Astrologinė prognozė liepos 20 - 26 d.

AVINAS

Šį savaitgalį darysitės nekasdieniškų reginių ir renginių. Regis, turėsite bendrų reikalų su užsieniečiais. Derėtų subtiliau spręsti tarpasmenines problemas, antraip santykiai gali susikomplikuoti. Kitą savaitę tikriausiai užmegsite bendradarbiavimą arba sulauksite rėmėjų, suinteresuotų asmenų dėmesio. Su pastarųjų pagalba lengviau spręsite keblius klausimus. Nuo ketvirtadienio geriau seksis dirbti vienumoje, reikštis mene.

JAUTIS

Savaitgalį be galo trokšite kitų dėmesio, pikantiškų pramogų. Galite leistis į įspūdingą išvyką, ekskursiją. Saugokite sveikatą. Kitą savaitę mintys vis suksis apie darbą, politiką. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į daugiau garbės žadančią veiklą, pereiti į naują darbovietę ar pan. Galite kažkaip ypatingai praleisti laiką su bendraminčių kompanija ar nauju gerbėju, pažįstamu.
    
DVYNIAI

Savaitgalio susitikimai gali būti kažkuo reikšmingi. Jeigu norite, kad jus kažkas pastebėtų, patys parodykite deramą dėmesį. Regis, pasisemsite atgaivos dvasiai iš turiningo renginio ar išvykos. Susitvarkykite skolų, mokesčių klausimą. Kitą savaitę jums parūps su studijomis, kelionėmis susiję klausimai. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Tikėtų sėkmingai spręstis verslo kūrimo ar įsidarbinimo problema.

VĖŽYS

Savaitgalį pravartu išvykti į gamtą, sodybą, suorganizuoti laisvalaikio pikniką. Regis, sulauksite komplimentų dėl savo išvaizdos ar kažkokių pasiekimų. Galite skinti laurus sporte, scenoje, vykti į užsienį arba sulaukti svečio iš toli. Kitą savaitę jums itin seksis susivokti kitų jausmuose, atspėti jų ketinimus. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos ar užsienio. Nusimato įvykių, keliančių su ateitimi, praturtėjimu susijusias viltis.

LIŪTAS

Savaitgalis nepašykštės pramogų, pagundų. Regis, džiugins vaikai, gerbėjai. Jei pasitelksite humorą, lengvą flirtą, tai ir jums, ir aplinkiniams bus smagu. Paskirkite meilės pasimatymą. Kitą savaitę oponentai, konkurentai jums kaišios pagalius į ratus, bet tuo pačiu parodys, kad esate ne iš kelmo spirti. Reikėtų padaryti kai kurias išvadas ir elgtis aptakiau, ne taip tiesmukai. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite.

MERGELĖ

Savaitgalį jums norėsis pramogauti, lyderiauti. Šeštadienis žada intriguojamų atrakcijų, meilės nuotykių. Nors ir skeptiškai vertinsite gerbėjų dėmesį, jis bus lyg balzamas. Kitą savaitę seksis visi darbai. Pravartu tartis dėl dalykinių užsakymų, sutarčių. Nenumokite ranka į naujoves. Jei tik panorėsite, patirsite ir romantikos ar bent jau šauniai pasilinksminsite su draugais. Gali atsiskleisti jus dominančio asmens paslaptys.   

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį planuosite išvykas, vizitą į svečius arba vaišių ruošimą, ruošitės trokštamam susitikimui. Daugiau laiko skirkite šeimai, nesikratykite buitinių darbų. Kitą savaitę nestokosite protingų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai “paūžti”. Nebijokite eiti į darbo konkursus, kalbėtis su vadovais, jei turite ką pasakyti. Tik atsakingai teikite informaciją, neiškraipykite faktų.

SKORPIONAS

Savaitgalį galite patirti ypatingų įpūdžių arba įsigyti trokštamą prekę. Galbūt vyksite į kelionę ar renginį, kuriame teks bendrauti su įdomiais žmonėmis ir turėsite progą pasisemti naujų idėjų. Kitą savaitę puikiai seksis, jeigu niekas nesujauks jūsų planų. Noras gražiau susitvarkyti buitį, kažkam įtikti nepigiai kainuos, bet pasiteisins. Yra vilties, kad bus realizuotas troškimas, susijęs su menu, scena, mokslu, kelione, vaikais.
     
ŠAULYS

Savaitgalį būsite jautrūs priešingos lyties dėmesiui, meilės pagundoms, pasižymėsite išlaidumu ir polinkiu į malonumus. Tuo pačiu jums gali pavykti neblogai pasipelnyti ar susitarti dėl naudingo užsakymo, svarios paramos. Kita savaitė bus kupina kontaktų, galimas ir interviu. Neieškosite žodžio kišenėje, nestokosite sąmojo. Nuo ketvirtadienio būsite nusiteikę tvarkyti namų ūkio, žemės reikalus, prioritetą teikti šeimai, giminėms.

OŽIARAGIS

Savaitgalio dienos tinkamos dvasinėms praktikoms, meninei kūrybai. Svajosite apie gerovę, meilę, tačiau tai priklauso ir nuo kitų žmonių, santykių su jais. Primygtinai nepirškite kitiems savo nuomonės. Kitą savaitę turėtų būti padarytas svarbus sprendimas. Regis, aktualiausi bus verslo, finansiniai ir turtiniai klausimai. Galbūt pavyks neblogai pasipelnyti arba kam nors paruošti šaunią dovaną. Pagerės jums svarbūs santykiai.
   
VANDENIS

Savaitgalį būsite itin priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Sekmadienį galimas keistas incidentas. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar veikla, nėra pagrįstos. Kitą savaitę seksis administracinė ir protinė veikla. Jums gali pateikti pasiūlymą, susijusį su nauju projektu. Pravartu ieškoti galimybių kurti ar plėsti verslą, kažką pigiau įsigyti, leistis į kelionę darbo arba gydymosi, reabilitacijos tikslais.

ŽUVYS

Savaitgalį galite atsidurti viešo dėmesio centre, reikštis scenoje, iš tribūnos ar kt. Turbūt įsigysite įtakingų gerbėjų, gausite naudingos informacijos. Kita vertus, mylimas žmogus, artimieji kels rūpesčių, nepasitenkinimo. Kitą savaitę gali būti nelengva laikytis darbų grafikų ir įprastinio ritmo. Pataupykite savo fizines jėgas ir nervus. Po truputį romantiški impulsai, meilės ar garbės troškulys vis stiprės. Tai suteiks laimės pojūtį.NAUJAUSI KOMENTARAI

mbt shop online europe

mbt shop online europe portretas
chung shi shoes Astrologinė prognozė liepos 20 - 26 d. | KaunoDiena.lt
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių