Astrologinė prognozė lapkričio 4–10 dienoms

AVINAS

 

Regis, savaitgalį nenuobodžiausite, nes atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina netolima kelionė. Pravartu gerai susitvarkyti namus, išmesti susikaupusį šlamštą. Kitą savaitę gali pavykti susitarti dėl norimo užsakymo, informacijos, pervežimo. Pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, nes dėl aplaidumo bus itin lengva prarasti kolegų, klientų pasitikėjimą. Į periodo pabaigą stiprės romantikos ir nuotykių alkis. Meilės reikalai klostysis prieštaringai. Daugiau dėmesio prireiks vaikams.

 

JAUTIS

 

Savaitgalį jums rūpės remonto darbai, įvairūs pirkiniai. Norėsite, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate jūs. Deja, galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie ryšiai, įsipareigojimai darosi jums nuostolingi. Neprisidarykite papildomų rūpesčių. Kita savaitė pažadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio, būsite labai aktyvūs. Ir išties turėtų neblogai sektis tiek darbe, versle, tiek santykiuose su žmonėmis. Nuo ketvirtadienio jau norėsis leisti laiką tik su šeima, rūpintis buitimi.

 

DVYNIAI

 

Savaitgalį didesnis bus jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Galima slapta pagunda ir kartu – etinė dilema. Venkite gausių susibūrimų ir daugiau laiko skirkite poilsiui. Kitą savaitę būsite tokie aktyvūs ir patrauklūs, kad lengvai atsidursite dėmesio centre. Turėsite gana daug darbo ir rūpesčių, tačiau visus vargus atpirks pasiektas norimas rezultatas. Pravers pasiūlymai ir patarimai, kaip moderniau ir pigiau kažką įsirengti, pertvarkyti. Seksis gerinti gyvenimo sąlygas.

 

VĖŽYS

 

Savaitgalį turėsite noro organizuoti bendraminčių susiėjimus, renginius. Jei sulauksite pagalbos, nepraleiskite progos parodyti dėkingumo ir išnaudoti situaciją. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų ir elektros iškrovos. Nuo pirmadienio pora dienų bus nepalankios aktyviai praktine veiklai, tačiau tiks ieškoti dvasingumo, užsiimti menu, rūpintis sveikata. Antra savaitės pusė žada atlygį už atliktą darbą, suteiktą paslaugą arba pavyks aptarti būsimą darbų įvertinimą, įsidarbinimą.

 

LIŪTAS

 

Savaitgalį galite dalyvauti įdomiuose renginiuose, susitikimuose, pobūvyje. Norėdami kažkam padaryti įspūdį, nepersistenkite. Jeigu nesugebėsite elgtis nuoširdžiai, atsipalaiduoti ir sušildyti mikroklimato, smagu nebus nei jums, nei kitiems. Kita savaitė gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje. Turėtumėte sulaukti ir kritikos, ir tikro draugiškumo, paramos. Galite dalyvauti bohemiškame arba labdaringame renginyje. Jums reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo psichologinę būseną ir sveikatos būklę.

 

MERGELĖ

 

Savaitgalį neblogai jausitės tarp nepažįstamų žmonių. Galbūt sudalyvausite tarptautiniame renginyje arba sulauksite dėmesio, laiškų iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį. Regis, bus aktualu papildomai kažko pasimokyti. Kitą savaitę geriau seksis, jei dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, gautus duomenis, informaciją. Pernelyg neuždelskite ir nesielkite biurokratiškai. Gali nudžiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla, seksis komandinis darbas. Tausokite sveikatą.

 

SVARSTYKLĖS

 

Savaitgalį jausite emocinę įtampą, ypač jei teks derintis prie partnerio planų, nemažai triūsti ūkyje ar pan. Jums gali kilti noras keisti aplinką, iš pagrindų tvarkytis, perstumdyti baldus arba daug ką išmesti. Pasisaugokite avarijų, elektros iškrovos. Nuo pirmadienio gali būti aktualu gilintis į teisinius klausimus, įstatymus, globalines problemas, filosofines tiesas. Galite sulaukti svarbių žinių iš užsienio, oficialios institucijos ar pan. Galbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje. Nenumokite ranka į keistą vaikų elgesį.

 

SKORPIONAS

 

Savaitgalį bet kokį klausimą skirtingai interpretuosite bei spręsite jūs ir partneris, o nuomonių derinti nesinorės. Tikėtinas abipusis stresas, o gal net santykių nutrūkimas, jei nevaldysite savo ambicijų ir instinktyvių troškimų. Kitą savaitę jums nuriedės akmuo nuo širdies, nes pagaliau spręsis skolų ar kitokie nuosavybės, draudimo, mokesčių, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios paramos. Mokslo srityje kai kas pavyks sklandžiai, o kita nelabai. Gali išryškėti dalykai, kurių anksčiau nepastebėjote.

 

ŠAULYS

 

Savaitgalį vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti visokias pareigas. Būsite nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras. Galite gauti patarimų iš virtualių pašnekovų internete. Kitą savaitę po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą. Regis, tai įneš konkretumo į situaciją ar perspektyvas. Paskubėkite sutvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, nuosavybe. Galbūt gausite žinių, susijusių su studijomis, juridinėmis ar politinėmis aktualijomis.

 

OŽIARAGIS

 

Savaitgalį jausitės atsipalaidavę, linkę pokštauti, flirtuoti, žaisti su vaikais ir augintiniais. Galite mėginti keisti įvaizdį ar kitaip eksperimentuoti grožio, meilės srityje. Tačiau aplinkinių reakcijos į tai veikiau nuliūdins nei nudžiugins. Kitą savaitę darbe gali būti pareikalauta daugiau tvarkos ir disciplinos. Gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių požiūriai bei interesai, labiau jausis konkurencija. Bendraudami nesiremkite išankstine nuomone, tuomet netrukus daug ką išvysite taip, kaip yra iš tikrųjų.

 

VANDENIS

 

Savaitgalį jausite keistą nerimą net tuo atveju, jei konkrečiai aplink jus nieko neįprasto nevyks. Geriausiai seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. Deja, įmanomos pagundos, kurioms pasidavus gali kilti problemų. Kitą savaitę gali atsirasti naujas pomėgis ar susižavėjimo objektas. Galbūt kažkuo nustebins vaikai. Nors atrodysite darbštūs, dalykiški, kažkas klostysis ne pagal planą. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus, santykių darbe problemas. Pažvelkite į situaciją kuo objektyviau.

 

ŽUVYS

 

Savaitgalį jums gali kilti neįprastų emocinių ir materialinių troškimų. Tai pareikalaus išlaidų ir rizikos. Galimi keblūs pokalbiai su giminaičiais, kaimynais. Verčiau galvokite, ką kalbate, rašote, publikuojate ir kaip komentuojate kitų pasisakymus. Kitą savaitę labai svarbūs bus ryšiai su artimais žmonėmis, jūsų tarpusavio pagalba. Vis labiau norėsis pasinerti į kūrybos gelmes arba meilės jausmus. Būsite nusiteikę siekti savirealizacijos, plėsti akiratį. Pavyks geriau įsilieti į kolektyvą, grupę, jeigu jums tai aktualu.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių