Astrologinė prognozė liepos 30 d.

 • Teksto dydis:

Avinas

Neskubėkite, jeigu šiandien Jums kas nors trukdo mąstyti. Patirsite sunkumų bendraudami arba liksite nesuprasti. Galite susikivirčyti su vyresniu arba autoritetingu žmogumi. Todėl tylėjimas šiandien - aukščiausios prabos auksas, o jeigu pasitelksite į pagalbą savo darbštumą, ši sudėtinga diena taps tikrai puiki.

Jautis

Šią dieną patartina praleisti su mylimu žmogumi. Tikėkitės emocijų antplūdžio. Nepaisant to, kad esate patenkinti savo gyvenimu, vis tiek ieškosite naujų jo prasmių. Apskritai ši diena sėkminga ir žadanti puikių rezultatų. Pasistenkite nepraleisti jos bergždžiai, įvertinkite praeitį ir numatykite uždavinius ateičiai.

Dvyniai

Nauji bendravimo būdai padės sėkmingai susitarti su aplinkiniais. Būsite kalbesni, noriai ir lengvai bendrausite. Galimas pokalbis su vyresniu žmogumi. Sekite savo mintis - šiandien tai labai svarbu.

Vėžys

Niekuo neišsiskirianti diena. Susidarys įspūdis, kad pasiekti ką nors reikšminga tiesiog neįmanoma. Diena gali atrodyti beprasmė ir nuobodi. Kol kas išsvajotos aukštumos Jums nepasiekiamos. Bet Jūs žinote, kad ateis kiti laikai, o kol kas teks panuobodžiauti darbe, tvarkyti aplinką ir užsiimti kitais neįdomiais, kaip ir ši diena, dalykais. Nenusiminkite, viskas pravers ateityje.

Liūtas

Puikiai seksis suprasti aplinkinius bei praleisti laiką su mylimu žmogumi. Malonūs jausmai, geri santykiai su kitais ir artimųjų parama padarys Jus laimingus. Negadinkite sau nuotaikos liūdnomis mintimis apie rytojų, juk mums nelemta nuspėti, kaip susiklostys aplinkybės ateityje, tiesiog džiaukitės šia diena.

Mergelė

Palanki diena kurti planus, priimti sprendimus. Rasite išeitį iš bet kokios probleminės situacijos. Jaučiate, kad sekasi, todėl su viskuo susitvarkote. Tikėtina, kad vyresnis žmogus tinkamai patars. Nešvaistykite šios puikios dienos smulkmenoms, atsipalaiduoti bei pailsėti suspėsite ir kitomis dienomis.

Svarstyklės

Puikiai seksis suprasti aplinkinius bei praleisti laiką su mylimu žmogumi. Malonūs jausmai, geri santykiai su kitais ir artimųjų parama padarys Jus laimingus. Neieškokite juodos katės tamsiame kambaryje - ši diena tikrai puiki, o ir rytoj nenusimato jokių nemalonių staigmenų.

Skorpionas

Klaidingai įvertinsite savo jėgas, užsiimsite veikla, kuri prieštaraus Jūsų tikslams. Visa tai gali sugadinti šią dieną, todėl stenkitės neperžengti ribų. Jeigu viskas klostosi ne taip, kaip reikia, užsiimkite kokiu nors maloniu, bet seniai dėl didelio užimtumo atidėliotu reikalu.

Šaulys

Jūsų idėjos ir mintys gali prieštarauti Jūsų pačių ar kitų žmonių vertybėms. Galbūt teks iš naujo apsvarstyti jau priimtus sprendimus. Galima bloga nuotaika ir nenoras palaikyti kitus žmones. Bet žinokite, kad viskas praeina.

Ožiaragis

Susidursite su žmogumi, kurio emocijos labai skirsis nuo Jūsų. Dabartinė Jūsų padėtis arba supantys žmonės gali pasirodyti esą ne tokie, kokie reikia. Galbūt teks įveikti tam tikrus išbandymus. Vakare greičiausiai kils noras fantazuoti. Tai palankus metas intelektualiai kūrybai.

Vandenis

Gali susidaryti įspūdis, kad gyvenimas klostosi taip, lyg kažkas tyčiotųsi iš Jūsų ir bandytų suerzinti. Galbūt kas nors iš tikrųjų ieško būdų, kaip Jus supykdyti. Bus tikrai sunku valdytis. Nė minutėlei neužsimirškite, kontroliuokite save, ir vakare reikalai ims gerėti.

Žuvys

Esate labai svajingi, sieksite atitrūkti nuo savo pareigų. Draugai netrukdys Jūsų fantazijoms. Bet svajodami nepamirškite realių įsipareigojimų. Naudinga pabendrauti su vyresniais žmonėmis.


Šiame straipsnyje: horoskopasZodiakaiprognozė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių