Astrologinė prognozė rugpjūčio 3 - 9 d.

AVINAS

Savaitgalis bus šeimyniškas. Jaukiausiai jausitės ten, kur jums yra įprasta. Nekoks metas politiniams ir ideologiniams debatams. Seksis su išmone sukiotis virtuvėje ar apie grilį gamtoje. Sekmadienį iki pietų būsite neatsargūs, dirglūs, tad grės traumos, nudegimai. Kitą savaitę dairysitės pramogų bei nuotykių, domins turizmas, sportas, meilė, šou renginiai. Savo naujais planais galite nudžiuginti vaikus, mylimą žmogų.

JAUTIS

Savaitgalį būsite nusiteikę aktyviai bendrauti su kaimynais, giminaičiais, draugais. Regis, leisitės viešnagėn. Šeštadienio susitikimai suteiks gerų emocijų. Galite įsimylėti, susižavėti. Sekmadienį suvaldykite norą viršyti greitį, rizikuoti. Ir sportuojant nederėtų persistengti, kd nepakenktumėte sveikatai. Kitą savaitę teks labiau pasitenkinti rutina, tačiau nuo ketvirtadienio jau vilios renginiai, išvykos, pasimatymai. Nersitės iš kailio, kad kažką sužavėtumėte. Ir jums tai gali pavykti.

DVYNIAI

Savaitgalį trokšite žemiškų malonumų, patogumų, pinigų, skanaus maisto ir pan. Gali būti, kad jums itin rūpės nekilnojamojo turto rinka, komercija, galimybės papildomai užsidirbti. Regis, nepraleisite tokios progos, jei tik ji pasitaikys. Galite įsigyti nepigų daiktą, pasiskolinę trūkstamą sumą arba išsimokėtinai. Kitos savaitės pradžioje aktyviai suksitės versle, logistikos, žiniasklaidos ir reklamos srityse. Tikslų siekti padės miklus liežuvis, komunikabilumas. Nuo ketvirtadienio daugiau dėmesio teks skirti šeimai.

 VĖŽYS

Savaitgalį būsite labai emocionalūs, todėl kitiems protarpiais atrodys, kad jūsų elgesys neadekvatus, perdėtai gynybiškas arba pretenzingas. Vis dėlto šios dienos žada meilės, aistros akimirkas, pasižymėjimą sporte ar pan. Galimas svarbus apsisprendimas dėl santykių, partneriavimo. Kažkas iš pavydo jums gali kenkti ar surengti išbandymą. Kitą savaitę teks derinti skirtingas nuomones ir interesus, stengtis suprasti kitokį požiūrį ir jums perdėtus atrodančius reikalavimus, patirti keistus konkuravimus.

LIŪTAS

Savaitgalio dienomis jums derėtų pailsėti, pasirūpinti sveikata, ir jokiu būdu ja nerizikuoti, nealinti savęs svaigalais, nekokybišku maistu ar drastiškomis dietomis. Nelegalus versliukas, užkulisinė veikla gali duoti pajamų ar pažinčių, tačiau vėliau dėl to turbūt apgailestausite. Kitą savaitę galite pasireikšti tarptautiniame renginyje, per konferenciją, interviu, TV ar tiesiog naujoje kompanijoje tarp dar nepažįstamų žmonių.

MERGELĖ

Savaitgalis žada draugiškus susibūrimus, sportinius ir kitokius renginius arba jų poreikį, norą susitikti su bendraminčiais, kartu išbandyti jėgas, kažką išvien nuveikti
savo ar jų labui. Vis dėlto galimas susirūpinimas dėl vaikų arba dėl to, kaip nepristigti laiko ir hobiui, ir mylimam žmogui, vaikams. Kitą savaitę būsite kupini iliuzijų, kurios pildysis tik iš dalies. Į kažką pernelyg susikoncentravę, galite per mažai dėmesio skirti tiems darbams ir žmonėms, kuriems labiausiai to reikia.

SVARSTYKLĖS

Periodo pradžioje jūsų mintys vis suksis apie darbus, politiką. Galbūt mėginsite padėti artimam žmogui klausimu, susijusiu su darbu, karjera. Arba patys jo prašysite tokios paramos. Kitą savaitę neblogai seksis tarpininkauti, advokatauti, organizuoti. Net skirtingiauius žmones mokėsite apjungti bendram tikslui. Tik į periodo pabaigą pasijusite išsisėmę, o galbūt ir apsigavę dėl kažkokio žmogaus ar projekto. Saugokite sveikatą,

SKORPIONAS

Savaitgalio dienos skatins keliauti ir bendrauti su užsieniečiais, nepažįstamais asmenimis. Galite sulaukti jaudinamo laiško, pasiūlymo ar asistavimo. Kitą savaitę tikėtini pokalbiai dėl darbo, pasiūlymas bendradarbiauti, pereiti į kitas pareigas, išvykti į komandiruotę. Arba niekas nesikeis, tik turėsite dirbti už du, kol kolegos atostogauja. Periodo pabaigoje galimi sąskrydžiai, varžybos, piknikai ir panašūs užsiėmimai.
    
ŠAULYS

Savaitgalį norėsis atsipalaiduoti ir daug sau leisti vasaros malonumų, ir ne tik jų. Galbūt mėginsite prieš kažką pasipuikuoti dosnumu, plačiomis galimybėmis, nors jos nebūtinai yra tokios plačios. Nepersistenkite, nes kažkam tokiu būdu galite sukelti pavydą, o ne simpatijas  Kitą savaitę būsite linkę pasireikšti kažkokiame renginyje. Tai gali turėti įtakos karjerai, finansams. Galima rizika, susijusi su investicija, paskola ar kt.

OŽIARAGIS

Savaitgalį jūsų nuotaika ir dienotvarkė priklausys nuo antrosios pusės ir apskritai nuo tų žmonių, su kuriais būsite. Regis, turėsite oponentų ne vienu klausimu. Su sutuoktiniu, partneriu gali būti kalbama apie skyrybas, o su savo teises ir tiesas ginančiais oponentais – gal net apie bylinėjimąsi. Kitą savaitę įtampa santykiuose tęsis, o bylinėjimasis gali tapti realus. Vis dėl to tuo pačiu metu jausite kažkieno palaikymą, meilę ir rūpestį. Į periodo pabaigą sustiprės troškimas kažką keisti, kur nors toli išvykti.
   
VANDENIS

Per išeigines daugiau jūsų dėmesio gali pareikalauti naminiai gyvūnai. Galbūt augintinis sunegaluos, o gal įsigysite naują gyvūną ir turėsite stengtis jį prisijaukinti. Arba jums kils ūpas keisti išvaizdą. Galbūt čia prasme ką tik surizikavote, eksperimentavote su savo sveikata ir dabar turite taisyti pasekmes. Kitą savaitę tikra paguoda gali jums tapti antroji pusė arba kažkas iš linkusių padėti artimųjų, kaimynų. Teks mokėti mokesčius, palūkanas ar pan.

ŽUVYS

Savaitgalį turėtų būti aistringa, šurmulinga. Kažkas rodys dėmesį, siūlys pasimatymą, išvyką į renginį, kurortą ar pan. Tiesa, kliūčių ir nerimo gali kilti dėl vaikų. Kitą savaitę produktyviai padirbėsite darbe, versle. Jeigu neturite darbo, pats metas aktyviai jo ieškotis. Numatomi konkursai, pristatymai. Gali būti, kad jums tarpininkai padės spręsti darbo ar nedarbo problemą, arba kaip tik jūs kažkam tarpininkausite panašiu klausimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių