Astrologinė prognozė rugpjūčio 17 - 23 d.

AVINAS

Savaitgalį jums kažkodėl nepavyks atsipalaiduoti. Galbūt turėsite daug darbo arba apie jį galvosite, nerimausite dėl politinės situacijos ar savo profesinio nesaugumo. Sekmadienio vakaras provokuos konfliktus, grės traumos. Kitą savaitę galite daug ką sugadinti tiek santykiuose, tiek karjeros reikaluose. Nuo rizikingų veiksmų kol kas susilaikykite. Tegul aiškiau susidėlioja norai bei jausmai, kad neliktų abejonių. Galite kažką sužinoti apie jus apgavusį ar apvogusį asmenį, užkulisines intrigas.

JAUTIS

Periodo pradžia skatins realiai arba virtualiai keliauti. Jei tik galite, būtinai išvyksite savaitgaliui ir turbūt turiningai jį praleisite tarp kitos kultūros bei tradicijų žmonių, pasisemite informacijos. Sekmadienio vakaras gana nesaugus dėl avarijų grėsmės. Kitą savaitę kai kurie neįvykdyti įsipareigojimai arba sveikatos būklė kels rūpestį. Galbūt kils noras keisti gyvenimo būdą ar veiklos sritį. Neforsuokite, tam nepasiruošę. Gali išryškėti tam tikri povandeniniai rifai. Netrukus gali pasirodyti, jog apsirikote.

DVYNIAI

Savaitgalį jums gali užeiti generalinio tvarkymosi, visokio šlamšto kuopimo, senų daiktų išmetimo arba rimtesnių pertvarkymų manija. Norėsis griauti ir viską statyti kitaip. Arba tiesiog galvosite apie tokią galimybę ir domėsitės reikiama informacija, skaičiuosite, kiek tai kainuos. Kitos savaitės pradžioje naujų vėjų troškulys tik sustiprės. Turbūt net nebekreipsite dėmesio, ar ne per brangiai kainuoja jūsų polėkiai ir sumanymai. Pyksite, jeigu nesiseks paveikti aplinkybių ir kitų žmonių pageidaujama linkme.

VĖŽYS

Išeiginės bus pramingesnės, jei savo laiku ir mintimis dalinsitės su širdžiai artimu žmogumi. Tiesa, jei santykiuose su partneriu tvyro įtampa, ji gali dar labiau kauptis ir sekmadienio vakarą išsiveržti kaip vulkanas. Apskritai, tuo metu reikėtų vengti rizikingų nuotykių bei kontaktų su tais, kurie žadina priešiškumą. Kitą savaitę darbus pradėsite su polėkiu, tačiau staiga galite susierzinti dėl kitų žmonių keliamų reikalavimų, jų pastabų ar draudimų. Gali būti, kad ant plauko pakibs kontraktas, svarbūs santykiai.

LIŪTAS

Būsite nusiteikę per savaitgalį nudirbti aibę praktinių darbų, pasirūpinti augintinių higiena, sveikata. Sau šia prasme taip pat skirsite laiko ir lėšų. Galbūt kils ūpas išbandyti dietą. Jei ji bus pernelyg egzotiška ar griežta, sekmadienį patirsite, jog sutrikdėte virškinimą. Kitą savaitę bus sunku įtikti aplinkiniams - jie tikėsis daugiau nei galite pasiūlyti. Be to, pasitaikys jumis manipuliuojančių, idėjiškai ar kitaip klaidinančių. Nuo ketvirtadienio pajusite, kad lengvėja jūsų piniginė, senka santaupos. Nepasiduokite nuostolingoms pagundoms.

MERGELĖ

Savaitgalio ritmai kaitins kraują ir jums norėsis džiaugtis gyvenimu, meile, vaikais, hobiu, vasara, sportuoti, būti truputį nutrūktgalviais. Regis, neblogai praleisite laisvalaikį. Svarbu nepiktnaudžiauti svaigalais. Kitą savaitę kažkokie jūsų planai gali susvyruoti dėl laiku negauto atlyginimo, skolos, išaiškėjusios klastos, lėšų išeikvojimo ar kt. Būkite atidesni, jei tvarkote finansinius dokumentus, prekiaujate. Problemos gali būti ir ne finansinės, o psichologinės, tiek jūsų, tiek artimųjų.

SVARSTYKLĖS

Per išeigines tikriausiai su šeima nesiskirsite nė valandėlei. Arba, jei esate toli nuo saviškių, jų labai ilgėsitės, bandysite susisiekti, padėti jiems ir pan. Galite apsilankyti vaikystės vietose arba sutikti žmogų iš savo praeities. Namų aplinka, įprasta sodyba ar kaimas atpalaiduos geriausiai. Kitą savaitę pradėsite romantiškai nusiteikę. Galbūt kils ūpas įgyvendinti originalų sumanymą. Galite išgirsti žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija. Turbūt teks už kažką prisiimti atsakomybę ar atsisakyti savo plano.

SKORPIONAS

Šis savaitgalis gali būti susitikimų su giminėmis, kaimynais, draugais metas. Arba tai tiesiog bus aktyvaus judėjimo ir plepėjimo dienos, kurias leisite su draugais, broliais, sesėmis, kartu važinėdami dviračiais, sportuodami ir pan. Sekmadienio vakaras avaringas, tad atsargiai. Kitą savaitę pradėsite tingiai nusiteikę, bet nuo trečiadienio jau trauks pasilinksminimai, meilė, seksas, romantiškos pažintys. Gali kilti netikėtų rūpesčių per kažkokius nuotykius, avantiūras, neatsakingus pareiškimus arba nepaklusnius vaikus.
    
ŠAULYS

Savaitgalį puikiai jausitės, jei piniginėje nestinga pinigų tam, kad pasimėgautumėte žemiškais malonumais ar įsigytumėte trokštamą daiktą. Bet kuriuo atveju, būsite linkę elgtis taip, tarsi jūsų galimybės ir lėšos būtų neribotos. Tai gai vesti prie bankroto, skolų. Jau sekmadienio vakarą suprasite, kad leidote sau per daug viena ar kita prasme. Kitą savaitę jus nervins nukrypimai nuo įprasto ir patikrinto bei nenumatytos išlaidos. Būkite atsargesni, jei esate toli nuo namų ir turite reikalų su užsieniečiais.

OŽIARAGIS

Emocijų kupinas bus šis savaitgalis. Veikiausiai labai norėsite, kad jūsų žodis būtų pirmas ir paskutinis, o kiti besąlygiškai taikytųsi ir paisytų jūsų interesų. Tai gali išprovokuoti kitos pusės maištą, protestus. Ar jie baigsis aistra, ar skyrybomis, sunku prognozuoti. Kitą savaitę venkite eksperimentų versle, neskubėkite sudarinėti sutarčių ar spontaniškai nutraukinėti seniau sudarytas, nes vienu ūmiu veiksmu galite daug ką sugriauti. Regis, itin domėsitės žiniasklaidos naujienomis, komentarais.
  
VANDENIS

Neprisiplanuokite per daug aktyvios veiklos ir susitikimų šiam savaitgaliui, nes jam prasidėjus pajusite, kad norisi asmeninės erdvės, tylos. Bus sunku prisiversti pildyti pažadus ir vykdyti planus. Be to ir savijauta nebūtinai džiugins. Noras svaigintis gali  itin pakenkti. Kitą savaitę galite įsivelti į įvykius ar konfliktus, keliančius grėsmę partnerystės santykiams, sveikatai, darbui. Tai nėra geras metas staiga keisti darbą, kelti ultimatumus. Lengvabūdiškas poelgis atneštų netikėtų pasekmių ir permainų. Galbūt pajusite, kad jūsų šalinasi artimas draugas ar kolegos, klientai.

ŽUVYS

Savaitgalį būsite nusiteikę pasižmonėti, dairysitės renginių. Galbūt organizuosite susitikimus su draugais ar su bendraminčių kompanija, kolektyvinį pašėliojimą gamtoje ar pan. Hobiui ir buvimui dėmesio centre tai bus išties neblogas metas. Kitą savaitę tęsėkite pažadus, vykdykite įsipareigojimus, o dėl naujovių dar pagalvokite. Spontaniškas sprendimas ar pirkinys veikiausiai pasirodytų nuviliantis. Pasisaugokite provokacijų. Iš pradžių pasirodęs malonus pasimatymas staiga gali pakrypti nepageidaujama linkme.


Šiame straipsnyje: horoskopasZodiakaiastrologija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių