Astrologinė prognozė liepos 13 – 19 d.

AVINAS

Jei gerai jausitės, savaitgalį pavyks atlikti tai, ką suplanavote. Nesunkiai rasite mažų ar didelių džiaugsmų. Kita vertus, sveikata bus labiau pažeidžiama, tad nepersitempkite, saugokitės alergenų. Kitą savaitę visur išlaikykite taktą, saiką. Taikydami įstatymus, taisykles, atsižvelkite į sveiką protą bei konkrečią situaciją. Galbūt keisite paskolos sąlygas arba imsite paskolą, investuosite, sudarysite draudimo sutartį ar reikalausite išmokos. Kai kas jums tikrai pavyks.

JAUTIS

Savaitgalį laukia mieli susitikimai, kurortinės pramogos, vaišės.  Sieksite tarpusavio supratimo, daug dėmesio skirsite vaikams. Derėtų grūdintis, subalansuoti mitybą. Kitą savaitę galite gauti darbo pasiūlymą arba to siekti. Nebūkite tokie jautrūs kitų nuomonei. kritikai, ypač dėl išvaizdos, įgūdžių. Jei reikia, kreipkitės dėl įmonės steigimo, leidimų, dokumentų, paskolos. Būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo.

DVYNIAI

Savaitgalį tikėtini jums, artimiesiems ar jūsų vaikams svarbūs įvykiai. Galite lankytis vaikystės vietose, susitikti su seniai matytais giminaičiais. Noriai eksperimentuosite virtuvėje. Venkite rizikos, nepiktnaudžiaukite alkoholiu. Kitą savaitę nestokosite noro pasireikšti kūrybinėje veikloje, scenoje ar sporte. Galite gauti pakvietimą į pobūvį ar pasimatymą. Tiktų keisti įvaizdį, mitybą. Jei ieškote darbo, galite gauti pasiūlymą.

VĖŽYS

Savaitgalį turėtumėte kur nors netoli išvykti, pakeisti aplinką, aplankyti draugus, gimines. Galite ir patys sulaukti svečių arba skambučių, žinučių. Veikiausiai tai jus nudžiugins. Kitą savaitę gali atsirasti realių vilčių dėl norimo projekto, studijų ar įsidarbinimo. Tikėtinas džiuginantis pirkinys ar dovana. Daug dėmesio skirsite vaikams. Jei išbandysite jėgas scenoje, galimas pasisekimas. Gali išsipildyti jūsų slapta svajonė.

LIŪTAS

Savaitgalio dienos nenuvils, jei laiką leisite tarp savų žmonių ir jausitės globojami, vertinami. Turbūt kils poreikis atsikratyti blogo įpročio, gerinti mitybą, keisti įvaizdį, nusipirkti kažką gražaus. Tačiau susirūpinimo gali sukelti kažkoks gandas, incidentas. Kitą savaitę dalykinių reikalų srityje tvyros štilis, tad galėsite daugiau dėmesio skirti sau. Regis, būsite nusiteikę buitiniams bei žemės darbams, atostogavimui kaime, sodyboje.

MERGELĖ

Savaitgalį patirsite įspūdžių, jei susitiksite su seniai matytais draugais, giminaičiais. Gali kilti susirūpinimas dėl kadaise prisiimtų ir dar neišpildytų įsipareigojimų. Kažkuo tai kompensuosite. Kitą savaitę galite neblogai užsidirbti, tačiau ir išlaidų neišvengsite. Nemalonu bus tai, kad kai kurios jų bus netikėtos. Turėtumėte sužibėti, jei teks teikti ar imti interviu, rengti reportažą, pristatyti kūrybinį projektą, organizuoti renginį, ekskursiją.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį gali užsimegzti ypatingas ryšys ar atsinaujinti slaptas romanas. Patirsite stiprių, žavių jausmų, bet gali būti ir intrigų, įtampos. Tiktų pagalvoti apie tai, kaip jaukiau susitvarkyti buitį. Nuo pirmadienio būsite kupini nemažų ambicijų, susijusių su karjera, praturtėjimu, naudingais ryšiais. Taps aišku, jog nebėra ko delsti, jei norite keisti  įvaizdį ar neproduktyvią veiklą į labiau tinkamą. Galbūt sudarysite pelningą kontraktą.

SKORPIONAS

Savaitgalį susitiksite su draugais, ilgai nematytais artimaisiais, sulauksite svečių. Galbūt atsiras galimybių vėl tęsti ankstesnį meilės romaną. Rūpinkitės sveikata, grožiu. Kitą savaitę stenkitės neprarasti pasitikėjimo, jei teks demonstruoti kompetenciją, ginti reputaciją ar pan. Galite tikėtis naudos iš konfidencialių reikalų, socialinės sferos, tačiau kai kurie planai turbūt nebeteks prasmės, nes pasirodys nerealūs. Galite stipriai įsimylėti.

ŠAULYS

Savaitgalį būsite nusiteikę iš peties padirbėti. Jeigu galimybės leidžia, įsigysite planuotą daiktą. Pasisvečiavimai pas draugus, pabuvimas viešuose renginiuose jums gali išeiti į naudą dalykine prasme. Kitą savaitę seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis. Kita vertus, kažkokie planai gali keistis. Regis, nerimo sukels nuslėpti ar supainioti dalykai, sveikata, tačiau numatomos ir geros naujienos.

OŽIARAGIS

Savaitgalį turbūt vyksite į kelionę, užsienį, dalyvausite tarptautiniame renginyje, arba tam ruošitės, rinksite ar teiksite informaciją. Tai, ką nuveiksite, turėtų atnešti naudos ateityje. Nepažįstamas asmuo gali paskirti pasimatymą. Kitą savaitę sumaniai tvarkysite svarbius dalykinius reikalus. Labai svarbu žinoti, ko siekiate, nes dabar prisiimsite ilgalaikius įsipareigojimus. Galbūt užmegsite įdomią pažintį, meilės romaną.

VANDENIS

Per išeigines pravartu peržiūrėti garderobą, išmesti susikaupusį šlamštą ir nors minimaliai atsinaujinti. Neieškokite problemų ten, kur jų nėra. Užmirškite buvusius praradimus, optimistiškiau žvelkite į ateitį. Kitą savaitę jus itin domins reikalai, susiję su kelione, užsieniečiais, politika, teisėtvarka, informacija, studijomis. Galbūt sulauksite įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo. Regis, jums pavyks dėl kažko svarbaus apsispręsti.

ŽUVYS

Savaitgalį tikėtini susitikimai su draugais, pažįstamais. Jums gali pavykti pasiskolinti pinigų, reikalingą daiktą arba sugrąžinti skolą. Kitą savaitę jums tiktų konsultuotis su juristais, įtakingais veikėjais, mokslininkais. Galbūt jus nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio. Jei keliaujate, esate toli nuo namų, puikūs įspūdžiai garantuoti. Įmanomi ir laimėjimai. Arba tiesiog nesitversite kailyje, kaip norėsis pakeisti aplinką, išvykti.NAUJAUSI KOMENTARAI

WESCO LOAN

WESCO LOAN portretas
Ar bet finansinių sunkumų natūra? Ar jums reikia paskolos išvalyti savo skolas? Ar jūs verslo žmogus, ar moteris, kurie ketina plėsti savo verslą? Worry ne daugiau, čia ateina jūsų įmanoma. Mes siūlome visų rūšių paskolų privatiems asmenims, įmonėms ir bendradarbiauti organizacijų, kurios turi paskolą esant žemai palūkanų 2% norma, susisiekite su mumis šiandien tikrą paskolos E-mail: wescoloaninvesment@gmail.com FORMA paraiška gauti kreditą Pareiškėjo pavadinimas: Šalis: Pareigos: Lytis: Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: amžius Telefonas: Suma, kurios reikia: Paskolos terminas: Mėnesio pajamos iš reklamos: Ačiū, aš laukia jūsų laišką greičiau. Su geriausiais linkėjimais. Telaimina jus Dievas. Mr Vero jonas

Elegija

Elegija portretas
Mano ASTROLOGĖ ir TARO kortomis ir IŠ KAVOS TIRŠČIŲ MOKSLIŠKAI išpranašavo, kad DVYNIAMS visą savaitę LIS GYVAIS KARPIAIS, gi ŠAULIAMS visą savaitę LIS GYVOMIS STIRNOMIS. Lietus VIETOMIS , su PERTRŪKIAIS. Taigi jei esate DVYNYS ir jums NENULIJO KARPIAIS, nesisielokite- esate NE IŠ TOS VIETOS.

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus. Tačiau Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas. Todėl mes patys išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią. Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui. **************************************************** Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt **************************************************** Šie metai yra lemtingi Lietuvai. S a v a n o r i ų paieškai liko 49 dienos.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Astrologinė prognozė rugpjūčio 19–25 d.
  Astrologinė prognozė rugpjūčio 19–25 d.

  AVINAS Savaitgalis bus emociškai margas. Bus dėl ko džiaugtis ir dėl ko pykti, nerimauti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Kitos savaitės pradžioje leiskite darbams tekėti įprasta vaga ir daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms. Jei atsi...

 • Astrologinė prognozė rugpjūčio 12–18 d.
  Astrologinė prognozė rugpjūčio 12–18 d.

  AVINAS Savaitgalį seksis glaistyti buvusius nesutarimus. Turbūt norėsis dosniai reikšti jausmus, viskuo dalytis ir stebinti kitus. Kitos savaitė pradžioje jums itin rūpės materialiniai, komerciniai dalykai. Regis, stengsitės, kad papilnėtų pi...

  1
 • Astrologinė prognozė rugpūčio 5–11 d.
  Astrologinė prognozė rugpūčio 5–11 d.

  AVINAS Savaitgalį jausite emocinę įtampą, ypač jei teks nemažai triūsti ūkyje ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais. Tačiau laukia ir įdomių susitikimų, pažinčių. Pasisaugokite avarijų, elektros iškrovos. Kita savaitė prasid...

 • Rugpjūtis – vienas sudėtingiausių metų periodų
  Rugpjūtis – vienas sudėtingiausių metų periodų

  2017 metais iš viso įvyks tik keturi Saulės ir Mėnulio užtemimai. Tai – mažiausias skaičius, koks tik gali įvykti. Tačiau net du įvyks rugpjūtį, todėl šiemet šis mėnuo, anot garsios astrologės Nijolės Gabijos Wolmer, v...

  2
 • Astrologinė prognozė liepos 29 – rugpūčio 4 d.
  Astrologinė prognozė liepos 29 – rugpūčio 4 d.

  AVINAS Savaitgalį kils erotikos, meilės troškulys, trauks nuotykiai ir avantiūros. Jūsų širdyje suksis svaigus meilės viesuliukas, tačiau santykiai su partneriu bus prieštaringi. Regis, patirsite ir puikių įspūdžių, ir tam tik...

 • Astrologinė prognozė liepos 22– 28 dienoms
  Astrologinė prognozė liepos 22– 28 dienoms

  AVINAS   Savaitgalį daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių valios. Venkite žmonių spūsties, tausokite nervus. Sekmadienį jau būsite nusiteikę aktyviau leisti laiką, demonstruoti sportinius ir kitus gebėjimus bei tam skatinti vaik...

 • Astrologinė prognozė liepos 15–21 d.
  Astrologinė prognozė liepos 15–21 d.

  AVINAS Savaitgalį derėtų pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, simpatijos arba jūs patys jiems apie save priminsite. Tik nesitikėkite pralobti iš abejotinos avantiūros. Kitą savaitę teks pasiplūkti tvarkant ūkį, darant remo...

 • Astrologinė prognozė liepos 8–14 dienoms
  Astrologinė prognozė liepos 8–14 dienoms

  AVINAS Šis savaitgalis nežada ramybės ir poilsio. Regis, plušėsite išsijuosę. Jeigu planinio darbo neturite, tai atsiras techninių ar kitokių problemų, dėl kurių teks sukti galvą. Saugokitės ugnies, traumų, nesielkite impulsyv...

 • Astrologinė prognozė liepos 2–7 dienoms
  Astrologinė prognozė liepos 2–7 dienoms

  AVINAS Savaitgalį itin rūpės buitiniai reikalai, artimųjų problemos, santykių aktualijos. Būkite kantrūs, nekelkite rizikos savo ir kitų psichinei bei fizinei sveikatai. Saugokitės ugnies ir traumų. Nuo pirmadienio gali iškilti psichologini...

 • Astrologinė prognozė birželio 24–30 d.
  Astrologinė prognozė birželio 24–30 d.

  AVINAS Savaitgalį nepriekaištingai vykdysite šeimines pareigas, bet jums rūpės ir pramogos, piknikai. Pasisaugokite traumų, nesukelkite gaisro. Sekmadienis gali būti nervingas, pažerti nemalonių staigmenų. Nuo pirmadienio neblogai klosty...

Daugiau straipsnių