Astrologinė prognozė lapkričio 11–17 d.

AVINAS

Savaitgalis pažers pagundų. Tikėtini renginiai, flirtai. Galite padaryti stiprų įspūdį gerbėjams. O jei jums rūpi studijų reikalai, kelionės, darbo paieškos, tuomet naudos duos naršymas internete. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Saugokitės vagių. Kitą savaitę galite patirti tam tikrą konkurenciją, interesų susikirtimus. Jei galvosite vien apie savo patogumus ir norus, vargu ar būsite suprasti. Veikite apgalvotai, bandykite įveikti kitų žmonių nepalankumą. Regis, sugebėsite sutvarkyti aktualų finansinį, turtinį reikalą.

JAUTIS

Savaitgalis bus buitiškas, tvarkysitės, rūpinsitės šeima. Jeigu turite vaikų, prioritetą teiksite jiems. Vis dėlto rūpės ir pramogos, pasimatymai, nuotykiai. Nevengsite savęs palepinti žemiškais malonumais, tad gali kiek suplonėti piniginė. Kitą savaitę turbūt artėsite prie savo tikslų pasitelkę asmeninį pranašumą, žavesį. Galite palenkti savo pusėn net konkurentus. Jums gali būti pasiūlyta verslo arba meilės partnerystė. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis.

DVYNIAI

Savaitgalį numatomos netolimos išvykos, smulkios pramogos. Gana nesunkiai įsiminsite naują informaciją, tad pravartu daugiau paskaityti, pasiklausyti žiniasklaidos pranešimų. Galima ypatinga pažintis. Kitą savaitę jums bus emociškai nelengva, teks imtis neįdomių ar keblių darbų, kuriems stigs ir noro, ir jėgų. Tačiau galimas malonus flirtas darbe arba viliojantis naujo darbo pasiūlymas. Turbūt išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie gali suteikti daugiau komforto, pagerinti įvaizdį.

VĖŽYS

Savaitgalį jums turėtų patikti bendrauti, apsipirkti ir pan. Galite nusipirkti naudingą daiktą. Gali būti, kad jums rūpės nauja veikla, numtomas darbas, ir tam ruošitės. Kažką įdomaus gali pasiūlyti giminaitis ar draugas. Jausite ypatingą priešingos lyties dėmesį. Kitą savaitę gali pildytis jūsų puoselėtos viltys. Tačiau tikėtinas susirūpinimas dėl kompetencijos spragų, darbo, asmeninio įvaizdžio. Nuo ketvirtadienio jums ypač rūpės vaikų poreikiai ir interesai, kūrybinė veikla, kultūriniai renginiai.

LIŪTAS

Savaitgalį jums gali labai parūpti reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, remontu, norimų prekių, paslaugų paieška. O jeigu ne, tuomet norėsis palepinti save ir kitus gardumynais, malonumais, įgyvendinti savo, vaikų ar mylimo žmogaus norus. Kita savaitė bus kupina darbų ir atsakomybės. Miklus bus jūsų liežuvis, tad tiktų bendrauti, derėtis, reklamuotis. Pats metas iki galo sutvarkyti vieną reikalą, kurį vis atidėliojate. Tik atsargiau laikantis dietų ir keičiant įvaizdį – tai gali sukelti problemų.

MERGELĖ

Savaitgalį pravartu patinginiauti, užsiimti menu, medituoti, skaityti. Pasitelkę vaizduotę galite sugalvoti, suplanuoti kažką originalaus toje veiklos srityje, kuri jums aktuali. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių darbų. Kitą savaitę savo žavesiu ir maloniu bendravimu daug kam darysite įspūdį. Gali būti, kad pasijusite vertinami, mylimi. Vis dėlto būkite apdairūs, nes aplink jus sukiosis nesąžiningi žmonės. Neskubėkite išlaidauti ir saugokite daiktus, kuriuos galima pamesti.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalis bus nuotaikingas, ypač jei susitiksite su draugais ir nevengsite įdomių pažinčių. Jus gali suintriguoti atsiskleidę slapti motyvai to žmogaus, kuris jus domina, o nuvilti – apkalbos, klastos. Būtų gerai, jei galėtumėte atitrūkti nuo problemų, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų, neįprasto maisto. Kitą savaitę galite gauti slaptą dosnų pasiūlymą arba naudos iš komercinių operacijų, turto sandorių. Pavyks sukaupti reikiamos informacijos, atnaujinti ryšius. Regis, jausite svarbių asmenų paramą.

SKORPIONAS

Savaitgalį jus domins vieši renginiai, draugų reikalai arba asmeninis verslas, todėl galite sugriauti kai kuriuos namiškių planus. Jūsų būsena vis labiau rodys, kad esate nusiteikę pasinerti į meilės romantiką. Kitą savaitę galite patekti į įdomių įvykių sūkurį. Kai kas gali prisipažinti jus mylintis, pasiūlyti susitaikymą, draugystę arba pramogą, nuotykį. Socialinei veiklai, meninei kūrybai šis metas taip pat palankus. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus – neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Tai lems geras perspektyvas.

ŠAULYS

Savaitgalį puikiai pailsėsite, jei atitrūksite nuo rutinos, paskirsite pasimatymą ar virtualiai pabendrausite su įdomiu asmeniu. Regis, jums seksis atrodyti ramiems, santūriems, kartu kažką daryti labai išradingai ir originaliai. Nuo pirmadienio vienaip ar kitaip spręsis darbo ir bendravimo problemos. Galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Pokalbiai su jais padės jums geriau suvokti situacijas, gal net pakeisti kai kuriuos planus, požiūrį. Tikriausiai kils slaptų svajonių.

OŽIARAGIS

Savaitgalį daugiausia dėmesio skirsite piniginiams, turtiniams reikalams. Kartu norėsis kažko nepaprasto. Būsite linkę filosofuoti, domėtis užsieniu, politika. Galbūt tai, ką mėginote nuslėpti nuo kitų arba kiti nuo jūsų, iškils paviršiun. Kita savaitė žada įdomių patyrimų. Galimas meilės pasimatymas su asmeniu, kurio slapčia ilgitės. Tačiau darbų eiga gali būti lėta, su trikdžiais, klaidomis. Iš pažįstamos moters galite gauti protingą patarimą ar neblogą pasiūlymą.

VANDENIS

Savaitgalį geriausia būtų viską daryti kartu su partneriu ir bent dalį laisvalaikio orgnizavimo iniciatyvos perleisti kitiems. Regis, konkurse, varžybose įgysite pranašumą prieš konkurentus. Galbūt ką nors pirksite išperkamąja nuoma ar paėmę greitąją paskolą. Kita savaitė palanki kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, kultūriniams renginiams, tarptautinėms konferencijoms, seminarams organizuoti ir pan. Išgirstos mintys, diskusijos bus gana vertingos ir gali lemti permainą. Būkite korektiški, veiklūs ir jums viskas pavyks.

ŽUVYS

Savaitgalį gali atsirasti aibė darbų arba daug dėmesio teks skirti naminiams gyvūnams. Laimei, pastangos pasiteisins, rezultatai nenuvils. Kai kurie savaitgalio kontaktai bus gana keisti. Kad ir kaip būtų, sugebėsite surasti bendrą kalbą net su tais, kurių niekas nesupranta. Kitą savaitę tikėtinas meilės nuotykis, susižavėjimas. Kita vertus, įtarimų dėl ištikimybės, sąžiningumo jums gali sukelti artimas žmogus, partneris. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais. Neblogai seksis intelektinė ir meninė veikla.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių