Astrologinė prognozė rugsėjo 7 - 13 d.

AVINAS

Savaitgalį išvengsite nesusipratimų, jeigu nesielgsite savanaudiškai ir kaprizingai. Tačiau jei turite realių priešų, jie taps labiau neprognozuojami arba provokuos jus netinkamai elgtis. Kitą savaitę teks spręsti finansinius, draudimo, paskolų reikalus, kreiptis dėl alimentų, kompensacijų, išmokų ar pan. Apie savaitės vidurį galima neįprasta situacija, kurioje prireiks ypatingos  kompetencijos, moralumo. Galite gauti žinią iš aukštesnės institucijos, apsispręsti dėl dalykinio pasirinkimo ar kelionės.

JAUTIS

Savaitgalis nekoks sveikatai, tad venkite persitempimo, nekokybiško maisto, svaigalų. Verčiau nesižavėkite neaiškiais papildais, tariamai skirtais lieknėjimui ar jaunystei grąžinti. Sekmadienį galite daug nuveikti ūkyje, buityje arba savo įvaizdžio labui. Kitą savaitę kažkaip susikirs jūsų ir antrosios pusės arba verslo partnerių interesai. Saugokitės traumų. Tiktų imtis juridinių reikalų, advokatauti, ieškotis tinkamų tarpininkų, tvirtinti dokumentus. Į savaitės pabaigą augs ūpas vykti viešnagėn ar į ekskursiją.

DVYNIAI

Savaitgalį būsite linkę leistis į avantiūras, išlaidauti ir ieškoti nuotykių. Staiga susirasta kompanija gali pasielgti neprognozuojamai. Nuo rizikingų išdaigų, triukų, pasaugokite ir vaikus. Sekmadienį tiktų dalyvauti šou renginiuose, skirti pasimatymus. Kitą savaitę sukruskite, jei reikia kreiptis į darbo biržą ar kokią firmą dėl darbo. Jei artimam žmogui nesiseka jums įtikti ar susirasti darbą, santykiai bus kupini savigynos, išsisukinėjimų. Saugokitės sukčių. Galima žinia, susijusi su sveikatos tyrimais.

VĖŽYS

Savaitgalį nepabėgite nuo buitinės rutinos. Regis, ta buitis jūsų neslėgs, tačiau nuotaiką kartins antrosios pusės valdingas tonas, pastabos. Dėl to gali iširti planas kažkur sudalyvauti. Namie plušėti ir ilsėtis netgi geriau, nes viešumoje jausite disharmoniją. Kitą savaitę turbūt mėginsite siekti permainų. Atsakingai žiūrėsite į vaikų ugdymą, jų poreikius ir dėl jų stengsitės. Į jūsų širdį gali pasibelsti meilė. Gali būti, kad turėsite progą sudalyvauti darbo pokalbyje, įsidarbinti. Rūpinkitės sveikata, grožiu.

LIŪTAS

Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti. Ir pažįstami, ir nepažįstami žmonės jums atrodys įdomūs bei kupini staigmenų. Vis gi jums nebūtinai patiks kai kurios staigmenos. Bus šansų užmegzti romantišką pažintį. Kitą savaitę tarsi ieškosite kaltų dėl jums kilusių sunkumų, nekokios vidinės būsenos ar pan. Saugokitės traumų, nesielkite impulsyviai. Nereikėtų iš savęs ir artimųjų reikalauti per daug. Apie savaitės vidurį galite išmėginti neįprastą metodiką, jei ugdote vaikus. Visose veiklose pravartu su entuziazmu padirbėti.

MERGELĖ

Savaitgalį jums norėsis patogiai, jaukiai praleisti laiką, skaniai pasmaguriauti, pasidairyti po parduotuvės. Regis, kažkas iš artimųjų elgsis erzinamai arba per daug reikalaus savo naudai. Kaip bebūtų, gerai seksis buities, ūkio darbai, smulki komercija, meninė veikla. Kitą savaitę galite sulaukti vėluojančios žinios. Galbūt susidursite su etine dilema, ypač jei žinote svetimų paslapčių. Apskritai, jums turėtų sektis tai, kas susiję su žiniasklaida, aptarnavimu, komercija, logistika, mokymais. Tik pasisaugokite sukčių.

SVARSTYKLĖS

Per išeigines būsite įsitempę, dėl visko linkę įsižeisti, prarasti pusiausvyrą. Tokiu būdu patys sau kursite asmenines problemas, nes niekam nepatiks tokie perdėti „jautrumai“. Net gali kilti skyrybų grėsmė. Sekmadienis jau nuteiks optimistiškiau. Kitą savaitę būsite susirūpinę finansinėmis galimybėmis, verslo perspektyva. Sudarydami sutartis, racionaliai aiškinkitės sąlygas, garantijas, nes neaiškumais kiti gali pasinaudoti ne jūsų naudai. Jei teiksite interviu, apgalvokite kiekvieną žodį, iš anksto pasiruoškite.

SKORPIONAS

Šį savaitgalį niekuo nepasitikėsite, tad bet kokia draugija nervins. O jei laiką leisite vienumoje, gali apimti hipochondrija, Bet koks negalavimas atrodys grėsmingas. Beje, jūsų sveikata išties pažeidžiama. Nekenkite sau. Jums pravartu pailsėti, pasimėgauti ramybe. Kitą savaitę būsite emocionalūs, prisigalvosite priežasčių pavydui, pykčiui. Regis, sulauksite atitinkamo atsako. Vis dėto savaitė gali būti produktyvi, jei tinkamai ją susiplanuosite. Seksis ieškotis norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų.
    
ŠAULYS

Savaitgalį jums rūpės susirasti šaunią kompaniją ir kartu praleisti laisvalaikį. Galbūt ir pavyks, tačiau tas laisvalaikis gali nemažai kainuoti – tiesiogine prasme ir perkeltine, nes galite įsivelti į spontanišką nuotykį su pasekmėmis. Kaip bebūtų, nesėdėkite tarp keturių sienų. Kitą savaitę dalį jėgų išeikvosite neproduktyviam darbui. Arba tiesiog nepasiteisins kažkokios iliuzijos. Tačiau konfidenciali informacija suteiks galimybių geriau pasirengti aktualiam pokalbiui, apklausai ar kt. Galimos nelegalios pajamos.

OŽIARAGIS

Savaitgalį pasižymėsite kategoriškumu, noru kitus valdyti, primesti savo planus, kritikuoti. Regis, net kantriausi pašnekovai praras pusiausvyrą. Jeigu išprovokuosite šeimyninę sceną, nejuokais pasigailėsite. Sekmadienį galite sudalyvauti visuomeniniame ar politiniame renginyje. Tikėtinas flirtas. Nuo pirmadienio laukia rūpesčiai, susiję su finansiniais dokumentais. Galite įsitikinti, kad geras draugas – tikras lobis. Jei intriguoja svetimos paslaptys, netrūks galvosūkių apie kitų žmonių nuodėmes, melus ir tiesas.
  
VANDENIS

Savaitgalį tikra bausmė būtų likti namuose tarp keturių sienų. Norėsis įspūdžių, domins nepažįstami veidai ir įvairi egzotika. Jei šeštadienį vakare būsite kelyje prie vairo, jokia rizika nepatartina. Kitą savaitę darbo bus daugiau nei tikėjotės. Pirmadienis bus sunkus, bet nuo antradienio numatomas palankesnis metas oficialiems susitikimams, politinei veiklai. Galbūt teks vykti į komandiruotę, dalyvauti profesiniame konkurse. Lengvai megsite pažintis, organizuosite susitikimus. Vis dėlto galima patirti nuostolių.

ŽUVYS

Savaitgalį būsite linkę dramatizuoti ir giliai įsijausti į kitų situaciją. Kažkas gali tuo manipuliuoti. Beje, ir jūs būsite linkę kitais manipuliuoti. Galbūt ką nors pirksite lizingo būdu, nuomositės ar nuomosite. Ramybės neduos draudžiamos meilės pagundos. Kitą savaitę kaip žuvys vandenyje nardysite po tą sritį, kurioje jaučiatės kompetentingi ir apie kurią galite diskutuoti ne tik savo gimtąja kalba. Galite sublizgėti prieš neeilinę, reiklią auditoriją. Kita vertus, gali ryškėti kažkokių jūsų veiksmų arba neveiklumo pasekmės.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių