Astrologinė prognozė liepos 8–14 dienoms

AVINAS

Šis savaitgalis nežada ramybės ir poilsio. Regis, plušėsite išsijuosę. Jeigu planinio darbo neturite, tai atsiras techninių ar kitokių problemų, dėl kurių teks sukti galvą. Saugokitės ugnies, traumų, nesielkite impulsyviai ir rizikingai. Kitą savaitę jausite kolektyvo, draugų palaikymą, domins masiniai renginiai, sportas, nauja veikla ar hobis, tačiau nuo ketvirtadienio energijos ir optimizmo sumažės, labiau kibs infekcijos. Galimi apsinuodijimai, alerginės reakcijos.

JAUTIS

Savaitgalį nenustygsite vietoje, tad veršitės iš įprastos aplinkos į ten, kur egzotiška ar tiesiog daug kas kitaip. Galbūt viešėsite toli nuo namų, apsilankysite neeiliniame renginyje, kurorte. Regis, kelionėje kils keblumų. Svarbu laikytis įstatymų ir papročių. Nuo pirmadienio turbūt neišvengsite atsakingų reikalų ar šiaip padidėjusio daro krūvio dėl kolegų pavadavimo ir pan. Nuo savaitės vidurio taps smagiau dėl draugiškų susitikimų. Jei kalba pasisuks apie įsidarbinimą ar sveikatą, gausite gerų patarimų.

DVYNIAI

Savaitgalį bus didelė tikimybė prarasti pinigus, sugadinti vertingą daiktą, dokumentą. Kad to nenutiktų, verčiau patys atiduokite tam tikrą duoklę kitiems, pvz., paaukokite vargstantiesiems ar tiesiog pasidalykite su kitais tuo, ko turite per daug. Jei galvą skaudės nuo partnerio kaprizų, priekaištų, verta aiškintis jo giluminius nepasitenkinimo motyvus. Nuo pirmadienio būsite filosofiškai nusiteikę arba pajusite stiprų poreikį plėsti akiratį, keliauti, kažko mokytis, lavinti vaikus ir t.t. Pasisaugokite sukčių, vagių.

VĖŽYS

Šis savaitgalis gali pateikti nemalonių staigmenų. Galbūt į problemas įsivels artimas žmogus, nutrūks jums svarbus ryšys, susikomplikuos santykiai ar kt. Reikia itin saugotis agresyvių asmenų, neprovokuoti konfliktų, tinkamai elgtis su technika, ugnimi. Nuo pirmadienio įtampa tęsis, nors kai kuriose srityse vykstančios permainos jums gali išeiti į naudą. Iš užsienio gali atvykti žmogus, kurio ilgitės. Arba patys sulauksite kvietimo pasisvečiuoti, kažką pamatyti toli nuo namų.

LIŪTAS

Savaitgalis nepalankus sveikatai, tad privalote labiau save tausoti ir saugotis traumų, įkandimų, įgėlimų, apsinuodijimo. Jei teks įtemptai dirbti ar dalyvauti talkoje, festivalyje, pasistenkite nepersitempti ir nesusižeisti. Regis, kils minčių apie tai, kad reikia keisti gyvenimo būdą, įvaizdį, mitybą. Nuo pirmadienio jums bus ypač svarbi kitų žmonių nuomonė, pagalba, tarpininkavimas. Stenkitės be reikalo nešvaistyti pinigų. Jei kyla abejonių, susirinkite kuo daugiau informacijos. Tai jus apsaugos nuo klaidų.

MERGELĖ

Savaitgalį būsite nusiteikę audringai, aistringai leisti laisvalaikį. Norėsis sportuoti, flirtuoti. Regis, neįprastai drąsiai rodysite savo dėmesį rūpintiems asmenims, reikšitės žaidimuose, scenoje ir pan. Turbūt ir vaikus skatinsite išbandyti jėgas, rizikuoti. Bėdų gali kilti palikus vaikus be priežiūros. Kitą savaitę pradėsite darbingai, kūrybingai nusiteikę. Jei atostogaujate, vis tiek uoliai darbuositės, rūpinsitės gyvūnais. Regis, pageidausite, kad jūsų pastangas labiau įvertintų partneris. Deja, to nebūtinai sulauksite.

SVARSTYKLĖS

Šis savaitgalis tikriausiai nenudžiugins. Geriausiu atveju nieko įdomaus nenutiks, nes laisvą laiką leisite įprastoje aplinkoje, gana buitiškai, be jokių nuotykių. O bloguoju atveju įsiliepsnos šeiminiai skandalai, kažkas degs, duš, ges. Kitą savaitę jau pradėsite romantiškai nusiteikę. Regis, nepraleisite progų paflirtuoti, papramogauti. Turbūt gerai sutarsite su vaikais, šauniai padirbėsite jų ar publikos labui. Labiau saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Savaitgalis bus nenuobodus, o gal net labai šaunus ir turiningas. Galite vykti į renginį, ekskursiją, žygį, viešnagę, varžybas, rūpintis studijų reikalais, pirkti techniką ar ja prekiauti ir t.t. Regis, jums seksis demonstruoti savo sugebėjimus ir ištvermę. Kita vertus, tolimose kelionėse tykos pavojai. Kitą savaitę teks daugiau dėmesio skirti artimiesiems, vaikams, buičiai, žemės ūkiui ir pan. Džiugins gamta, vandens telkiniai, ramybė. Tik nuo ketvirtadienio ims rūpėti pramogos ir pagundos už šeimos ribų.

ŠAULYS

Regis, šį savaitgalį jums ypač norėsis neskaičiuoti pinigų ir imti iš gyvenimo viską, ką tik įmanoma. Ir dėl per didelio išlaidumo, ir dėl seksualinio apetito gali kilti problemų. Jeigu susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums dabar reikia. Kitą savaitę laukia nemažai pokalbių ir galimi neblogi susitarimai. Galite būti pakviesti į bendraminčių susibūrimą ar kažkokį teminį, proginį renginį, pasirodymą. Artimi žmonės gali turėti paslapčių, kurios jums vargu ar patiktų, jei būtų atskleistos.

OŽIARAGIS

Šis savaitgalis gali būti labai įsimintinas, tik nežinia, ar bloga, ar gera prasme. Yra vienoda tikimybė susituokti arba išsiskirti, patirti galingą aistrą arba nuožmų smurtą. Būsite emociškai jautrūs, tačiau valdingi ir savininkiški, o tai nebūtinai patiks partneriui, aplinkiniams. Kitą savaitę po truputį daugės ramybės, stabilumo, aiškumo. Galbūt atgausite skolą arba bus išmokėta kompensacija, alimentai, atostoginiai ir pan. Galite sulaukti svečiuose giminių.

VANDENIS

Savaitgaliui neprisiplanuokite per daug atrakcijų, veiksmo, fizinio darbo ar sporto, nes būsite lengvai pažeidžiami, neatsparūs negatyviems poveikiams. Saugokite sveikatą. Geriausia būtų užsiimti kūrybine veikla, muzikuoti. Nuo pirmadienio savo jautrumu, intuityvumu galite stebinti pažįstamus žmones. Regis, domins svetimos kultūros, įvairūs menai, religijos, kitokie papročiai ir vertybinės nuostatos. Gali būti, kad su partneriu įsigysite kelionę arba keliavimo, turizmo priemonę.

ŽUVYS

Saivaitgalis bus kupinas įspūdžių, bet ne vien tik gerų. Gali būti, kad jus šokiruos draugo, gerbėjo elgesys. Galbūt dalyvausite sporto varžybose, kūrybiniame konkurse ar kitur ir ten teks konkuruoti su artimais bičiuliais. Aistrų žada ir kitokios situacijos, pasimatymai. Nuo traumų saugokite vaikus. Nuo pirmadienio jausitės išsisėmę, pavargę, tad norėsis ramiai patinginiauti, pasigrožėti gamta, o ne ką nors dirbti ar tvarkyti rimtus reikalus. Būsite linkę išsisukinėti, nesibodėsite pameluoti. Dėl to galimi nesusipratimai.


Šiame straipsnyje: horoskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių