Astrologinė prognozė rugpjūčio 24 - 30 d.

Ką žvaigždės žada ateinančią savaitę?

AVINAS

Iki sekmadienio popietės būsite neramūs, nervingi, o po to tarsi apsunksite ir su viskuo susitaikysite. Galbūt komforto, sotumo jausmo atneš pirkiniai ar gardžios vaišės. Kitą savaitę būsite nusiteikę ieškoti papildomo uždarbio, rėmėjų svarbiam projektui ir kt. Galite sudaryti ilgalaikę verslo, paslaugų ar nuomos sutartį. Saugokitės aferistų ir patys nesukčiaukite. Nuo ketvirtadienio seksis protinis darbas, logistika, tačiau nerimo kels meilės reikalai, šeimyninė situacija.

JAUTIS

Periodo pradžioje būsite linkę tirštinti spalvas, remtis nuojautomis. Jei viską dramatinsite, tai išties galite prisitraukti problemų, pakenkti sveikatai. Sekmadienį popiet jau daugės racionalumo, pasitikėjimo savimi. Kitą savaitę gali kilti rūpesčių dėl finansų, mokesčių, dokumentų arba piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, flirtų darbe. Galbūt nerasite sau vietos dėl to, kad nesulaukiate reikalingos informacijos, laiško. Nepameskite galvos dėl meilės nuotykio ir neskubėkite pirkti to, kas jums primygtinai siūloma.

DVYNIAI

Savaitgalį jus domins daug dalykų, todėl dalinsitės mintimis su aplinkiniais. Regis, praturtėsite reikalingomis smulkmenomis, patarimais, išgirsite komplimentų. Saugokitės sukčių, neskleiskite gandų. Kitos savaitės pradžioje nesinorės bendrauti, dirbti. Venkite melo, intrigų, nes nedorybės vis tiek išaiškės. Priimkite realybę tokią, kokia ji yra. Galima nauda iš konfidencialios arba mistinės, meninės veiklos. Galbūt tarsitės dėl honoraro, ir ne viskuo liksite patenkinti. Svarbu objektyviai įvertinti galimybes.

VĖŽYS

Savaitgalį reikšis nesaikingumas, o jo formos gali būti įvairios – nuo persivalgymo iki persidirbimo. Jei neturite konkrečių planų, apsitvarkykite, pasportuokite, aplankykite artimuosius. Gerų draugų kompanija atpalaiduos geriausiai. Kitą savaitę tikėtini renginiai, susitikimai, nuo kurių neišsisuksite. Jei vadovaujate kolektyvui ir esate juo nepatenkinti, sudarykite bendraminčių komandą ir rezultatai pagerės. Būkite apdairūs su užsieniečiais, nes jus gali apgauti. Galite gauti anoniminį laišką, patirti keistą persekiojimą.

LIŪTAS

Savaitgalio atkarpa nenuvils. Turbūt teks bendrauti su įdomiais veikėjais, užsieniečiais, vykti į kelionę, dalyvauti konferencijoje ar pan. Regis, daug kas klostysis tinkama linkme. Vis dėlto galimi ir incidentai. Kitą savaitę gali strigti numatyti darbai, nors būsite pareigingi ir plušėsite iš širdies. Galbūt nesistengs kolegos arba trukdys įnoringi klientai. Jei atostogaujate, su nerimu galvosite apie atostogų pabaigą. Venkite per didelio godumo, tuščiagarbiškų ambicijų. Jei neturite iš ko rinktis, nereikškite pretenzijų.

MERGELĖ

Savaitgalis skatins išlaidauti. Besistengdami kitiems pasirodyti turtingi, seksualūs, modernūs, galite perlenkti lazdą ir tapti išnaudojimo objektu. Verčiau būkite santūresni ir nesistenkite padaryti daugiau nei realiai pajėgiate. Kitą savaitę su nekantrumu lauksite naujienų iš užsienio arba patys kažkur vyksite. Iš neoficialaus šaltinio gauta informacija vers nerimauti. Galimi netikėti kontaktai su keistais žmonėmis. Tikėtinas išsisukinėjimas, melas, nelegali veikla ar jos išaiškinimas, intrigos. Pasigilinkite į pašnekovų motyvus.

SVARSTYKLĖS

Per šias išeigines stengsitės atkreipti į save kitų dėmesį tam tikrais pasisakymais ar elgesiu. Galite mesti iššūkį konkurentams arba jie jums. Regis, sulauksite santykių aiškinimosi. Galbūt kažką prarasite arba teks skubiai grąžinti skolą, mokėti baudą. Jei laikotės dietos, kiti jums trukdys. Kitą savaitę tikėtini finansiniai, draudiminiai rūpesčiai. Iš sezoninio uždarbio gali būti išskaičiuota daugiau nei tikėjotės. Venkite abejotinų sandėrių, būkite padorūs, antraip prisidarysite problemų. Per darbo reikalus gali užsimegzti meilės intriga.

SKORPIONAS

Šis savaitgalis vers galvoti apie profesines perspektyvas, sveikatą. Pasireikš įnoringumas mitybos ir aprangos atžvilgiu. Tuos, kurie šalia, nervins jūsų kaprizai. Gali kilti nesusipratimų. Kitą savaitę  teks spręsti konfliktus, tarpininkauti. Saldi pagunda arba slaptas meilės nuotykis neišeis iš galvos. Nereikėtų lengvabūdiškai rizikuoti, norint padaryti įspūdį. Pasitikėkite savimi, ir nereikės nieko įrodinėti keistais poelgiais. Bendruose finansiniuose reikaluose galima painiava. Pravartu kreiptis į specialistus.
    
ŠAULYS

Savaitgalį gali kilti idėjų, susijusių su verslu, visuomenine ar klubine veikla. Reikėtų pasiskaičiuoti, ar tai jums pagal kišenę, nes šie polėkiai vėliau gali pasirodyti nuostolingi. Pravartu pasirūpinti sveikata, higiena. Galite gauti žinią apie giminaičio ar draugo bėdą. Kitą savaitę galimi nesusipratimai bendraujant, ieškant darbo. Tai, kas jums atrodė stabilu ir konkretu, staiga gali apsitraukti migla. Gali kilti įtarimų dėl žmonių, kurie jums daro vienokią ar kitokią įtaką. Galbūt staiga suvoksite, kaip jie klysta ar yra įklimpę į melą, svaigalus. Arba būtent jūs sulauksite replikų apie polinkį tuščiai žadėti, nepagrįstai girtis.

OŽIARAGIS

Savaitgalį būsite jautrūs ir dirglūs. Lengvabūdiškas meilės nuotykis gali pakenkti jūsų stabilumui. Arba mikroklimatui kenks jūsų pretenzijos, reiškiamos artimam žmogui. Aprimsite, jei atsiras daugiau tvarkos, jaukumo jūsų aplinkoje. Kitą savaitę bus daug kalbama apie keliones, renginius, vaikus, meilę. Gali pasisekti žaidime, konkurse. Jeigu teiksite interviu, pasitikrinkite, ar neiškraipyti jūsų žodžiai. Venkite kitų žeminimo. Susikaupkite, jei reikia ruoštis darbo pokalbiui. Turėsite galimybę stipriai pasirodyti.
  
VANDENIS

Savaitgalį atsargiau elkitės su gaunama ir pateikiama informacija bei kelyje. Per nesuvaldytą liežuvį galite įgyti priešą. Sekmadienį jums apskritai nederėtų savęs varginti išvykomis bei kontaktais, kurių nepageidaujate. Saugokitės vagių. Kitą savaitę dėmesio reikalaus neužbaigti darbai, tačiau jėgų ir kantrybės jums gali pristigti. Kur kas smagiau jausis atostogaujantieji ir turintieji saviraiškos laisvę. Regis, romantiškai poilsiausite, nuotaikingai bendrausite. Tik nelįskite į azartinius žaidimus ar abejotinas pramogas.

ŽUVYS

Savaitgalį rinksitės pirkinius, reikalingus namams ar asmeniniam įvaizdžiui. Geriau jausitės, jei tam pritaria kiti. Su kažkuo galite susitarti dėl trokštamo pasimatymo, kelionės ar pan. Svarbu neprarasti savitvardos, nes galimi incidentai. Nors kitą savaitę stengsitės atrodyti pareigingi darbe, namie ar  visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Galbūt sukelsite įtampą, įtarimus, apkalbų laviną. Apmaudo gali sukelti svarbaus jums žmogaus kritika, manipuliavimas ar spaudimas. Nesielkite lengvabūdiškai, jei teks pasirašyti sutartį, teikti interviu ar prisiimti naują atsakomybę.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių