Astrologinė prognozė rugpjūčio 10 - 16 d.

AVINAS

Šeštadienis bus malonesnis ir labiau tinkamas megzti partnerystės ryšius nei sekmadienis, tad neverta atidėlioti pasimatymų, susitikimų. Jei dalyvausite savo ar ne savo vestuvėse, tai jausite jų dvasią ir mėgausitės ceremonijomis. Kitą savaitę turėsite reikalų, susijusių su finansais, skolomis, draudimu, investicijomis. Galite sudaryti sutartį, turto aprašą, sąmatą, buhalterinę ataskaitą ar kt. Nuo ketvirtadienio jau norėsis skrieti kuo toliau nuo kasdien matomų vaizdų, įprastų reikalų ir kontaktų. Domins egzotika, svetimos kultūros. Jei leis galimybės, išlėksite į užsienį.

JAUTIS

Savaitgalis nežada nieko ypatingo. Bus ūkinių ar panašių reikalų, kurių atidėlioti nevertėtų, tad turbūt jais ir užsiimsite. Tuo atveju, jei reikalinga sveikatai, galite vykti į atitinkamą kurortą ir ten stiprinti organizmą gaivaus oro bei vandens voniomis. Sekmadienį jau būkite labai saikingi, antraip galite prisidaryti žalos. Kitą savaitę jums bus itin svarbu šalia savęs turėti gerą partnerį, sąjungininkų, nes be kitų palaikymo jausitės per silpni siekti tikslų ir teisybės, atlaikyti konkurencinę įtampą, priešų puolimą. Į periodo pabaigą stiprės psichologinė įžvalga ir seksualinis apetitas.

DVYNIAI

Savaitgalį būsite nusiteikę vasariškai ir romantiškai linksmintis. Tikėtini pobūviai, piknikai, šou renginiai. O galbūt jums užteks mylimo žmogaus šalia ir tai bus lyg šventė be papildomų atrakcijų. Regis, ir vaikams skirsite daugiau dėmesio nei paprastai. Kitos savaitės pradžioje uoliai darbuositės arba eisite į darbo pokalbius, siuntinėsite cv, noriai bendrausite su esamais ar buvusiais kolegomis. Nuo ketvirtadienio laukia išsiilgti susitikimai, simpatijos ir antipatijos. Galite užmegzti pažintį, kuri peraugs į ilgalaikį ryšį.

VĖŽYS

Savaitgalį nesiveršite į nuotykius, netrokšite atrakcijų. Norėsis ramiai būti namuose ar sodyboje su artimiausiais žmonėmis, pasikrapštyti buityje. Arba gal nelabai norėsis, tačiau stigs galimybių, jėgų kaip nors neįprastai paiškylauti. Toks ūpas turėtų kilti tik antradienį, trečiadienį. Jeigu atostogaujate, kažką smagaus sugalvosite, į tai įtraukdami vaikus, gerbėjus. Galite reikštis sporte, scenoje arba...meilės fronte. Vis labiau rūpės ir grožis, dietos, sveikata arba naminiai augintiniai bei jų išvaizda ir savijauta.

LIŪTAS

Savaitgalį laiką leisite su draugais, giminaičiais ar kitais žmonėmis iš savo įprasto rato. Sekmadienį pasistenkite skrupulingai laikytis kelių eismo taisyklių, nevaidinti „erelių“.Susirašinėdami, diskutuodami su nepažįstamais žmonėmis, nevartokite per aštrių „epitetų“. Kitos savaitės pradžia bus gana buitiška. Daug laiko skirsite artimiesiems, rūpinsitės jų reikalais. Nuo ketvirtadienio imsite dairytis akcijų-atrakcijų sau ir vaikams. Galimas flirtas, intriga. Bet ir aferistai nesnaus, tad pasisaugokite finansinio išnaudojimo, apgaulės.

MERGELĖ

Savaitgalis gali būti atpalaiduojamas ir ramus, jei tik nesugalvosite lįsti į skolas, trokšdami prabangių daiktų, paslaugų. Blaiviai įvertinkite tai, ką kiti siūlo, ir racionaliai pasiskaičiuokite, ar jums priimtina. Kitą savaitę suksitės kaip vijurkai, ir nepriklausomai nuo to, atostogaujate ar dirbate, taip nusiplūksite, kad nuo ketvirtadienio jau norėsis sėdėti tarp keturių sienų ir nieko neveikti. Kita vertus, pasijusite lyg atstumti, jeigu atsisakysite siūlomų užsiėmimų. Kliaukitės savimi, nes jūsų intuicija dabar labai stipri.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalio dienotvarkė priklausys nuo jūsų nuotaikos, emocijų. Šeštadienį galite daug ko prisiplanuoti ir prižadėti, o sekmadienį jau nebepildyti tų pažadų ir kažką palikti ant „ledo“. Arba patys pasijusite panašiai apvilti. Kitą savaitę galite nemažai nuveikti, tačiau tik jausdami materialinį, piniginį suinteresuotumą. Iš idėjos, altruizmo tikriausiai irgi neatsisakysite pasistengti, tačiau darysite tai dėl reklamos, straipsnio, interviu ar panašaus pasiviešinimo. Periodo pabaiga žada išvykas, ekskursijas, viešnages.

SKORPIONAS

Savaitgalį patartinas ramus poilsis, taiki ir saugi aplinka. Galite sužinoti tai, kas buvo slepiama. Beje, būsite patiklūs, tad galite pasielgti taip, kad vėliau patys stebėsitės savo naivumu. Venkite svaigalų. Kitą savaitę reikės ieškoti balanso tarp asmeninių ir partnerių poreikių. Kitiems gali atrodyti, kad jūs kuriate įtampą ir demonstruojate kaprizus. Gali tekti aiškintis dėl finansinės ar kitos atsakomybės, vertybinės orientacijos. Periodo pabaigoje sieksite pasilepinti tuo, kas malonu kūnai ir sielai. Dosnūs būsite ir vaikams, mylimiesiems. Jie gali tuo naudotis.
    
ŠAULYS

Savaitgalį susitiksite su senais draugais. Būsite linkę kitiems padėti, pasižymėsite dosnumu. Tikėtinas piknikas ar kitoks renginys. Tik nerizikuokite nei savo santaupomis, nei bendrais šeimos pinigais, vaikų gerove. Kitą savaitę viską darysite lyg snausdami ar apsvaigę. Pavojinga vartoti alkoholį, slopinančius vaistus. Iki ketvirtadienio nederėtų veržtis į viešumą, aktyviai reikštis. Ten netrūks norinčių pastumti, pakišti koją. Nesipykite su įstatymu bei sąžine. Periodo pabaiga žada nekasdieniškų ispūdžių.

OŽIARAGIS

Savaitgalį pravartu tartis dėl bendrų reikalų su draugais, partneriais. Tik venkite demonstruoti netoleranciją, įkyriai filosofuoti, politikuoti. Sekmadienį nestigs emocinės įtampos. Ją kels aplinkinių abejingumas arba šeimyninės problemos. Kitą savaitę būsite linkę ieškoti pažinčių, ryšių arba siekti ankstesnių meilės santykių atgaivinimo. Galite sulaukti rimto pasiūlymo. Į periodo pabaigą vis mažiau norėsis bendrauti ir atgaivą ims teikti vienatvė, ramybė. Kritiškai vertinkite gaunamą informaciją, išgirstus gandus. 
   
VANDENIS

Šeštadienis žada gerą nuotaiką, naujų idėjų. Turbūt išsiveršite iš rutinos gniaužtų, leisitės į kelionę ar kt. Išryškės jūsų sugebėjimas prasmingai panaudoti turimas žinias ir pažintis. Sekmadienis gali priversti keisti požiūrį, tikslus, už kažką prisiimti atsakomybę. Kitą savaitę jums rūpės valdžios, konkurencinės kovos, profesinių perspektyvų klausimai. Turbūt teks susitikti su įtakingais veikėjai ar pareigūnais. Nebūkite familiarūs, paisykite autoritetų nuomonės bei galiojančių taisyklių. Periodo pabaigoje numatomi masiniai renginiai, varžybos, susitikimai su bendraminčiais.

ŽUVYS

Savaitgalį įsiklausykite į reiškiamą kritiką, perspėjimus, neignoruokite partnerio poreikių. Sekmadienį nepalanku lįsti į skolas, ką nors pirkti išsimokėtinai ar užsisakant per internetą. Kitą savaitę kalbos suksis apie galimus svečius iš užsienio, keliones, svarbius vizitus ir pan. Galbūt teks kažkam atstovauti, leistis į kelionę. Tikėtina, kad teks pavaduoti kolegą, vykti į svarbią komandiruotę, tarptautinį renginį, varžybas ar kt. Būkite atidūs, kad nepadarytumėte klaidų, nesukeltumėte apkalbų, nepakenktumėte reputacijai.NAUJAUSI KOMENTARAI

rikiki

rikiki portretas
jusu tie horoskopai yra visi melagingi,niekada dar man neatitiko jusu parasymai,todel niekada daugiau neskaitysiu,nes yra gryna nesamone,turbut neturite ka daugiau rasyti????
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių