Astrologinė prognozė gegužės 13–19 d.

AVINAS

 

Savaitgalis žada įsimintinų įvykių ir reginių. Galbūt lauksite svečių arba patys kažkur vyksite. Arba įtemptai ruošitės egzaminui, pristatymui. Kitą savaitę jūsų galva bus užimta svarbiais reikalais. Pasistenkite išlikti korektiški, jeigu teks išklausyti kritiką. Impulsyvumas, konfliktų provokavimas gali atnešti nekokių padarinių. Tačiau taiklūs argumentai ginant tiesą ar pristatant mokslinį darbą, projektą pridės jums autoriteto. Svarbu nevartoti demagoginių klišių ir nešmeižti kitų. Galimas gundymas meile ir nauda.

 

JAUTIS

 

Savaitgalį norėsis švaros ir tvarkos. Tvarkymasis padės įveikti diskomforto jausmą. Tikriausiai jums seksis perdaryti, renovuoti senus daiktus. Galbūt kils noras aplankyti parodą, muziejų, teatrą, arba kur nors toliau išvykti. Asmuo, su kuriuo teks bendrauti, padarys jums įspūdį. Kita savaitė gali suteikti peno apmąstymams, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas, keliones. Regis, teks pabendrauti su užsieniečiais ar autoritetingais pažįstamais, arba itin rūpės egzaminai. Galite pasijusti pagerbti, įvertinti.

 

DVYNIAI

 

Savaitgalį džiaugsmo turėtų suteikti vaikai, pramogos, sportas. Gali dominti buitinė technika, kitos ilgalaikės prekės. Todėl turbūt naršysite po interneto specializuotas parduotuves ar lakstysite po prekybos centrus. Nuo pirmadienio būsite gana išradingi spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti lėšas, nebenaudojamus daiktus. Jums gali pavykti susitarti dėl finansavimo, aktualios sutarties ar projekto. Tik nesinaudokite tarnybine padėtimi ir nelegaliais manevrais. Antra savaitės pusė žada meilės, pramogų.

 

VĖŽYS

 

Savaitgalį jums gali pavykti, jei pamėginsite keisti įvaizdį, savo rankomis pagaminti kažką, kas būtų naudinga ar skanu. Nuo pirmadienio dėl gana nekasdieniškų rūpesčių būsite įsitempę. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje, pristatyme, sakyti kalbą ar pan. Regis, kitų žmonių reikalavimai jums atrodys per dideli. Arba jūs patys pervertinsite partnerių, oponentų įtaką, galimybes. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą. Regis, turėsite tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, draudimu, paveldėjimu.

 

LIŪTAS

 

Savaitgalis neleis nuobodžiauti. Kils noras pramogauti, svečiuotis pas gimines, draugus. Nepagailėkite pastangų dėl šeimos gerovės. Pravartu šį tą paremontuoti, sutvarkyti. Kitą savaitę darbe jausitės pernelyg kontroliuojami, bet kartu ir labai vertinami. Regis, jums seksis reikštis viešumoje, organizuoti, bendrauti, mokytis ir mokyti kitus. Jūsų akiratyje gali pasirodyti senas draugas arba ankstesnis meilės objektas. Asmeniniai santykiai gali pakrypti netikėta linkme.

 

MERGELĖ

 

Savaitgalį tiktų pagalvoti apie turtinius, nuosavybės reikalus, savo aplinkos patobulinimą, pagražinimą, nuosavybės reikalus. Pravartu mylimiems žmonėms suorganizuoti malonų siurprizą. Kitą savaitę būsite kūrybingi, pastabūs detalėms, imlūs informacijai. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Bet kuriuo atveju jūsų kompetencija, darbštumas bus įvertintas. Kita vertus, lengvabūdiški žmonės gali jums sukelti problemų.

 

SVARSTYKLĖS

 

Savaitgalį džiaugsmo turbūt suteiks netolima kelionė arba išsvajotas pirkinys. Patiks ir tiems, kurie nusiteikę laiką leisti namuose, triūsdami virtuvėje, vaišindami namiškius ir svečius. Kitą savaitę pasistenkite neteikti per daug dėmesio smulkioms nesėkmėms. Daugiau galvokite apie dabartį, ateitį, o ne apie praeitį. Atsargiai elkitės su elektra, ugnimi. Palanku užsiimti kūrybiniais projektais, šou verslu. Lengvai flirtuojant, šmaikštaujant gali nuskambėti verslo pasiūlymas arba užsimegs romantiška intriga.

 

SKORPIONAS

 

Savaitgalis išvilios į gamtą, ypač jei turite sodą, sodybą ar pan. Jeigu ne, tuomet gali labai rūpėti reikalai, susiję su amatais, žiniasklaida, komercija, mokslu. Nuo pirmadienio teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti su žmonėmis, reklamuoti, sudaryti sutartis. Reikia būti atsargiems viešai reiškiant savo nuomonę, keliant pretenzijas ar reikalavimus. Gali pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais šeimos reikalais.

 

ŠAULYS

 

Savaitgalį norėsis atverti sielą, pasidalyti mintimis su kitais, tačiau gali atsitikti taip, kad būsite kreipiami prie buitiškų reikalų. Tikriausiai gyvenimas vers labiau taupyti, skaičiuoti pajamas ir išlaidas. Kitą savaitę tinkamai vykdykite finansinius įsipareigojimus, jeigu jų turite. Galite gauti verslo pasiūlymą. Regis, aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Tikėtina naujiena, kuri parodys, ar vienas jūsų spendimas išėjo į naudą.

 

OŽIARAGIS

 

Sustiprėjusi įžvalga šį savaitgalį jums leis giliau pažvelgti į kitų sielas ir suvokti kai kurias paslaptis. Tik nederėtų per ilgai sėdėti prie kompiuterio. Verčiau nueikite į kultūrinį renginį, parodą. Kitą savaitę kai kurie planai gali virsti aukštyn kojomis. Jeigu įmanoma, paskubomis nekeiskite įprastos darbų, įvykių eigos – spontaniškumas, skuba gali pridaryti bėdos. Šiuo metu jums labiausiai rūpės žemiški malonumai, nevengsite pagundų. Galite įsigyti norimą daiktą, gauti praktišką dovaną arba naudingą patarimą.

 

VANDENIS

 

Savaitgalį jūsų laukia dėmesio vertas reginys, pažintis. Vis dėlto nepulkite žavėtis naujų pažįstamų išsakytais pasiūlymais, reklamuojamomis prekėmis, ir nebrukite per prievartą savų sumanymų. Pravartu ramiai atsipalaiduoti. Nuo pirmadienio gali apimti abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose arba darbe. Neįsivelkite į intrigas. Atsargiai vairuokite. Regis, jus vis labiau vilios nauji potyriai, naujovės. Galite gauti intriguojamą žinią apie buvusį ar esamą draugą, gerbėją.

 

ŽUVYS

 

Savaitgalis bus kupinas pareigų, rūpesčių. Regis, džiaugsitės tuo, ką nuveiksite, o kartu bus patenkinti ir kiti, jeigu jūsų pastangų rezultatai jiems aktualūs. Galbūt užmegsite ryšį su veiklia asmenybe. Nuo pirmadienio porą dienų nebus laiko nuobodžiauti. Galbūt susitiksite su senais bičiuliais, bendraminčiais. Savaitės vidurys jau atneš didesnį ramybės poreikį. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Pagalvokite apie tai, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių