Astrologinė prognozė kovo 25–31 d.

AVINAS

Savaitgalį jums rūpės tik meilė, menas, meditacijos, muzika. Regis, nesinorės jokios draugijos. Tai ir leiskite sau atitrūkti nuo darbų, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba ar tiesiog ramiai patinginiauti. Nuo antradienio prasidės jaunatis, o kartu su ja – nauji užmojai ir energijos atplūdis. Džiugins flirtai, meilė, intriguos paslaptys, kils įdomių sumanymų. Dėl svarbaus reikalo tiktų pasikonsultuoti su žinovais. Galbūt gausite dovaną arba kokią nors premiją, prizą. Vis dėlto kažkokios problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jeigu norėsite gauti daugiau, nei nusipelnėte.

JAUTIS

Savaitgalis bus džiugus, draugingas. Tikriausiai smagiai praleisite laiką su vaikais, prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų. Gali pavykti susitaikyti su mylimu žmogumi ar draugu, jei buvote apsipykę. Tačiau jei būsite traukiami į avantiūrą, nepulkite į ją aklai. Nuo pirmadienio reikalai klostysis prieštaringai. Tikriausiai labiau kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus, ieškosite pranašiškos prasmės, domėsitės netradicine medicina arba menu. Regis, ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote. Saugokitės traumų, ugnies, neprovokuokite agresijos.

DVYNIAI

Savaitgalis nuotaikos nesugadins, net jei teks dalyvauti rimtoje konferencijoje ar kažką organizuoti, rūpintis. Puiku, jei užbaigsite tai, ką privalote. Maloniai nuteiks naujos pažintys, intriguojantys nutikimai, flirtai. Tik nebūkite išsiblaškę, saugokitės vagių, sukčių. Kita savaitė iki vidurio gana sėkminga dalykinei ir kitokiai veiklai. Tiktų pasinerti į visuomeninį verpetą, pasižmonėti. Gali išsiplėsti draugų ratas. Nederėtų pulti į atsitiktinį glėbį ar avantiūrą. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai.

VĖŽYS

Savaitgalį labai aktualūs gali būti mokslo, darbo paieškos, atestacijų klausimai. Galite gauti žinią iš užsienio arba planuoti kelionę. Turėsite galimybių pritraukti reikiamų žmonių dėmesį, pasijusti išskirtiniai. Kitą savaitę tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Galbūt išgirsite raginimų keisti darbą, pasimokyti iš užsieniečių, pasikonsultuoti su specialistais arba labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį. Kita vertus, šalia esantys žmonės gali slopinti jūsų iniciatyvą ir ambicijas. Nešališki pažįstami veikiausiai bus geresni patarėjai.

LIŪTAS

Savaitgalį daug galvosite apie norimas permainas, keliones, norėsis patirti pikantiškų nuotykių. Regis, įniksite į interneto platybes, bendravimą su užsieniečiais ir pan. Tiktų pasimokyti, pagilinti psichologines ir kitokias žinias. Nuo antradienio augs optimizmas, noras tikslingai veikti, siekti, tad galite pradėti galvoti apie esmines karjeros, asmeninių santykių, verslo permainas. Jeigu gausite pasiūlymą leistis į komandiruotę, konferenciją, užmegzti bendradarbiavimą, ilgai nedvejokite. Tačiau bus nelengva, jei savyje ir kitiems kurstysite pavydą, ambicijas. Saugokite sveikatą.

MERGELĖ

Savaitgalį aktuali bus meilės, sekso, psichologinių problemų tema. Gali būti, kad pasiduosite keistiems polėkiams. Dėl partnerio kaprizų gali tekti paišlaidauti. Apie dominantį asmenį galite sužinoti naujienų, kurios pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Kitą savaitę itin rūpės pajamų deklaravimo, įmokų, skolų, kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. O galbūt didžiausias jūsų rūpestis bus gerai pasirodyti viešumoje, reprezentuoti savo veiklą ar pan. Palanku konsultuotis su specialistais, jei turite dėl kažko svarbaus apsispręsti.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį nestigs darbų – tiek planuotų, tiek nenumatytų. Galbūt sulauksite patarimų ir pasiūlymo dėl įvaizdžio, garderobo. Regis, kai ką keisite norėdami patikti partneriui. Puoselėsite svajones, susijusias su meile. Jos gali pildytis, tačiau tai sukels problemų. Kitą savaitę kai kuriems iš jūsų labai seksis, ypač meilės, kūrybos srityje, o kai kurie dėl to kaip tik lies ašaras. Kas atrodo tinkama ir malonu jums, nebūtinai bus priimtina jūsų mylimam žmogui, ir atvirkščiai. Nuo trečiadienio tikėtini rūpesčiai, susiję su mokesčiais, draudimu, paskolomis, indėliais. Aiškinkitės, derėkitės, tvarkykite, ir viskas pavyks.

SKORPIONAS

Savaitgalį pajusite pavasario dvelksmą savo kūne ir sieloje. Norėsis renginių, pasimatymų, gražių apdarų ir aksesuarų. Lepinsite ir vaikus. Susipins tikrovė ir žaidimas, nuoširdūs jausmai ir vaidyba. Kažkokie kompleksai neturėtų sutrukdyti šauniai praleisti laiką. Kitą savaitę turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia keisti darbą, gyvenimo būdą. Vis dėlto jums nelabai patiks konkurentų paskalos arba antrosios pusės keliami reikalavimai, pretenzijos. Pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai, grožio profilaktikai. Numatomas renginys, kuriame galėsite pasireikšti.

ŠAULYS

Savaitgalis turėtų būti malonus. Labiausiai džiugins paprasti žemiški dalykai: skanus maistas, namų jaukumas, artimi žmonės, vaikai. Jei eisite į parduotuves, galite iššvaistyti per daug pinigų. Saugokitės vagių, nepalikite atsuktų vandens ar dujų čiaupų išeidami iš namų. Kita savaitė turėtų būti kūrybinga, sportiška ir kitaip aktyvi. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako iš savo svajonių ir aistrų objekto. Tikriausiai labiau parūps įvaizdžio klausimai. Nepagailėsite pinigų, kad taptumėte gražesni, stilingesni. Skirkite dėmesio ir sveikatai, ne vien išorei.

OŽIARAGIS

Savaitgalį numatomos viešnagės, susitikimai ir panašus judėjimas. Noriai bendrausite su artimaisiais, kaimynais, draugais. Gausite gerų patarimų, jei norite kažką įsigyti savo namams ar sau. Pasižymėsite išlaidumu, dosnumu. Saugokitės vagių, nepiktnaudžiaukite svaigalais. Kitą savaitę tikėtinos stiprios emocijos, piniginiai rūpesčiai, pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Pasistenkite atkurti santykių darną namuose. Labiau atsižvelkite į namiškių poreikius, planuodami pirkinius ir permainas. Lengvabūdiška pramoga gali per daug kainuoti.

VANDENIS

Savaitgalį būsite nusiteikę pasilepinti ir palepinti šalia esančiuosius. Galite kažką suintriguoti savo originalumu, keistomis idėjomis ar elgesiu. Bendraukite su mielais jums žmonėmis, nevenkite naujų pažįstamų draugijos, tik nesitikėkite iš jų stebuklų ir nemanykite, kad jie turi pildyti visas jūsų užgaidas. Tuomet neteks nusivilti. Nuo antradienio neblogas metas sudaryti naujas sutartis, derėtis, reklamuoti(s). Tik nepulkite viešinti išgirstos abejotinos informacijos, tikrinkite faktus. Stenkitės korektiškai bendrauti, nes padarytos klaidos neduos jums ramybės. Saugokitės traumų, ugnies.

ŽUVYS

Savaitgalį pajusite įkvėpimą aplink save kurti grožį, skleisti gėrį ar pan. Jei užsiimate menine veikla, turbūt nepraleisite progos save realizuoti, o gal ir užsidirbti iš to pinigų, aplodismentų. Pažįstamas žmogus gali jums patikėti savo paslaptį. Nuo antradienio neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite sudaryti naudingą verslo sutartį, įsigyti suplanuotų pirkinių, sustiprinti turtines pozicijas. Gali būti aktualu išvykti į trumpą kelionę, gauti reikalingos informacijos, instruktažą ar įrangą. Regis, vykusiai pasinaudosite patarimais ir žiniomis.


Šiame straipsnyje: horoskopaiastrologija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Astrologinė prognozė spalio 14–20 d.
  Astrologinė prognozė spalio 14–20 d.

  AVINAS Savaitgalį ieškosite, kuo pradžiuginti save ir mylimus žmones. Turbūt smagiai leisite laiką. Būsite lengvai sudirgstantys, netaktiški. Tai reiškia, kad ir santykius galite sugadinti, ir avarinių situacijų sukelti. Kitą sav...

 • Astrologinė prognozė spalio 7–13 d.
  Astrologinė prognozė spalio 7–13 d.

  AVINAS Savaitgalį susitiksite su giminaičiais, bičiuliais, o galbūt aplankys ir senas gerbėjas. Verčiau nemėginkite ko nors apgauti ar laimėti pasinaudoję kitais. Tai, ko neužsidirbote, neturėtų rūpėti. Kitą savaitę profesiniai interesai susip...

  1
 • Astrologinė prognozė rugsėjo 30–spalio 6 d.
  Astrologinė prognozė rugsėjo 30–spalio 6 d.

  AVINAS Savaitgalį pagerės draugystės, meilės reikalai, užsimegs arba atsinaujins senas ryšys. Regis, būsite nusiteikę aktualias problemas spręsti kolektyviai. Turbūt išleisite pinigų gurmaniškam pasmaguriavimui. Kita savaitė ga...

 • Astrologinė prognozė rugsėjo 23–29 d.
  Astrologinė prognozė rugsėjo 23–29 d.

  AVINAS Savaitgalį negailėsite savęs bandydami įgyvendinti užsibrėžtą planą. Ar tai būtų statybos, ar grybavimas, ar sportas, ar ūkinė veikla, būsite linkę persitempti. Gresia traumos, apsinuodijimai. Kitą savaitę rūpesčių gali kelti teisin...

  1
 • Astrologinė prognozė rugsėjo 16–22 d.
  Astrologinė prognozė rugsėjo 16–22 d.

  AVINAS Savaitgalį ir apskritai iki kitos savaitės vidurio būsite ne tik kūrybingi, seksualūs, darbštūs, bet ir itin azartiški, tad galite daug nuveikti. Galite sužibėti sporto srityje. Deja, stokosite atsargumo, kantrybės, todėl grės ...

 • Astrologinė prognozė rugsėjo 9–15 d.
  Astrologinė prognozė rugsėjo 9–15 d.

  AVINAS Savaitgalį norėsis jaustis komfortiškai, pasmaguriauti ir kitus pavaišinti ar nudžiuginti kokia dovanėle. Galimi nauji planai arba konkretūs susitarimai verslo, nekilnojamojo turto, statybų srityje. Kita savaitė bus nebloga. Regis,...

  1
 • Astrologinė prognozė rugsėjo 2–8 dienoms
  Astrologinė prognozė rugsėjo 2–8 dienoms

  AVINAS Savaitgalį verta užsiimti veikla, kuriai reikia kūrybingumo, meilės, sportinio pasirengimo ir pan. Pasistenkite, kad jūsų emocinė raiška, norai būtų priimtini aplinkiniams. Ir galvokite, ką kalbate, nes gali nuvilti atviravimo pasekm...

 • Astrologinė prognozė rugpjūčio 26–rugsėjo 1 d.
  Astrologinė prognozė rugpjūčio 26–rugsėjo 1 d.

  AVINAS Savaitgalį pradėsite būdami nervingi ir tai gali persiduoti šalia esantiesiems. Ramybės gali neduoti būties, mirties temos, seksualinės problemos. Laimei, nuotaika po truputį gerės. Derėtų užsiimti mėgstama veikla ir atitrūkti nuo t...

  2
 • Astrologinė prognozė rugpjūčio 19–25 d.
  Astrologinė prognozė rugpjūčio 19–25 d.

  AVINAS Savaitgalis bus emociškai margas. Bus dėl ko džiaugtis ir dėl ko pykti, nerimauti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Kitos savaitės pradžioje leiskite darbams tekėti įprasta vaga ir daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms. Jei atsi...

 • Astrologinė prognozė rugpjūčio 12–18 d.
  Astrologinė prognozė rugpjūčio 12–18 d.

  AVINAS Savaitgalį seksis glaistyti buvusius nesutarimus. Turbūt norėsis dosniai reikšti jausmus, viskuo dalytis ir stebinti kitus. Kitos savaitė pradžioje jums itin rūpės materialiniai, komerciniai dalykai. Regis, stengsitės, kad papilnėtų pi...

  1
Daugiau straipsnių