Astrologinė prognozė birželio 3–9 d.

AVINAS

Savaitgalį tikėtinas spontaniškas flirtas, neplanuota pramoga arba pobūvis, vestuvės, kelionė, prizas, sėkmė konkurse ar pan. Polinkis erzinti, pavyduliauti gali jums šiek tiek pakenkti. Kitą savaitę iš finansinės, buhalterinės veiklos, pajamų deklaravimo ar draudimo galimos pajamos. Arba galbūt sutvarkysite dokumentą, kurio pagrindu vėliau gausite pajamų ar paslaugų. Žymiai daugiau nervų turbūt kainuos su studijų atsiskaitymais, publikacijomis, tarptautine sfera, įstatymais susiję reikalai.

JAUTIS

Savaitgalį noriai eksperimentuosite su stiliais, dietomis. Noriai ir darbuositės, ypač jei tai susiję su sodu, sodyba, asmeniniu ūkiu. Blogiau, jeigu reikia mokytis, ruoštis egzaminui, rašyti ir pan. Galite vykti į draugų susibūrimą, vakarėlį. Naujais pažįstamais neverta pernelyg pasitikėti. Nuo pirmadienio gerų vilčių suteiks su darbu, karjera susiję reikalai. Galite padaryti puikų įspūdį dominančiam asmeniui arba patys susižavėti to asmens tarpininkavimu ar iškalba. Tik nevilkinkite skolų grąžinimo, mokesčių mokėjimo.

DVYNIAI

Savaitgalis žada romantikos, pramogų, ypatingų renginių, dovanų ar kitokių malonių staigmenų. Seksis kūrybinė veikla. Kita vertus, jei tikitės apčiuopiamos naudos, galite nusivilti. Saugokitės nuostolio, vagystės. Nuo pirmadienio daugės galimybių susitarti dėl jums aktualių dalykų, ypač jei tai susiję su įsidarbinimu arba kelione, stažuote, konferencija, festivaliu. Regis, gausite konkrečios informacijos. Nuotaiką gali gadinti kalbos apie skyrybas, alimentus, paveldėjimą, turto dalybas, bylinėjimąsi ar kt.

VĖŽYS

Savaitgalį aktyviai sieksite gerovės, meilės. Galbūt kils noras pertvarkyti namų erdvę ar savo sodybą taip, kad atsirastų daugiau komforto ir modernaus originalumo. Tai jums pavyks. Kitą savaitę bus ypač svarbu gebėti ieškoti kompromiso, mokėti prisitaikyti. Atsargiau elkitės su elektra, technika. Galite užmegzti įdomią pažintį internetu ar telefonu ir tai žada ilgalaikį ryšį, draugystę. Tačiau su nerimu eisite į darbą arba į gydymo įstaigą atlikti tyrimų ir pan. Gali būti, kad išgirsite žinią apie būtinybę rimčiau pasigydyti.

LIŪTAS

Jeigu savaitgalį parodysite tikrą dėmesį patinkančiam asmeniui, tai turbūt gausite kvietimą vykti į renginį, pasimatymą ar netgi kelionę. Arba netikėtai sulauksite svečio iš toli, kuriam jūsų žodžiai, laiškai suteikė ypatingų vilčių. Kita savaitė žada įvairių staigmenų, netikėtų pranešimų. Iki ketvirtadienio jums labiausiai norėsis būti įprastoje aplinkoje su savais žmonėmis. Arba vienumoje, jeigu reikia susikaupti protiniam darbui ar darbui su dokumentais. Venkite azartinių žaidimų ir aferų.

MERGELĖ

Savaitgalis žada ir netikėtos sėkmės, ir suktų apgaulių. Daugiausia dėmesio skirsite piniginiams, turtiniams reikalams. Kartu norėsis kažko nepaprasto, ypatingų potyrių, grožio, pramogų, gardumynų. Nuo pirmadienio bus itin svarbu atsakingai žiūrėti į pareigas ir pažadus. Tuo bus suinteresuoti ir dalykiniai partneriai, ir aplinkiniai. Turėtų sektis intelektinė, kūrybinė veikla. Pasižymėsite ir komercine uosle. Vis dėlto kažkas jus slėgs. Galbūt artimo žmogaus bėdos ar poelgiai jus vers jaustis nesaugiai, nerimauti.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį turbūt pasitiksite su meilės arba pergalės nuojauta. Kažkas ypatingo išties gali nutikti. Galite dalyvauti konkurse, vestuvėse, festivalyje ar kt. Regis, sublizgėsite. Ne tik nuoširdūs patarimai bei pagyrimai, bet ir taikli kritika jums išeis į naudą. Kitą savaitę nebus lengva atsispirti spaudimui, apginti savo nuomonę bei interesus. Jums turėtų pavykti pagaliau gauti reikalingą dokumentą, nuosavybės patvirtinimą, draudimo raštą ar kt. Regis, pasijusite turtingesni. Tik galvokite, ką kalbate, nežiopsokite kelyje.

SKORPIONAS

Savaitgalį galimi neplanuoti pokyčiai. Galbūt jie bus susiję su jūsų išvaizda, stiliumi ar gyvenimo būdu. Galite įsigyti egzotišką gyvūną, pasipelnyti iš originalios veiklos, išbandyti neįprastas sveikatos ar grožio procedūras. Net jei viskas pavyks, kritikos iš artimųjų neišvengsite. Saugokite savo ir kitų paslaptis, nesigirkite meilės nuotykiais. Kitos savaitės pradžia jus turėtų džiuginti, ypač jei nespaudžia skolos ar kiti finansiniai įsipareigojimai. Seksis tarpininkauti, partneriauti. Lengva pakliūti į sukčių pinkles.

ŠAULYS

Savaitgalis žada konkursus, pasirodymus scenoje, sporto srityje, nuotykius, pasimatymus, renginius. Visuomeninėje veikloje ir meilės reikaluose gali atsiverti naujų galimybių. Galite susidurti su nemalonia dilema – nutylėti, meluoti ar kažką savo atvirumu įskaudinti. Kitą savaitę gali užklupti intriguojami pasiūlymai, naujos idėjos. Kažkas nustebins savo originalumu arba netikėtu dėmesiu, atrakcija. Jums nebus lengva kitus žmones įtikinti savo informuotumu ir teisumu. Jokia demagogija nepadės.

OŽIARAGIS

Savaitgalį turėsite darbo ir naudos iš jo. Jeigu sveikata nekelia problemų, su viskuo neblogai susitvarkysite. Jūsų gali nepalaikyti, nesuprasti artimas žmogus, kuris kitaip suplanavo bendrą laisvalaikį. Nuo pirmadienio sportuokite ir fiziškai dirbkite su saiku, o bendraukite kuo taktiškiau. Regis, iki ketvirtadienio būsite nusiteikę kolektyvinei veiklai, protiniams žaidimams, naujoms pažintims ir flirtams. Jeigu mėginsite kažko pasiekti nelegaliu būdu, galite nepastebėti kliūties arba tyčia paspęstų spąstų.

VANDENIS

Savaitgalį veikiausiai neatsispirsite pagundai leistis į netikėtą nuotykį, meilės avantiūrą arba kelionę. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio draugais. Kažkokie jūsų interesai ar pomėgiai ypač išryškės. Nuo pirmadienio gali iškilti svarbių teisinių ar su mokslu, kultūra susijusių klausimų. Regis, jums neblogai seksis tvarkyti oficialius, karjeros reikalus. Nederėtų pasitikėti abejotinos reputacijos pažįstamais. Galbūt netrukus sužinosite apie jų intrigas ar klastą.

ŽUVYS

Savaitgalį būsite išradingi, spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti lėšas, kaip atnaujinti pasenusius daiktus ir t.t. Turbūt labiau išaiškės gerbėjų motyvai. Kažkas gali klaidinti, vedžioti už nosies. Arba tai darysite būtent jūs. Saugokitės sukčių, vagių. Kitą savaitę jus turėtų džiuginti gaunamos žinios, pokalbiai ir flirtas telefonu ar skaipu, mokymosi rezultatai ir kt. Galbūt užsisakysite norimą kelionę. Svarbu saugoti reputaciją, vengti aplaidumo darbe ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Neregzkite intrigų.


Šiame straipsnyje: astrologijahoroskopai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių