Astrologinė prognozė liepos 2–8 d.

AVINAS

Šią savaitę emociškai jausitės gana jaukiai. Gali būti, kad apims svajingas atsipalaidavimas. Regis, labai rūpinsitės namų komfortu, sodyba, šeimos narių poreikiais. Labiau saugokite vaikus, jiems gresia traumos. Savaitgalį sieksite žemiškų malonumų ir tam negailėsite pinigų. Visus nesklandumus, kilusius namuose, galima išspręsti be ypatingų pastangų – tereikia parodyti, kokie svarbūs jums yra aplinkiniai.

JAUTIS

Būsite itin jautrūs, priklausomi nuo svetimos įtakos. Savo dėmesiu gali nudžiuginti senas draugas ar giminaitis. Galbūt rasite sąjungininkų, bendraminčių, tačiau galite išgirsti, kad kažkas rezgama jums už nugaros. Gali iškilti rūpesčių dėl sveikatos. Būtų gerai, kad prisilaikytumėte sveikos mitybos taisyklių, pakankamai ilsėtumėtės. Nesistenkite nudirbti visų buitinių darbų. Savaitgalį turbūt teks pasiduoti įvykių tėkmei.

DVYNIAI

Nusimato pokyčių profesinėje srityje. Regis, atsiras daugiau noro darbuotis savo ir kitų labui. Šiuo metu jums bus būdingas savęs ir savo galimybių ieškojimas. Jeigu atostogaujate, nusimato turiningų pramogų, sportinio azarto. Regis, akiratyje pasirodys svarbus jums asmuo, kurio nesitikėjote išvysti. Savaitgalį pasistenkite palepinti kūną, pastiprinti sveikatą. Venkite daug jėgų reikalaujančios veiklos.

VĖŽYS

Šią savaitę savo pranašumų slėpti neturėtumėte, bet ir nedemonstruokite tiems, kurie jų neįvertina. Pravartu išnaudoti atsivėrusias galimybes. Galimas kontaktas su įdomiu nepažįstamuoju ar užsieniečiu. Tikėtina sulaukti viliojančio pasiūlymo. Dėl menkų trukdžių nepasiduokite dirglumui. Verčiau pasidžiaukite gamta, vasaros malonumais. Savaitgalį galite surengti pikniką ar būti pakviesti į proginį renginį ar šiaip susibūrimą.

LIŪTAS

Ši savaitė gali įnešti nesusipratimų į asmeninius ir dalykinius santykius. Santykiuose su partneriais ir konkurentais tvyros įtampa. Nemaloniai veiks aplinkinių netaktas. Susikaupkite ir ramiai siekite tikslo. Išties nuriedės akmuo nuo širdies, kai pagaliau išsispręs projekto, skolų ar kitokie finansiniai klausimai. Vis labiau dėmesys kryps į užsienį, keliones arba į mokslo, kultūros reikalus. Savaitgalį teks kažkur vykti.

MERGELĖ

Jeigu šiuo metu ketinote sudaryti kokias sutartis, teikti ar imti interviu, galite susidurti su keistais trukdžiais. Regis, draugų ar partnerių dėka savyje rasite jėgų, sugebėjimų, kurie padės spręsti nelengvas problemas. Galimos išlaidos, susijusios su pobūviu, pramoginiu renginiu, kelione. Savaitgalį būsite nusiteikę savo laisvalaikį leisti nekasdieniškai, toli nuo namų. Nesunkiai megsite kontaktus, plėsite akiratį.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo. Galbūt pasitarnaus giminaičiai, seni draugai ar kolegos. Jeigu ne dirbate, o atostogaujate, daug dėmesio skirsite aplinkos apdailai, įvaizdžiui, higienai, dietai, sveikatai arba gyvūnams. Į tai nukreiptos pastangos tikriausiai pasiteisins. Nevenkite kompanijų, tačiau neeikvokite per daug laiko aštrioms diskusijoms. Savaitgalį seksis geriau, jei sugebėsite girdėti ir paisyti artimųjų nuomonės. Arba įtraukite juos į bendrą veiklą – tai jus suartins.

SKORPIONAS

Kils kūrybinių idėjų, pajusite troškimą įgyvendinti drąsius užmojus, rimtus projektus. Pagalbos ar palaikymo sulauksite iš jūsų talento gerbėjo. Rūpės vaikų interesai, domėsitės jų pasaulėžiūra, poreikiais. Jei apniks ūkinės problemos, norėsis jas užkrauti ant artimo žmogaus pečių. Reikia ypač saugotis traumų, ugnies. Savaitgalį elgsitės taip, lyg tyčia norėtumėte konfrontuoti. Pailsėsite, jeigu neišeikvosite energijos ginčams.

ŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje pasirinkite ramesnius, paprastesnius darbus ir reikalus, rūpinkitės namų ūkiu, šeima. Jums netikėtai gali pasisekti ten, kur nė nesitikėjote ką nors pasiekti. Sceninė veikla, meilė, sportas, žaidimai su vaikais – labiausiai jums tinkantys užsiėmimai ilgąjį savaitgalį. Tik nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai itin taktiškai. Galite mėginti keisti įvaizdį, bet nenustebkite, jei rezultatas bus netikėtas.

OŽIARAGIS

Galimi pasikeitimai visuomeninėje veikloje arba asmeninių santykių srityje. Suaktyvės kontaktai su draugais, esamais ir buvusiais partneriais, gerbėjais. Pasižymėsite smalsumu, kūrybingumu. Sugebėsite praktiškai išnaudoti gaunamą informaciją. Didės jūsų populiarumas. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba. Savaitgalį jums patiks užsiimti namų ir sodo darbais, eksperimentuoti virtuvėje.

VANDENIS

Tikriausiai mėginsite susitarti dėl finansinių sąlygų, atsiskaitymų, tiekimo, nuomos, pirkinių. Vis dėlto ne tik kitais, bet ir savimi negalėsite pasitikėti, nes emocijos taps nevaldomos, žodžiai – taip pat. Nenulaikant liežuvio, kai kurie pokalbiai gali virsti ginčais. Savaitgalį jūsų pusiausvyra atsikurs. Kils minčių, kaip rasti išeitį iš situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu.

ŽUVYS

Šią savaitę pasireikš nuotaikų kaita, jautrumas aplinkai. Jeigu atostogaujate, aktualios bus kelionės, tarptautiniai renginiai, konkursai. Jeigu dirbate, nusimato pokalbiai su įtakingais žmonėmis, rimti pasiūlymai. Būkite pasirengę šuoliui į įdomesnę ateitį. Tačiau sukelti nerimo gali kai kurie įstrigę darbai arba sveikata – jei ne jūsų, tai augintinio. Savaitgalį palanku reikšti meilės jausmus, originalius norus. Būkite šilti, dosnūs.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių