Astrologinė prognozė rugpjūčio 31 – rugsėjo 6 d.

 • Teksto dydis:

AVINAS

Savaitgalį būsite gana pretenzingi, visur ieškantys kaltų arba savo elgesiu šokiruojantys kitus. Regis, stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių bei kitokių problemų. Kitą savaitę pradėsite būdami nusiteikę malonumams, pramogoms, sportui, flirtams, bendravimui su vaikais. Džiugins flirtai. Nuo ketvirtadienio pats metas galvoti apie naujus darbus, juos planuoti. Jeigu pradėsite mankštintis, laikytis sveikos mitybos principų, tobulinti įvaizdį, tai šie nauji įgūdžiai prigis gana lengvai.

JAUTIS

Savaitgalį jus vilios ekskursijos, susitikimai su draugais. Netikėtas skambutis gali sudrumsti ramybę ir pažadinti fantaziją. Regis, laukia pasimatymas su asmeniu, kuris jums daug reiškia. Kitą savaitę iki ketvirtadienio daugiausia orientuositės į kasdieninius darbus, buitines problemas. Jums gali pasitarnauti moteriški patarimai. Kita vertus, teks ieškoti sutarimo su sunkaus būdo, užsispyrusiais asmenimis. Nuo ketvirtadienio seksis reikalai, susiję su pramogų verslu, šou renginiais, vaikais. Galite patirti meilės nuotykių.

DVYNIAI

Savaitgalį galvosite apie pirkinius, mokesčius, gyvenimo sąlygų gerinimą. Regis, lėksite į prekyvietes.Yra vilties, kad įsigyti pirkiniai ilgai tarnaus ir bus kokybiški. Kitą savaitę vikriai suksitės planinių darbų verpete. Galite gauti aktualią informaciją. Saugokitės avarinių situacijų. Nuo ketvirtadienio aktualu bus nuosavybė, artimi žmonės ir jų reikalai. Vaikai turėtų atsidurti pirmame plane, nenumokite ranka į jų elgesio pokyčius.

VĖŽYS

Savaitgalį būsite linkę priekabiai vertinti šalia esantį žmogų, demonstruoti priešiškumą, jeigu jis gina kitokį požiūrį. Regis, sekmadienį imsite elgtis išmintingiau, nors ir tebebūsite labai jautrūs. Gali sustreikuoti virškinimo traktas. Kitą savaitę turėsite reikalų, susijusių su nuosavybe, remontu, verslo susitarimais ar kt. Nuo ketvirtadienio seksis komunikuoti, teikti paslaugas, prekiauti, mokytis. Metas naujiems startams.

LIŪTAS

Savaitgalio atkarpa bus geresnė, jeigu niekur toli nevyksite ir nieko sunkaus nedirbsite. Tiktų užsiimti menine kūryba, labdara, pabūti gamtoje. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą, atsikratyti žalingų įpročių. Kitą savaitę būsite aktyvūs, impulsyvūs, linkę į jausmines iškrovas, riziką. Nuo ketvirtadienio pradėkite itin pozityviai galvoti apie žmones bei planuojamus darbus – geros mintys privilios sėkmę.

MERGELĖ

Savaitgalį norėsis lėkti ten, kur renkasi bendraminčiai ir liejasi vynas ar alus. Galite gauti informacijos apie buvusį ar esamą draugą. Bus nenuobodu, tik venkite skubotai dalinti pažadus, paskolas, pirkti brangius daiktus ar rizikingai investuoti. Kitą savaitę pradėsite be įtampos, jeigu neprivalote dirbti komandinio darbo ir galite patys sau sudaryti dienotvarkę. Kaip bebūtų, stenkitės nepervargti, tausokite sveikatą. Nuo ketvirtadienio daugės progų labiau atsiskleisti, pademonstruoti, ką sugebate. 

SVARSTYKLĖS

Jeigu savaitgalį tikitės viešo dėmesio, ruošiatės renginiui, pokyliui, tai nerimas, dirglumas vis kaitaliosis su optimizmu, garbėtroška. Galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja ankstesnė veikla, bendri prisiminimai. Kitą savaitę skubėkite aptarti kolektyvinius klausimus, rasti bendraminčių, gauti rekomendacijas, patvirtinimus. Nuo ketvirtadienio jau sunkiau seksis sulaukti pritarimo iš aplinkinių, jūsų dažniau negirdės, nepastebės. Jei esate kažką nuslėpę, užmaskavę klaidą, melą, tai gali kilti į paviršių.

SKORPIONAS

Šis savaitgalis žada turiningą laisvalaikį įdomioje draugijoje, kelionėje ar šiaip nekasdieniškoje aplinkoje. Patiks megzti kontaktus su nepažįstamais žmonėmis. Galbūt per kilusią nervingą situaciją išsispręs kažkokie nebaigti reikalai. Kitą savaitę daugiausia pastangų bus nukreipta į įsitvirtinimą darbe arba politikoje. Tai gali būti realizuota tik turint gerų pagalbininkų, bendraminčių. Kaip tik nuo ketvirtadienio prasideda draugiško solidarumo, visuomeniškumo metas. Burkite savo komandą, būkite pilietiški.
    
ŠAULYS

Savaitgalį gali nutikti spontaniškų dalykų. Galbūt vaikai iškrės kažką tokio, kas jumskainuos, o galbūt ne itin maloniai nustebins gerbėjas, mylimas žmogus, prašydamas
 pinigų, brangių pirkinių ar pan. Tiktų grąžinti ir atsiimti skolas. Kitą savaitę galite pakliūti į įtakingą draugiją ir padaryti įspūdį. Kita vertus, jums derėtų nusileisti nuo puikybės bokšto. Nuo ketvirtadienio kils ūpas labiau reikštis darbe, daugiau pasiekti. Tai įmanoma, tik reikia racionaliai planuoti bei pasitelkti valią, kompetenciją.

OŽIARAGIS

Savaitgalį jautriai reaguosite į kitų dirglumą, o ir patys būsite linkę tirštinti spalvas. Tai skatins neramumus santykiuose. Kita vertus, staiga prasiveržęs atvirumas gali išsklaidyti įsisenėjusius nesusipratimus. Nuo pirmadienio pora dienų reikėtų skirti finansinių dokumentų peržiūrėjimui, sutarčių pratęsimui ar užbaigimui, ataskaitų rengimui ir pan. Periodo pabaiga palankus metas naujiems užmojams. Regis, imsitės svarbių juridinių arba su mokslu, studijomis susijusių klausimų.
  
VANDENIS

Savaitgalis nepalankus sveikatai, tad galvokite, ką dedate į burną, kaip elgiatės su technika ir gyvūnais. Jei domėsitės, rasite naudingų patarimų dėl sveikatos profilaktikos, mankštos, reabilitacijos. Regis, pagaliau imsitės susikaupusių ūkinių darbų. Kitą savaitę galima prieštaringa situacija, kai bus sudėtinga teisingai pasirinkti ir pasielgti. Būkite apdairūs, kad vėliau netektų skaičiuoti nuostolių dėl savo nežinojimo ar kitų apsukrumo. Nuo ketvirtadienio jau galvosite apie naujas galimybes, paskolas, reformas.

ŽUVYS

Savaitgalį jums ypač norėsis meilės ir pramogų, o gal ir pasireikšti šou žaidime, scenoje, pasimėgauti aplodismentais. Vaikai naudosis jūsų dosnumu ir galite išleisti nemažai pinigų pagal jų pageidavimus. Kitą savaitę prieštaringų emocijų patirsite dėl darbo reikalų arba sveikatos tyrimų. Galbūt pagaliau susivoksite, kaip esate vertinami kolegų, darbdavio, arba kad sveikata išties yra brangiausias turtas. Trečiadienį gresia apgaulės. Neklimpkite į melą. Nuo ketvirtadienio daugės šansų įgyti sąjungininkų.


Šiame straipsnyje: horoskopasprognozėZodiakas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių