Astrologinė prognozė lapkričio 18–24 d.

AVINAS

 

Savaitgalį būkite santūrūs, nes impulsyvumas į gera nenuves. Naujai užmegzta pažintis nebus tokia pozityvi, kokia jums gali pasirodyti. Gresia traumos, avarijos. Kitą savaitę galite sulaukti pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ar publika. Tikėtina intriguojanti pažintis. Būsite itin įžvalgūs ir imlūs psichologine bei intelektine prasme. Galite sulaukti naujovių mokslo, darbo sferoje, galbūt pasiūlymo keisti darbo vietą, metodus.

 

JAUTIS

 

Savaitgalį norėsite bendrauti, aiškintis santykius. Trokšite stiprių įspūdžių ir pojūčių. Tačiau daug kas, kuo norėsis patikėti, tebus suaudrintos fantazijos vaisius. Nepraraskite savitvardos esant bet kokioms situacijoms, apdairiai elkitės su pinigais. Kitą savaitę verta pagalvoti apie pertvarkymus, senų principų ar metodų atsisakymą, jeigu akivaizdu, kad reikalingos naujovės. Būsite aistringi, magnetiški. Meilės ir seksualiniai lūkesčiai turėtų pildytis. Galite gauti lauktą žinią iš toli arba iš svarbaus asmens.

 

DVYNIAI

 

Savaitgalį būsite linkę kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės palaikymo. Valdykite emocijas, saugokite vaikus. Kitą savaitę aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite. Jūsų pasiūlymai, troškimai neliks be atsako. Regis, būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Jeigu su kažkuo esate susipykę ir tai jus slegia, pamėginkite susitaikyti.

 

VĖŽYS

 

Savaitgalis nuteiks meilei, pramogoms, sportui ir užsiėmimams su vaikais. Reikėtų pasisaugoti sportinių traumų ir nesivelti konfliktus, muštynes. Savo bei artimųjų sveikata ir įvaizdžiu pasirūpinkite neatidėliodami. Saugokitės ugnies, traumų. Kitą savaitę norėsis aktyviau veikti, daryti permainas. Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės steigti ar plėsti įmonę, įsigyti naujų baldų ar keisti įvaizdį. Pravartu įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Meilės pagundos persekios netgi darbe.

 

LIŪTAS

 

Savaitgalį vaikai arba augintiniai gali prikrėsti eibių, už kurias atsakysite jūs. Saugokite sveikatą, venkite rizikos, azartinių žaidimų. Galbūt teks kažką taisyti ar pirkti iš technikos, remonto prekių. Kitą savaitę padidės jūsų kūrybinis potencialas, pajusite įkvėpimą arba daugiau azarto. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį ar vaikus. Galite sudaryti komercinę, tiekimo sutartį. Įmanomas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan.

 

MERGELĖ

 

Savaitgalio susitikimai bus ir smagūs, ir naudingi. Atsakykite į gautus laiškus, ieškokite reikalingos informacijos. Būkite itin budrūs kelyje ir tinkamai elkitės su technika, ugnimi. Kitą savaitę džiaugsitės kasdienybe ir jums nereikės toli ieškoti laimingų akimirkų. Mažos sėkmės teiks ne menkesnį pasitenkinimą nei didelės. Galbūt nustebinsite artimą žmogų išskirtiniu dėmesiu ir pagalba. Netrūks romantiško polėkio. Galimi flirtai, nuotykiai.

 

SVARSTYKLĖS

 

Savaitgalį galite tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir pan. Jums prieš tai vertėtų pasikalbėti su artimos aplinkos žmonėmis, suderinti interesus. Tik nekelkite balso, venkite konfliktų, nes jie gali baigtis nekaip. Atsargiai kelyje ir su technika, ugnimi. Nuo pirmadienio nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos duos neblogų rezultatų. Kažkuria prasme galite praturtėti ar atkurti stabilumą. Galite susitikti bičiulį, giminaitį.

 

SKORPIONAS

 

Savaitgalį jūsų širdyje tikriausiai šėls jausmų audra. Galbūt to priežastis – kūrybinis įkvėpimas arba meilė. Būkite atsargūs kelyje ir kitur, kad netektų gailėtis dėl nežinojimo ar neapdairumo. Nuo pirmadienio įmanomas sėkmingas posūkis tvarkant reikalus, kurie šiuo metu yra jums itin aktualūs. Gali ūgtelėti jūsų autoritetas, papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas. Nevenkite siekti tolimesnio progreso, tartis dėl aktualių jums dalykų. Galbūt gausite naudingą pasiūlymą arba laišką, žinutę iš neabejingo jums asmens.

 

ŠAULYS

 

Savaitgalį mąstysite apie permainas, svajosite, fantazuosite. Galite labai jautriai sureaguoti į paskalas. Jeigu pulsite ieškoti nuotykių, greitos naudos arba velsitės į intrigas, galite apsvilti sparnelius. Verčiau nepasitikėkite akla sėkme. Nuo pirmadienio turbūt pavyks pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Tačiau jūsų pastangos profesijos srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite, tačiau laisvalaikį skirkite savo malonumui. Beje, ne tik savo, bet ir mylimo žmogaus, vaikų.

 

OŽIARAGIS

 

Savaitgalį situacija bus neprognozuojama, paini. Galite išgirsti keistų naujienų. Regis, bus nelengva susitarti su kitais ir neprarasti savitvardos, optimizmo. Saugokitės traumų, ugnies, venkite rizikos. Kitą savaitę išgirsite intriguojamų užuominų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Ypač stipriai į iliuzijas trauks meilės svajos. Beje, kai kurios jūsų fantazijos turėtų pildytis, o keistos nuojautos gali pasitvirtinti. Jei pasiseks, galite atnaujinti pažintį su dominančiu asmeniu.

 

VANDENIS

 

Savaitgalį jums gali tekti atsakyti už dalykus, nuo jūsų tiesiogiai nepriklausančius. Asmuo, kurį laikote savo draugu, gali pasielgti gana nedraugiškai. Saugokitės traumų, avarinių situacijų, sukčių. Kitą savaitę svajosite susitikti su senais bičiuliais, gauti iš jų patarimų. Kai kurias problemas įveikti išties taps įmanoma, jeigu atnaujinsite svarbius santykius ir praplėsite pažįstamų ratą. Kita vertus, būsite nusiteikę slapukauti ir tyrinėti svetimas paslaptis. Tai, kas atrodė netikra, gali pasirodyti gana gilu ir svarbu.

 

ŽUVYS

 

Savaitgalį galite sulaukti svečio, pakvietimo arba teks daug bendrauti virtualiai. Galite sužinoti apie draugą ištikusią bėdą. Pasisaugokite sukčių. Kitą savaitę neblogai seksis numatyti darbai. Jus gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikuoti skirtų darbų įvertinimai, reklaminių ar kūrybinių projektų sėkmė, geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų ar kt. Nenuvils ir meilė. Saugokitės infekcijų, kurios kibs labiau nei iki šiol.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių