Astrologinė prognozė liepos 27 – rugpjūčio 2 d.

AVINAS

Savaitgalis bus neramus, jausitės sudirgę. Jei domitės politika, verslu, kažkokios naujienos sukels susirūpinimo. Venkite rizikos kelyje, nes gresia avarijos. Kitą savaitę aktualūs bus reikalai, susiję su pinigais, nuosavybe, nuoma. Gali kilti pagunda veltis į aferą, žadančią pasipelnymą. Vargu ar tai pasiteisins. Regis, problemų kils artimam žmogui. Nuo ketvirtadienio palanku leistis į netolimą kelionę, ekskursiją, lankyti gimines, draugus. Regis, prisikaupsite įspūdžių, naujos informacijos.

JAUTIS

Savaitgalį jums norėsis ramybės, vienatvės, galbūt nekaip jausitės. Daugiau pabūkite vienumoje, neverskite savęs įtemptai dirbti ar bendrauti. Venkite svaigalų. Kitą savaitę iš jūsų gali būti pareikalauta atsakomybės, pasiaiškinimų už kažkokius jūsų arba artimo žmogaus poelgius. Nemaža traumų, technikos gedimų grėsmė. Galbūt susitiksite su asmeniu, kuris galėtų padėti versle, karjeros reikaluose. Praktiškai išnaudokite žinias, gautą informaciją.

DVYNIAI

Savaitgalį išaugs jūsų aktyvumas, bet padaugės įtampos. Galbūt kovosite už savo arba už grupės interesus. Lengva suklysti. Bus įspūdžių, jei dalyvausite kolektyviniame sambūryje. Kitos savaitės pradžioje jausitės nekaip. Regis, kamuos pagirios, alergija arba finansinės problemos. Teks mokėti mokesčius, o kai kam ir baudas. Bus neramu, kad į viešumą gali iškilti tai, kas slepiama ar nelegalu. Tačiau galima nauda iš konfidencialios veiklos, labdaros, meno. Nuo ketvirtadienio turbūt pasijusite geriau, daugės energijos.

VĖŽYS

Savaitgalį savo tikslus stengsitės įgyvendinti nesiskaitydami su priemonėmis. Galite įžeisti kitų jausmus, neteisingai įvertinti situaciją. Bus žymiai geriau, jei nenorėsite per daug ir nekelsite nei sau, nei kitiems per aukštų reikalavimų. Atsargiai kelyje. Nuo pirmadienio būsite nusiteikę reikštis darbe, visuomenėje, visaip komunikuoti. Deja, darbe galimos netikėtos problemos. Gali paaiškėti, kad turite priešų. Antra periodo pusė tinkama poilsiui, o ne darbui. Tiesa, meninė ir labdaringa socialinė veikla turėtų sektis.

LIŪTAS

Savaitgalio dienomis veršitės į svarbius renginius, domėsitės tuo, kas vyksta pasaulyje. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais. Pavojinga pasiduoti ideologiniam fanatizmui, veltis į moraline prasme abejotiną veiklą. Nerizikuokite kelyje. Kitą savaitę pasisaugokite provokacijų, avarinių situacijų. Galbūt teks sakyti oficialią kalbą, bendrauti su įtakingais veikėjais. Sudaryti susitarimai turės būti vykdomi, tad elkitės atsakingai. Į periodo pabaigą daugės progų susitikti su draugais, bendraminčiais.

MERGELĖ

Savaitgalį jums neduos ramybės svetimi laimėjimai, skolų ir paskolų temos. Pravartu deramai išsiaiškinti santykius, kurie gali jus susaistyti, įpareigoti. Venkite rizikingų žaidimų, aferų. Kitą savaitę nerimą keliančių naujienų galite sulaukti iš užsienio arba iš oficialios institucijos, švietimo įstaigos. Besiruošiantiems į kelionę, atsiras neplanuotų rūpesčių. Išbandymų gali patirti ir svarbus jums planas, moraliniai principai. Jausite didelę įtampą, jei sprendžiasi klausimas, susijęs su darbu, stažuote, karjera.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį jūsų nuotaikos ir planai kaitaliosis, labiausiai dėl kitų įtakos ir spaudimo Nederėtų reikšti pretenzijų, net jei turite geležinius argumentus. Jei ko nors norite iš kitų žmonių, patartina tik prašyti, siūlyti naudingus mainus, o ne irzliai reikalauti. Kitą savaitę galite sulaukti žinių, susijusių su turto ar pelno dalybomis, verslo situacija, finansiniais atsiskaitymais. Tie, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, reikalaus to, kas jiems priklauso. Antra periodo pusė tinkama kelionei, reikalams su užsieniečiais, įžymybėmis.

SKORPIONAS

Savaitgalį susiplanuosite turiningą dienotvarkę ir stengsitės jos laikytis. Nepeikite savęs, jeigu ne viskas pavyks, o taip tikriausiai ir nutiks. Ir atminkite, kad svetimi sveikatos gerinimo receptai gali jums visiškai netikti. Rūpinkitės vaikais, gyvūnais. Kitą savaitę nemažą spaudimą pajusite, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Regis, neišvengsite konkurencinės kovos, sudirgusių emocijų. Venkite ginčų su kategoriškais pašnekovais. Pasisaugokite traumų, avarinių situacijų. Laiku sumokėkite mokesčius.
    
ŠAULYS

Savaitgalį meilės fronte nusimato įvairių peripetijų. Gali kilti pagunda atkeršyti jūsų jausmų ar pastangų neįvertinusiam asmeniui. Deja, tai jums grįžtų nemaloniu bumerangu. Rimtų rūpesčių gali sukelti vaikai, augintiniai arba gerbėjai. Kitą savaitę teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Galbūt reikės šalinti trūkumus darbo dokumentuose, taisyti techniką, koreguoti planus, eiti į pokalbius dėl darbo. Būsite labai kritiški savo ir kitų žmonių išvaizdai, stiliui. Į periodo pabaigą pagerės kai kurie jums svarbūs santykiai.

OŽIARAGIS

Savaitgalį jums norėsis pramogų, spalvingesnio laisvalaikio, tačiau artimieji ribos jūsų polėkius bei poreikius. Regis, labai emocionaliai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Gali apimti nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu. Rimtai apgalvokite viską, ką ketinate griauti, keisti. Kitą savaitę gali paaiškėti, kad žmogus, kurį laikėte patikimu, garbingu, turi kitokių nei manėte motyvų bei interesų. Pagalvokite apie abipusiai naudingą kompromisą vietoj nepajudinamų ambicijų, bylinėjimosi ar pan.
   
VANDENIS

Per išeigines jausite stiprų poreikį išreikšti save, kuo nors kitus nustebinti. Jei tai nesiseks, kaltinsite aplinkinius arba nepalankią situaciją. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su giminaičiais. Regis, bendravimas didelio džiaugsmo nesuteiks. Atsargiai kelyje. Kitą savaitę darbas atims nemažai jėgų, o buitis - dar daugiau. Neapgalvoti projektai, pirkiniai veikiausiai nuvils. Gresia technikos gedimai, traumos. Antra periodo pusė bus smagesnė. Galite patirti nuotykių, šauniai pasirodyti scenoje ar per pobūvį.

ŽUVYS

Savaitgalį jums norėsis paprastų žemiškų malonumų, domins tai, kas gali papildyti piniginę ar padeda sutaupyti. Tačiau lengva suklysti ir nusipirkti nevertingą daiktą, neobjektyviai įvertinti partnerio, vaikų būklę, poelgius. Pravartu pasidarbuoti žemės ūkyje – ir nauda bus, ir sveikas poilsis. Kitą savaitę neišvengsite kritikos dėl darbo stiliaus, gebėjimų, išvaizdos ar kt. Pravartu iš to pasimokyti ir kai ką keisti. Nuo trečiadienio būsite nusiteikę nemažai nuveikti namų ūkio ir savo šeimos labui.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių