Astrologinė prognozė birželio 10–16 dienoms

AVINAS

Savaitgalį puikiai pailsėsite, jeigu, užuot politikavę ir nuolat ką nors dirbę, atitrūksite nuo rutinos, paskirsite pasimatymą, paklajosite po neįprastas vietas ar pabendrausite su įdomiu asmeniu. Kitą savaitę galimas netikėtumas, susijęs karjera, verslu. Atsargiau vertinkite priemones, į kurias reikia nemažai investuoti. Venkite rizikingų avantiūrų. Nuo trečiadienio labiau jausite nuovargį ir lengviau klysite. Šurmulys vargins, o taisyklių, įstatymų laikytis norėsis mažiau nei paprastai.

JAUTIS

Savaitgalį parūps kelionės, mokslas ir pan. Galbūt teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli arba pasakoti kelionių įspūdžius ir planus. Arba įniksite į virtualų bendravimą ir tai kiek nervins šalia esančiuosius. Ir kitą savaitę domėsitės kelionių, mokslo, politinėmis, tarptautinėmis temomis. Galimos permainos, problemos profesinėje veikloje, versle. Nevertėtų skubėti su naujovėmis, imtis dar didesnės atsakomybės, ypač jei neturite rimtų sąjungininkų. Jūsų kompetencija gali pasirodyti nepakankama.

DVYNIAI

Savaitgalį smagiausia būtų viską daryti kartu su partneriu ir bent dalį laisvalaikio organizavimo iniciatyvos perleisti pastarajam. Regis, mintys suksis apie mokesčius, investicijas, skolas. Jeigu susidūrėte su finansiniais ar teisiniais sunkumais, kitą savaitę ieškosite galimybės iš jų išsikapstyti. Turbūt teks bendrauti su autoritetingais asmenimis, pažįstamais. Šiuo metu per didelis optimizmas, tikėjimas kitų gera valia ar galia jums gali ir padėti, ir pakenkti. Neskubėkite patikėti lengvais pažadais ir abejotinais gandais.

VĖŽYS

Savaitgalį būsite nusiteikę aktyviai veikti. Kad ir ko imsitės – ūkinių darbų, meistravimo, sportinių užsiėmimų ar kt. – rezultatai nenuvils. Tik labiau saugokite savo ir kitų sveikatą. Tikriausiai susitiksite su seniai jus dominančiu asmeniu. Kita savaitė nepagailės dilemų, susijusių su partneryste. Stiprės noras apsispręsti asmeninių santykių srityje. Metas gana avaringas, tad pasisaugokite. Atsargiai ir su elektra. Nesileiskite į finansines avantiūras su nepatikimais, nepatikrintais asmenimis. Rūpinkitės sveikata.

LIŪTAS

Savaitgalį būsite energingi, norėsis sportuoti, šokti, judėti, patirti aistringų nuotykių. Pravartu pasirūpinti sveikata, grožiu, higiena, savo augintiniais, geriau apsitvarkyti. Nuo pirmadienio pasižymėsite darbštumu praktiniuose, ūkiniuose reikaluose. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius ar verslo reikalus, kaip praplėsti savo galimybes keliant kvalifikaciją ir pan. Gali būti, kad teks aiškintis santykius su antrąja puse arba dalykiniu partneriu dėl tų poelgių, kurių pasekmės tapo akivaizdžios. Norėsis pasijusti nugalėtojais.

MERGELĖ

Savaitgalis bus buitiškas, tvarkysitės, rūpinsitės šeima. Rūpės ir pramogos, pasimatymai, sportas, nuotykiai. Bus progų užmegzti ir atnaujinti pažintis. Nuo pavojų labiau saugokite vaikus. Nuo pirmadienio įspūdžių vis dar teiks sportas, kiti renginiai. Pravartu daugiau dėmesio skirti vaikams, ugdyti jų gabumus, pasidomėti pomėgiais. Su aplinkiniais nelengva bus susitarti dėl aktualių jums dalykų, ar tai būtų darbas, ar buitiniai, piniginiai reikalai. Pats metas labiau pasirūpinti sveikata.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį jus itin trauks graži aplinka, maloni draugija. Gana nesunkiai įsiminsite naują informaciją. Tačiau jei per daug plūksitės namų ūkyje ar sode, tuomet ims augti nepasitenkinimas. Atrodys, kad jūsų pastangų niekas nevertina. Kitą savaitę bus nemažai įtampos tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Įmanoma ir gerai sutarti, ir daug nuveikti. Svarbiausia – stenkitės nesugadinti santykių šeimoje ir su kaimynais, nekelkite ultimatumų, nebandykite mylimo žmogaus bei kolegų kantrybės.

SKORPIONAS

Savaitgalį jums turėtų patikti bendrauti, sportuoti, apsipirkinėti ir pan. Ginčas su kaimynu ar giminaičiu turbūt baigsis susitaikymu. Tik nebūkite pernelyg lengvabūdiški, nenumokite ranka į pažadus, taisykles ir neviršykite greičio kelyje. Kitą savaitę nusimato nemažai kontaktų, kalbų telefonu ir akis į akį. Dalį problemų išspręsti jums padės artimi žmonės. Nesivaržykite pasikalbėti apie tai, kas jus slegia. Atsargiai elkitės su technika, elektra. Veikiausiai išlaidų pareikalaus išaugę vaikų poreikiai.

ŠAULYS

Savaitgalį jums gali labai parūpti reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu, statybomis, žemės ūkiu. O jeigu ne, tuomet jums norėsis palepinti save ir kitus gardumynais, malonumais. Nuo pirmadienio pasižymėsite komercine uosle, todėl pravartu pagalvoti, ką norėtumėte nusipirkti, parduoti ir pan. Būkite pakantesni artimųjų bei vaikų nuomonei ir savitiems jų interesams. Vis dėlto nebūsite nusiteikę stropiai dirbti. Savo pastabomis ir pamokymais galite išvesti iš kantrybės tuos, kurie yra šalia jūsų.

OŽIARAGIS

Savaitgalį pravartu patinginiauti. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių darbų. Pasirūpinkite, kad niekas neblaškytų, jei turite kūrybinio darbo ar norite pabūti vieni. Nuo pirmadienio bus nemažai emocijų, jaudulio. Aplinkiniai gali reikšti pretenzijas arba netinkamai elgtis. Atsargiai su elektra, ugnimi. Tikriausiai finansiniuose ir darbo reikaluose nevengsite rizikos. Netingėkite pasiskaičiuoti, kas naudinga, o kas ne. Nederėtų iš pasalų naudotis, manipuliuoti kitų žmonių silpnybėmis ir jausmais.

VANDENIS

Savaitgalį jus gali suintriguoti atsiskleidę slapti motyvai to žmogaus, kuris jus domina, o nuvilti nuomonių skirtumai. Regis, kažkas realizuosis ne taip, kaip tikitės. Ypač saugokitės geliančių, kandančių padarų. Nuo pirmadienio nepatartina užsiimti sudėtingais darbais, diskusijomis, veltis į intrigas. Ir nesielkite pernelyg lengvabūdiškai. Tai gali ardyti šeimos židinį ar kitaip jus demaskuoti. Saugokitės avarijų, traumų. Vis dėlto kai kas džiugins. Regis, protinė veikla arba kelionė suteiks pasitenkinimo, praplės akiratį.

ŽUVYS

Savaitgalis bus nuotaikingas, ypač jei susitiksite su draugais ir nevengsite įdomių pažinčių. Jeigu įsiplieks kūrybinė ugnelė, neslopinkite jos. Kitą savaitę jūsų dvasinė būsena tikriausiai bus tokia, kad pakaitomis užplūs tai bejėgiškumo, tai optimizmo bangos. Norėsis ieškoti teisybės arba kaip tik ją nuslėpti, bus lengva pasiklysti prieštaringų vertinimų labirinte. Venkite paviršutiniškumo, lengvabūdiškų nuotykių, saugokite pinigus, dokumentus. Nepasikliaukite gandais.


Šiame straipsnyje: horoskopaiastrologija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių