8 interneto svetainės apie sveikatą ir sportą

Sveikata rūpintis reikia visada! Sportas yra neatsiejama sveikatos dalis. Ir jei nežinote nuo ko pradėti, peržvelkime bent keletą šių svetainių rinkinį.

Tai įdomūs ir naudingi patarimai tiems, kurie ketina pradėti ar jau sportuoja bei domisi medicina.

„Sos 03“ – tinklalapis apie sveikatą

Žinių apie sveikatą niekada nebus per daug. Jų pasisemti galime lietuviškoje svetainėje „SOS03“. Čia rasime daug naudingų straipsnių apie ligas, jų gydymo būdus, įvairius vaistus, taip pat psichologiją. Tinklalapyje yra gydytojo patarimų ir įdomių faktų apie sveikatą. Jei norime sužinoti viską apie kurią nors ligą, „Ligų“ skiltyje rasime išsamius jų aprašymus ir vaizdo medžiagos. O kad pralinksmėtume, paskaitykime medicininių anekdotų.

„revolutionhealth“ – tinklalapis apie sveiką gyvenimo būdą

Gyventi sveikai tikrai nėra sunku. Tą mums bando įrodyti svetainė „Revolution Health“. Apsilankę joje sužinosime, kaip rūpintis savo sveikata: išvengti ir pagydyti alergiją, rūpintis dantimis ar išspręsti dėl nagų, plaukų ir odos kilusias problemas. Svetainėje rasime ir patarimų, kaip elgtis, kad nuolat būtume sveiki ir gyvybingi, taip pat sveiko maisto receptų ir daug naudingų patarimų. Visi jie yra anglų kalba.

„Yoga Journal“ – atrask jogos pasaulį

Daug įžymybių giriasi atradusios jogą. Galbūt verta išbandyti ir mums? Nuo ko pradėti, sužinosime tinklalapyje anglų kalba „Yoga Journal“. Čia rasime šimtus jogos pozų su nuotraukomis ir aprašymais, taip pat sužinosime, kokius pratimus reikia atlikti, jei norime išsigydyti ligas ar skausmus. Svetainėje sužinosime, kaip taisyklingai treniruotis, paskaitysime apie sveiką mitybą.

„Bodyrock TV“ – interneto televizija sportuojantiesiems

Pratimai pilvo presui, pratimai šlaunims… Tačiau kaip juos atlikti taisyklingai? Svetainėje „Body Rock“esantys filmukai padės rasti atsakymus į visus klausimus. Čia rasime filmuotos medžiagos apie tai, kaip taisyklingai atlikti įvairius pratimus, pamatysime naujų, sužinosime, kurias raumenų grupes treniruojame.Jei mokame anglų kalbą, galime ir paskaityti patarimų: apie sveiką mitybą, maisto papildus, dietas, kūno priežiūrą.

„WebMD“ – išsamus sveikatos gidas

Kuo daugiau žinosi, tuo būsi sveikesnis. Bent jau tuo tvirtai tiki svetainės „Webmd“ kūrėjai. Šiame sveikatos gide sužinosime viską nuo karščiausių sveikatos aktualijų iki išsamių įvairiausių ligų, vaistų aprašymų ir patarimų norintiems sveikai gyventi. Taip pat rasime įvairių testų ir skaičiuoklių. Jei nenorime skaityti, galime pažaisti žaidimų sveikatos tema, pasižiūrėti naudingų skaidrių apie ligas ar diagnozuoti negalavimus pagal simptomus. Tiesa, prieš skirdami sau vaistų pasitarkime su gydytoju. Mat svetainė yra anglų kalba ir galime ne viską teisingai suprasti.

„Infomed.lt“ - kaip greičiau pasveikti?

Kokios vaistažolės padės suskaudus skrandžiui, tikrai sužinosime svetainėje apie sveikatą „Infomed“. Mat čia rasime didelį vaistažolių katalogą. Kiekviena žolelė ar uoga išsamiai aprašyta ir paaiškinta, kokioms bėdoms ištikus geriausia ją vartoti. Taip pat rasime ir ligų katalogą, taigi greitai išsiaiškinsime, ką reiškia įmantrūs gydytojų tariami negalavimų pavadinimai. Svetainėje paskaitysime ir apie sėkmingas dietas, rasime skelbimų ir linksmų laisvalaikio skaitinių, pvz., plaukų horoskopą.

„Mano sveikata“ - naujienos apie vaistus ir ligas

Domimės šiuolaikine medicina, maisto papildais ir kitais sveikatą gerinančiais dalykais? Tuomet užsukime į svetainę „Mano sveikata“. Tai medicinos naujienų tinklalapis. Jame rasime informacijos apie vaistus, jų poveikį mūsų organizmui, ligas, sveiką mitybą. Pvz., sužinosime, kodėl energetinių gėrimų mėgėjai yra agresyvesni už jų negeriančius. Nors svetainė ir neišvaizdi, tačiau naudinga – naujienos ir straipsniai čia ilgi ir išsamūs.

„Sveikas.lt“ – medicinos enciklopedija

Berods populiariausia svetainė apie sveikatą Lietuvoje. Tai periodiškai atnaujinama elektroninė informacinė sistema, apimanti visas medicinos, farmacijos ir sveikatos priežiūros sritis. Sukaupta informacija apie ligas bei simptomus iš kurių galima jas atpažinti. Yra klausimų-atsakymų skyrelis, kuriame gydytojai konsultuoja apie rūpimas bėdas. Straipsnių skiltyje – visada aktuali informacija.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių