Astrologinė prognozė sausio 20–27 d.

AVINAS

Lengva bus realizuoti profesinius sumanymus ir kitus rimtus planus, netgi pasitelkus jums pavaldžius ar pritariančius žmones. Galbūt teks bendrauti su itin reikliais, nelanksčiais asmenimis, pareigūnais. Nors nuveiksite nemažai, gali pasireikšti nervinio streso padarinių. Nuo trečiadienio prasidės jaunaties fazė, kuri leis pradėti realizuoti naujus planus, užmegzti naujus ryšius, suteiks energijos impulsą. Savaitgalį būsite neatsparūs infekcijoms, tad venkite masinių susibūrimų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jums gali kilti rūpesčių per nepažįstamus žmones, užsieniečius arba dėl kelionės. Jeigu laikote egzaminą, ruošiate mokslinį darbą ar publikaciją, pasistenkite elgtis sąžiningai, nes už nelegalius veiksmus teks atsakyti. Derėtų pareigingai vykdyti užduotis, nes darbdaviai ir klientai bus itin priekabūs. Nuo trečiadienio pradėti darbai gaus konkrečią eigą, tęstinumą. Venkite konfliktų, saugokitės traumų. Savaitgalio renginiai, susitikimai turėtų suteikti neblogų įspūdžių, o gal net kažkuo nustebinti.

DVYNIAI

Periodo pradžioje neišvengsite finansinių rūpesčių. Galbūt kils keblumų dėl nebaigto projekto, klaidingos finansinės ataskaitos, nesumokėtų įmokų, negrąžintos skolos ar kt. Galite sudaryti draudimo sutartį, testamentą, pirkti ar parduoti akcijas. Tykos pavojai, tad venkite avantiūrų, neprovokuokite rizikingų situacijų. Galite gauti nekokią žinią apie savo draugą, pažįstamą. Nuo trečiadienio ypač aktualūs bus su mokslu, teise ar užsieniu susiję reikalai. Savaitgalį atsiras tokių pareigų, kurių net neplanavote. Rezultatai nenuvils.

VĖŽYS

Šiuo metu jumis ypač domėsis priešingos lyties atstovai. Tačiau jie gali jus bauginti savo spaudimu, netaktu. Be to, jeigu nesate laisvi, gali kilti rimtų problemų. Kitų žmonių reiklumas, valdingumas apskritai jums kels įtampą. Norėsis įrodyti, kad nesate prastesni už kitus. Iš dalies jums seksis, tačiau galite įgyti pavojingų priešų, oponentų. Verčiau neerzinkite konkurentų savo išsišokimais. Nuo trečiadienio jaunaties galite ryžtis permainoms, naujiems startams aktualioje srityje. Savaitgalį praleisite neįprastai.

LIŪTAS

Šią savaitę darbai reikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Tikriausiai gausite informacijos, susijusios su projekto eiga, rezultatais arba sveikatos tyrimais. Būsite labai darbštūs, gal net iki fanatizmo. Deja, geri ketinimai nebūtinai bus gerai įvertinti. Gresia traumos, provokacijos. Venkite mitybos eksperimentų, savigydos, atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio labiau pajusite savo ryšį, susisaistymą su verslo ar gyvenimo partneriais. Jei išvengsite ginčų, savaitgalis padovanos aistringų akimirkų.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio jums seksis prikaustyti kitų dėmesį, pristatant savo idėją, projektą ar kitokią veiklą. Tačiau kažkas gali kelti nerimą, galbūt finansinė ar meilės avantiūra, rizikingos investicijos ar kt. Būkite labai atsakingi priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir darbo reikalais. Saugokite nuo pavojų vaikus. Ypač saugokitės traumų. Antra savaitės pusė gana palanki bandymams įsidarbinti ar šiaip pokyčiams esamame darbe. Savaitgalis bus įdomesnis, jei daug laiko praleisite su antrąja puse, patinkančiu asmeniu.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio porą dienų jums stigs geros nuotaikos, o tai perims ir aplinkiniai. Net nepastebėdami galite ką nors įžeisti, privelti klaidų. Gali atsitikti ir taip, kad į tas klaidas kas nors pastūmės. Gali kilti apmaudas, depresija. Verslas ar kita veikla leis šiek tiek užsimiršti, tačiau artimas žmogus tikriausiai sukels rimtų problemų. Nuo trečiadienio taps žymiai smagiau, širdyje padaugės meilės, gali apimti kūrybinis įkvėpimas. Savaitgalį gali kilti noras keisti įvaizdį arba tvarką, dizaino detales namuose. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Veikiausiai jūs jausitės padėties valdovais. Jūsų klausys, jus gerbs. Vis dėlto tykos nusivylimas artimu žmogumi, sveikatos sutrikimas, avarinė situacija ar kt. Nesikarščiuokite, neskubėkite. Galvokite, ką kalbate ir ką darote. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs už vairo, nesnauskite ir nežiopsokite. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau dėmesio skirsite namams, šeimai, vaikams. Savaitgalį galite sulaukti slapto meilės prisipažinimo, nuotykio arba keisto flirto, vilionių.

ŠAULYS

Sutelksite dėmesį į praktiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad stengsitės savo kišenę pripildyti pinigų ne itin sąžiningu būdu, veltis į rizikingas aferas. Arba staiga kažko neteksite dėl kitų žmonių apsukrumo, savanaudiškumo. Nuo trečiadienio padaugės įvairių kontaktų, pokalbių, ims plūsti informacija. Jeigu mokotės ar norite kažko išmokti, pastangų negailėsite. Galbūt parūps nauji mokymosi arba kvalifikacijos kėlimo kursai. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, buičiai ir savo vidiniam pasauliui.

OŽIARAGIS

Šis periodas vers pasirūpinti nebaigtais darbais, sveikatos problemomis. Su gera komanda galite daug nuveikti. Vis dėlto kai kuriems žmonėms atrodysite nepakenčiami. Venkite kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, neprovokuokite skandalų. Verčiau nemėginkite atsiplėšti sau to, kas jums nepriklauso. Nuo trečiadienio palanku dairytis papildomo pajamų šaltinio, tvarkyti nuosavybės reikalus. Jei nereikia dirbti, mokytis ir turite laiko, savaitgalį neatsisakykite susitikti su giminaičiais, draugais.

VANDENIS

Būsite linkę neapskaičiuoti savo jėgų ir galimybių tiek dirbdami, tiek vadovaudami kitiems, tiek vartodami svaigalus ar vaistus. Kebli situacija gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Tikėtinas puolimas iš pasalų arba įžūlus išsisukinėjimas, nelegali veikla, intrigos. Lengva padaryti klaidų, pakenkti sau ir aplinkiniams. Nuo trečiadienio situacija gerės, bet vis dar tykos pavojai, traumos. Savaitgalį galite atsidurti dėmesio centre, sulaukti komplimentų, dovanų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje aktualiausia jums bus bendrauti su kitais ir jausti kolektyvo palaikymą. Vis dėlto bus sunku padaryti gerą įspūdį aplinkiniams. Kur kas lengviau susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą. Nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir prisiimti abejotinų įsipareigojimų. Gali nuvilti draugas, gerbėjas. Galbūt išgirsite apkalbas ar tam tikrą informaciją, kuri privers gilintis į užkulisinius ar mistinius dalykus, psichologines subtilybes. Savaitgalį nenuobodžiausite, nebent susirgtumėte ir tektų gulėti lovoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių