei tikimasi ir planuojama. Regis, nesusipratimai, apkalbos, intrigos įneš sumaišties. Vis dėlto labiau tikėtina, kad, artėjant mirusiųjų paminėjimo metui, jus aplankys liūdesys, o gal ir pyktis dėl patirtų praradimų, neišsipildžiusių lūkesčių.

JAUTIS

Savaitgalį laukia susitikimas, kuris nustebins netikėtu posūkiu asmeninių santykių ar ateities planų srityje. Akiratį praplės kontaktai su užsieniečiais, išvykusiais ar sugrįžusiais draugais. Gali būti, kad vyksite į konferenciją, paskaitą ar pan. Jeigu norite taikos namuose, tai pasitelkite kantrybę. Kitos savaitės pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks gerų vilčių. Galite susitarti dėl renginio ar projekto organizavimo, kolektyvinės pramogos, pagalbos įsidarbinant ar pan. Saugokitės infekcijų, traumų.

DVYNIAI

Savaitgalį rūpesčių gali pateikti su mokslu, užsieniu susiję reikalai. Iš toli gali atvykti / sugrįžti išsiilgtas žmogus. Arba galbūt patys vyksite ką nors aplankyti, pamatyti. O jei liksite namuose, turbūt daug laiko skirsite mokymuisi, naršymui internete. Nuo pirmadienio iki savaitės vidurio turėsite darbo, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas. Galite bendrauti su autoritetingais žmonėmis, sublizgėti talentu, žiniomis. Nuo trečiadienio bus daug kalbama apie draugus, laukia susitikimai, prisiminimai.

VĖŽYS

Savaitgalį jūs arba antroji pusė nepajėgs susilaikyti nuo išlaidavimo. Regis, išgirsti priekaištai labai sumažins džiaugsmą dėl įsigyto nepigaus pirkinio. Atsargiau su viešais pasisakymais, pasirašymais – lengva susikompromituoti. Venkite seksualinių avantiūrų. Kitą savaitę jūsų mintys skraidys toli nuo įprastos aplinkos. Galite įveikti vidinį susivaržymą ir imti kurti drąsesnius savo gyvenimo bei karjeros planus. Sukaupkite vertingos informacijos, pasimokykite, atidžiai sutvarkykite dokumentus ir kt.

LIŪTAS

Savaitgalį derėtų su draugiškomis nuostatomis atsigręžti į tuos, kurie jums reikalingi. Jeigu neatsiliepsite į jų jausmus, nesiskųskite, kai būsite atstumti. Bus daug smagiau, jeigu su partneriu, šeimos nariais kartu leisite laisvalaikį, rasite bendrų pomėgių. Kita savaitė bus gana produktyvi ir pozityvi. Varomoji jėga veikiausiai bus noras praturtėti arba kažką sužavėti. Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Nekoks metas kelionėms ir reikalams su užsieniečiais.

MERGELĖ

Savaitgalį verčiau nesistenkite perauklėti kitų žmonių, nes tai ne tik nepavyks, bet gali suardyti jūsų tarpusavio santykius. Daugiau dėmesio skirkite higienai, sveikatai ir įvaizdžiui. Regis, pasinaudosite geru patarimu dėl mitybos, gyvenimo būdo, augintinių. Kitą savaitę itin išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Geriau seksis, jei gebate toleruoti kitokią nuomonę. Tokiu atveju svarbų reikalą sutvarkysite sėkmingai. Nuo trečiadienio aktualūs taps reikalai, susiję su mirusiaisiais, kapų lankymu.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį trokšite meilės, romantikos, tačiau meilės pasimatymas kaip tik gali nuvilti savo neromantiškumu ar net šiurkštumu. Labiau rūpinkitės vaikais, artimaisiais. Tik nepraraskite saiko ir subtilumo puošdami save ir kitus, dekoruodami namus. Kitą savaitę susidomėsite nauja gyvensena. Galbūt kils idėjų keisti įvaizdį ar įsigyti augintinį. Nesnauskite, jei aktualu susirasti darbą. Galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo. Nuo trečiadienio būkite itin dėmesingi partneriui, artimiesiems. Venkite konfliktų.

SKORPIONAS

Šį savaitgalį jums reikėtų atitrūkti nuo slegiančių minčių ir pojūčių. Pasmaguriaukite, pašeimininkaukite virtuvėje. Bet kuriuo atveju jums labiausiai patiks leisti laiką namuose tvarkantis arba ko nors mokantis, ieškant informacijos, susirašinėjant ir pan. Kita savaitė palanki kūrybinei veiklai, pramogauti, flirtuoti, pasimatymui su patinkančiu asmeniu. Smagu bus ir sportuoti, leisti laisvalaikį su vaikais, draugais. Nuo trečiadienio situacija keisis. Atsiras rimtesnių rūpesčių ir pareigų.

ŠAULYS

Savaitgalį susitiksite su draugu ar giminaičiu, prisiklausysite patarimų, apkalbų. Bendraukite, bet per daug neatviraukite. Regis, rasite bendraminčių originaliai praleisti laisvalaikį. Kitą savaitę turėtų pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu ar praktiniais šeimyniniais reikalais. Tačiau dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas gali labai parūpti aplinkiniams ar net visuomenei. Nuo trečiadienio atrodysite  neadekvačiai smagūs, azartiški. Saugokite vaikus.

OŽIARAGIS

Savaitgalį džiaukitės ramybe, geru maistu, kurkite grožį, jaukumą savo aplinkoje. Tačiau jei su kitais žmonėmis elgsitės tarsi su daiktais, nieko gero nepasieksite. Būkite jautresni kitų jausmams, išgyvenimams. Kitą savaitę tikėtina netolima kelionė, susitikimas su giminaičiais. Galite gauti pranešimą, laišką su aktualia informacija. Būkite atsargūs kelyje. Tiktų apsilankyti kirpykloje, grožio salone. Apskritai labiau rūpinkitės savimi ir šeimos nariais. Regis, jums bus ypač skaudu prisiminti tai, ką esate praradę.

VANDENIS

Savaitgalį noriai bendrausite, domėsitės paslaptimis, paskalomis ir skleisite gandus. Galbūt pasinersite į interneto platybes ir susirasite virtualių draugų. Kitą savaitę jus domins su nuoma, nekilnojamuoju turtu, kreditais, greitu uždarbiu susiję klausimai. Galite sudaryti sutartį su darbdaviu ar kreditoriumi. Siekite tikslumo, jeigu teks derėtis, informuoti kitus žmones. Nuo trečiadienio daug laiko praleisite kelyje ir bendraudami su giminėmis. Būkite labai atidūs, nes gresia avarinės situacijos.

ŽUVYS

Savaitgalį lengvai galite pakliūti į apgaulių ir netikrų apžavų tinklą. Stenkitės neprarasti budrumo. Verčiau neikite ten, kur kiltų pagunda išlaidauti. Saugokitės infekcijų. Kita savaitė turėtų būti sėkminga, leidžianti jums pasireikšti, atskleisti save. Jeigu nepulsite svaigintis, gerų galimybių turbūt neprarasite ir nesugadinsite. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo. Dėl staiga užplūdusio keisto dosnumo ar atgailos jausmo galite išleisti nemažai pinigų, labdarai atiduoti daug daiktų, aukoti, dalytis ir pan.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių