Astrologinė prognozė birželio 11-17 d.

AVINAS

Šią savaitę teks pagalvoti apie materialinius ir buitinius reikalus. Nesiliausite ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų ir naujų klientų ar pirkėjų. Tikriausiai pavyks gauti reikiamos informacijos, tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti. Tik neskubėkite tenkinti savo atžalų užgaidų. Kai kurie vaikų poreikiai bus išgalvoti ar pernelyg ekstravagantiški. Savaitgalį būsite nusiteikę pramogauti ir išlaidauti.

JAUTIS

Šios savaitės įvykiai gali pareikalauti iš jūsų didelės savitvardos. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus ar ryšius, sutartis, tvarkyti pinigų ir verslo reikalus. Elkitės garbingai, nesinaudokite tarnybine padėtimi, negadinkite savo reputacijos. Kils idėjų, jeigu ketinate pagražinti namus ar pasipuošti patys. Galbūt jus prisimins seniai pamiršti žmonės arba ką nors iš jų netyčia susitiksite.

DVYNIAI

Sustiprės polinkis fantazuoti, kurti nerealius planus ir vartytis prieš saulutę. Galbūt teks lankyti ligonį, pirkti vaistų, medikamentų, teikti ar pasiimti labdarą. Būsite emocionalūs, išsiilgę žmogiškosios šilumos. Sąžiningiesiems turbūt seksis geriau nei linkusiesiems išsisukinėti ir veidmainiauti. Keistų netikėtumų gali pateikti jūsų artimieji. Artėjant savaitgaliui, rezultatyviai suksitės srityse, susijusiose su informacija, mokslu, prekyba.

VĖŽYS

Po truputį ims augti jūsų populiarumas, nors kol kas jo net nesieksite. Regis, jus ypač vilios meno, muzikos garsų, mistinių paslapčių pasaulis. Gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Kažkam galite tapti puikiais guodėjais ar patarėjais. Vis dėlto daug bendrauti nebūsite nusiteikę, norėsis dažniau pabūti vienumoje. Savaitgalį galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta.

LIŪTAS

Ši savaitė bus produktyvi, įdomi, jeigu tik išvengsite ginčų ir barnių. Jus atidžiau nei paprastai stebės viršininkai ir kolegos, o ypač slapti priešai. Gali būti, kad planuosite netolimą išvyką arba sulauksite svečių. Gali užsimegzti draugystė, partnerystė. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų arba graušitės dėl nesusikalbėjimo, nesusipratimų su artimu žmogumi. Ieškokite to, kas suartintų.

MERGELĖ

Šiuo metu kai kuriuos savo sumanymus realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš aukštesnės institucijos, apsispręsti dėl aktualaus pasirinkimo. Nusimato su kelionėmis, mokslu susiję reikalai. Neignoruokite jums neabejingo žmogaus patarimų. Jie gali būti labai pamokantys susiklosčius dabartinei jūsų situacijai. Galite grįžti prie esminių neišspręstų savo gyvenimo klausimų. Savaitgalį skirkite poilsiui, geriau ramiam.

SVARSTYKLĖS

Neprotinga būtų atidėlioti svarbius reikalus, išsisukinėti nuo pareigų. Galimas pinigų investavimas, nemažos išlaidos arba kaip tik nauda iš sutuoktinio, verslo partnerio. Gali atakuoti kreditoriai, tad, jei turite skolų, pasirūpinkite jas atiduoti. Tikėtina, kad vis labiau rūpės ir su kelionėmis ar ateities perspektyvomis susiję klausimai. Galite sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Artėjant savaitgaliui daugės išlaidų.

SKORPIONAS

Gyvenimo ar verslo partneris jums gali pareikšti pretenzijas, iškelti didelių reikalavimų. Pasistenkite jį suprasti. Parodykite iniciatyvą, jeigu norite susitikti su jus dominančiu asmeniu. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, partnerystės perspektyvų, tik nepamirškite diplomatijos. Kita vertus, išsakykite savo pageidavimus ir nuogąstavimus. Savaitgalį būsite linkę padirbėti.

ŠAULYS

Spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms, malonioms ir sveikoms vasaros pramogoms. Būkite atlaidesni savo giminaičiams ir gyvenimo partneriams. Būtų geriausia, jei nepastebėtumėte kai kurių trūkumų ir susilaikytumėte nuo replikų. O jei replikų sulauksite patys, reaguosite itin jautriai.

OŽIARAGIS

Turėsite reikalų, susijusių su pramogų, vakarėlių, renginių, projektų ar kt. organizavimu. Jums gali labai padėti draugai ir artimi žmonės. Vis dėlto kai kuriems jūsų polėkiams jie gali nepritarti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Galite įsidarbinti arba užmegzti romaną. Kita vertus, meilė gali ir sužeisti, o nuotykis – per daug kainuoti. Nebūkite kategoriški ten, kur reikia lankstumo.

VANDENIS

Teks imtis buitinių darbų, derinti savo poreikius ir interesus bei  planus su namiškių užgaidomis. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Grįžkite prie senų sumanymų ir gerai juos apmąstykite. Gali apimti keistas romantiškas kvaitulys. Patys save kritikuosite ir protinsite, bet vargu ar širdžiai ką nors įsakysite. Jeigu turite laiko ir noro, tiktų atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras. Savaitgalį jums reikės draugijos.

ŽUVYS

Sėkmingai, nors ir nelengvai, derėsitės ar tarpininkausite. Tikėkitės naujienų iš artimos aplinkos žmonių. Stenkitės nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, išlikite mandagūs, labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Tikriausiai pagaliau išspręsite kažkokią asmeninę ar šeimos problemą. Galbūt tam teks skirti kažkiek santaupų. Artėjant savaitgaliui vis labiau domins gražūs daiktai, komfortas ir malonūs užsiėmimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių