Astrologinė prognozė birželio 17–23 d.

AVINAS

 

Savaitgalio turbūt labai laukėte, nes energijos ir optimizmo stoka vertė galvoti apie poilsį, sveikatos stiprinimą. Išties pravartu patinginiauti, gerai išsimiegoti, kad vėl taptumėte žvalūs. Atsargiai kelyje. Į pavojus, riziką gali veržtis artimi žmonės, tad nepakenktų juos pasaugoti. Nuo pirmadienio jus ypač žavės tai, kas modernu, neįprasta. Džiugins pikantiškos naujienos, netikėti susitikimai, flirtai. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos ir informacijos. Palanku prekiauti, pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl uždarbio, nuomos, kredito.

 

JAUTIS

 

Savaitgalį pradėsite aktyviai, nusiteikę bendrauti, judėti, tačiau netrukus pastebėsite, kad bendravimą lydi nesusipratimai, prekyba ar prekės nuvilia, o energija dingsta. Galimi keisti negalavimai. Kitą savaitę teks susiimti ir be perdėtų emocijų daryti tai, ką privalote daryti, nors jus labai intriguos paslaptys bei vilios slapti meilės nuotykiai, nelegalūs pasipelnymai. Jausite interesą pradėti šį tą nauja, galbūt su verslu, statybomis. Prieš naujoves kai ką pravartu užbaigti. Tikėtinos išvykos į susitikimus ir renginius.

 

DVYNIAI

 

Savaitgalį jums patiks bendrauti, norėsis būti tarp draugų, su kompanija. Deja, nelabai seksis rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, partneriu. Regis, prisiplanavote daug veiklos, tačiau kiti jai nepritaria ir nenori paisyti jūsų tikslų, poreikių, žeria priekaištus. Nuo pirmadienio gali sustiprėti meniniai polinkiai. Jūsų slaptas troškimas gali būti įgyvendintas. Kita vertus, itin trauks svaigalai, domins apkalbos. Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Galimas slaptas naudingas sandoris.

 

VĖŽYS

 

Savaitgalį netolimos ar tolimos išvykos suteiktų peno akims ir protui, bent trumpam išblaškytų rutiną. Tačiau gali būti, kad turite nemažai darbo ir sau to neleisite. Galbūt teks kažką taisyti, remontuoti. Saugokitės lėtinių ligų, alergijų paūmėjimo. Atsargiai kelyje. Kitą savaitę galite įsitraukti į kokios nors grupės veiklą, vykti į susitikimą, renginį. Galite atrasti naują įdomų užsiėmimą ir bendraminčių. Atsiras vilčių dėl meilės, populiarumo. Artėjant Joninėms ieškosite nuošalesnės vietos pasislėpti nuo šurmulio. Norėsis ramybės, romantiško intymumo, o ne gausios draugijos.

 

LIŪTAS

 

Savaitgalį gali tekti rašyti publikacijas, rinkti informaciją, naršyti po internetą. Regis, įtampą bandysite malšinti išlaidaudami, ypač jei privalote ruoštis rimtam egzaminui, dalykinei ataskaitai ar kt. Galite sulaukti svečio iš toli. Nuo pirmadienio spręsite klausimus, susijusius su kelione į užsienį, mokslu, karjeros perpektyvomis. Netrukus prasidės mėnulio jaunaties fazė, o prieš ją svarbu užaigti skubius reikalus, derybas ir pan. Regis, gerai nuteiks draugų patarimai, pasiūlymai.

 

MERGELĖ

 

Savaitgalis nebus nei labai smagus, nei atpalaiduojantis. Regis, teks pasirūpinti tais, kurie savimi patys nepasirūpina. O ir darbo, išlaidų gali būti daugiau, nei tikėjotės. Ginčo atveju pasistenkite išlikti tolerantiški. Nuo pirmadienio tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su finansais, užsieniu, teismais, aukštuoju mokslu. Gali kilti noras kur nors išvažiuoti, mokytis užsienio kalbų. Regis, kompetentingas asmuo suteiks informacijos apie dominantį reikalą. Artėjant savaitgaliui, galite gauti intriguojamą pasiūlymą.

 

SVARSTYKLĖS

 

Savaitgalį pasitiksite su nerimu dėl mokslo rezultatų ar kelionės formalumų, pasiruošimo jai ar svečio iš toli sutikimui. O jeigu tai nėra aktualu, jums nestigs jėgų ir noro tvarkytis savo ūkyje bei tam raginti šeimos narius. Pastaruosius įtikinti gali būti nelengva. Atsargiai kelyje. Kita savaitė gali pateikti staigmenų. Galite sutvarkyti ar išsiaiškinti keblų teisinį, finansinį klausimą, gauti egzaminų rezultatus, pasirinkti kelionės maršrutą ar pan. Būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus.

 

SKORPIONAS

 

Savaitgalį bus nelengva, jei sukatės šou verslo, sporto srityje. Galite negauti tokios naudos, kokios tikitės. Pernelyg nekritikuokite mylimo žmogaus, vaikų, nes ir patys nesate tobuli. Kitą savaitę gebėsite išnaudoti visas priemones tikslui pasiekti. Regis, pavyks išspręsti verslo arba partnerystės santykių dilemą. Pravartu susitikti su reikalingais žmonėmis ir pasikalbėti apie tai, kas aktualu. Iki Joninių stenkitės užbaigti su mokesčiais, draudimu, investicijomis, paveldėjimu susijusius skubius reikalus.

 

ŠAULYS

 

Savaitgalį stengsitės dėl šeimos gerovės, skirsite dėmesio artimiesiems, vaikams. Nuotaika ges dėl abipusio polinkio kritikuoti ir pamokslauti. Ypač nelengva bus susikalbėti su kitos kartos žmonėmis. Atsipalaiduoti padės renginiai, sportas. Kita savaitė turėtų būti įkvepianti romantiškiems polėkiams, flirtams, kūrybai. Jeigu aktualus finansų klausimas, įsidarbinimas, gyvenimo sąlygų pagerinimas, aktyviai siekite tikslo. Tai išeis į naudą. Norėdami neprarasti gero ryšio su aplinkiniais, venkite kritikuoti ir kaltinti.

 

OŽIARAGIS

 

Savaitgalį laukia ne vien malonūs pokalbiai ir susitikimai. Regis, iš jūsų bus kažko reikalaujama, ir tai kels įtampą. Nerimausite dėl savo arba artimo žmogaus sveikatos. Arba tiesiog pernelyg stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Kita savaitė bus įdomi ir produktyvi. Nestokosite energijos, kūrybingumo. Gali pasisekti konkurse, varžybose. Patirsite džiaugsmo iš meno, meilės, bendravimo su vaikais. Regis, jūsų troškimas mylėti ir būti mylimiems padės įveikti visus sunkumus.

 

VANDENIS

 

Savaitgalį kai kas seksis, o kaI kas nuvils. Regis, lydės meilė, sėkmė scenoje. Kad ir kas vyktų aplink jus, į daug ką žvelgsite su humoru, stebinsite originaliu požiūriu. Nuo pirmadienio seksis megzti ryšius, sudaryti kontraktus, prekiauti, reklamuotis, imti interviu, tvarkyti informaciją. Galbūt padėsite įsidarbinti artimam žmogui arba tam jį paskatinsite. Artėjant savaitgaliui, stiprės interesas tam, kas malonu ir gražu. Tikėtinos išlaidos, susijusios su verslo ir vaikų poreikiais. Laukia pramoginiai renginiai, siurprizai.

 

ŽUVYS

 

Savaitgalį jums itin reikės saugumo jausmo tiek dvasine, tiek materialine prasme. Gali būti, kad neišvengsite nusivylimo, ypač jei tikitės konkretaus artimųjų palaikymo, jų supratingumo. Kitą savaitę turėtų susidaryti palankios aplinkybės dalyvauti konkursuose, imtis mokslinių darbų, publikacijų, komercijos. Jeigu aktualu, galite tikėtis socialinės ar kitokios paramos. Galbūt apsispręsite dėl išvykos, viešnagės ar pobūvio organizavimo. Regis, atsiras gerų vilčių, susijusių su vaikų ateitimi, meile, talento raiška.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių