Astrologinė prognozė spalio 14–20 d.

AVINAS

Savaitgalį ieškosite, kuo pradžiuginti save ir mylimus žmones. Turbūt smagiai leisite laiką. Būsite lengvai sudirgstantys, netaktiški. Tai reiškia, kad ir santykius galite sugadinti, ir avarinių situacijų sukelti. Kitą savaitę daug reikalausite iš kitų ir iš savęs. Nerimą kels konkurentai, oponentai, tačiau jausite, kad bus į ką atsiremti, kuo pasikliauti, jeigu teisingai ir sąžiningai elgsitės. Svarbią reikšmę ateičiai turės santykių, sutarčių nutraukimai arba jų užmezgimai. Tai gali lemti ištisą pasekmių grandinę.

JAUTIS

Savaitgalį džiaukitės šeimos židinio ramybe, poilsiu. Tai padės labiau suartėti su namiškiais. Sekmadienį nusimato pramoga, pasimatymas. Būkite pakantesni vaikams. Pasisaugokite infekcijų. Kitą savaitę būsite azartiški ir labai nusiteikę saviraiškai, vieni – sportinei, kiti – kūrybinei. Ne jėga, o draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi. Kuo atsakingiau dirbkite pavestus darbus. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms. Saugokitės traumų, vagysčių.

DVYNIAI

Savaitgalį aplankys įkvėpimas, gebėjimas gražbyliauti, diskutuoti. Galimi svečiai, nedidelis pobūvis arba patys svečiuositės. Noriai klausysitės komplimentų. Neviršykite greičio kelyje. Nuo pirmadienio atsiras neatidėliojamų reikalų arba susirūpinti privers sveikatos problema. Venkite abejotinos veiklos, neatsakingų draugų, klastingų patarėjų. Nuo trečiadienio galbūt parūps pramogų, renginių organizavimas arba dalyvavimas konkursuose ir pan. Pajusite savyje daugiau aistros, kūrybingumo. Saugokite vaikus.

VĖŽYS

Savaitgalį mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę. Galite papildomai užsidirbti. Vidiniam atsipalaidavimui trukdys mintys apie neatliktus darbus, neišmoktas pamokas. Atsargiai kelyje ir su elektra. Nuo pirmadienio jums stigs pasitikėjimo savimi, jeigu teks viešinti informaciją, teikti ar imti interviu, valdyti grupę ir pan. Tačiau netikėti sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Turbūt tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių.

LIŪTAS

Savaitgalį nesinorės sėdėti namuose, trauks pramogos, pasilinksminimai. Galite patirti nuotykį arba sulaukti staigmenos. Atsargiai kelyje ir su elektra. Kita savaitė bus gana palanki ir darbinga studijuojantiesiems, mokantiesiems kitus, konsultuojantiesiems ir pan. Turėtų sektis sudarinėti sutartis, tarpininkauti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Tačiau iki penktadienio dar neverta ieškoti naujovių, stengtis pakeisti pasaulio ir kitų žmonių. Tiesiog baikite, ką esate pradėję, jei tai įmanoma. Nerizikuokite kelyje.

MERGELĖ

Savaitgalį jūsų artimieji ir draugai turės savų planų, tad pasijusite šiek tiek vieniši. Galbūt neplanuotai teks išleisti pinigų dėl staiga kilusios techninės ar kitokios problemos. Tinkamas metas savianalizei, meditacijoms. Nuo pirmadienio teks rimčiau rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais, dokumentais. Galite gauti honorarą ar kitokį savo pastangų įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Vidinės disharmonijos galite patirti dėl meilės ar kitų asmeninių santykių. Į paviršių veršis jūsų energija, aistra, bet kartu ir pyktis, agresija.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį kursite ekscentriškus planus ir ieškosite tinkamos draugijos jiems įgyvendinti. Arba ta draugija pati jus susiras ir įtrauks į rizikingas avantiūras. Nepraraskite saiko, vartodami svaigalus, saugokitės sukčių. Kitos savaitės pradžioje jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti dėl visų nesėkmių. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą arba seną klaidą. Neskubėkite kelti ultimatumų. Rūpinkitės sveikata. Konkurencinėje kovoje turite šansų laimėti, tačiau priešininkai lengvai nepasiduos.

SKORPIONAS

Savaitgalį jums iš galvos neišeis įsipareigojimai, darbai. Tačiau situacija turbūt pasikeis, nes gausite intriguojamų pasiūlymų. Galimas nuotaikingas ir svarbus renginys arba maloni draugija. Saugokite sveikatą. Kitą savaitę aplinkiniai bus linkę manipuliuoti, gudrauti, siekdami savo tikslo ir bandydami jumis pasinaudoti. Kita vertus, ir jūs nevengsite užkulisinių žaidimų dėl tam tikros naudos. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, teikti ar pasiimti labdarą. Į periodo pabaigą ims ryškėti rezultatai, perspektyvos.

ŠAULYS

Savaitgalį jums seksis ieškoti reikalingos informacijos, virtualiai bendrauti. Galite sulaukti svečių arba patys kažkur išvykti. Galite atsidurti visuomenės, publikos akiratyje. Saugokite vaikus. Kitą savaitę nelengva bus vykdyti užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu ir neišvengsite naujų įpareigojimų. Galite pasireikšti organizacinėje veikloje ir kaip pedagogai, konsultantai. Kažkuo padėti arba pakenkti gali pažįstamas žmogus.

OŽIARAGIS

Savaitgalį trokšite permainų, ekstremalių patirčių. Galbūt vyksite stambiai apsipirkti ir tuo tikslu skolinsitės pinigų. Neignoruokite šeimos narių perspėjimų. Jų nepaisymas jums gali daug kainuoti. Atsargiai su ugnimi, elektra. Kita savaitė bus prieštaringa. Regis, teks rimčiau padirbėti, jei nenorite prarasti užimamų pozicijų darbe. Tikėtina kelionė, susijusi su visuomeninių arba profesinių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais. Galbūt su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų, išgyvensite dėl artimų žmonių.

VANDENIS

Savaitgalį gana nemandagiai visus kritikuosite, ir tai ves iš pusiausvyros aplinkinius. Nepamirškite, kad kaip šauksite, taip ir jums atsilieps. Galbūt nuvils partneris arba žmogus, kuris jums kažkuo svarbus. Kitą savaitę galite tikėtis svarbios informacijos, susijusios su darbu, užsieniu, finansinėmis peripetijomis. Jums gana gerai seksis mokytis ir mokyti, tvarkyti informaciją, publikuoti, gvildenti teisinius klausimus. Ne visur pasiteisins jūsų originalumas ir bandymai surizikuoti. Būkite atsargesni.

ŽUVYS

Savaitgalį galite nemažai nuveikti savo ūkyje arba sveikatos, grožio, augintinių labui. Tiktų ir naršyti internete su tikslu rasti darbą, įsigyti naminį gyvūną ar kt. Meilėje geriau seksis, jei su dominančiu asmeniu turite bendrų interesų. Kitą savaitę gindami savo interesus galite kažkam pakenkti. Verčiau nieko nedarykite su pykčiu ar klasta. Prieš prisiimdami naujus įsipareigojimus, ypač finansinius, pirmiausia susitvarkykite su senaisiais, sumokėkite mokesčius. Peržiūrėkite sutartis, ar nereikia nutraukti arba pratęsti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių