Kaip vyrai „prašauna“ siekdami moters?

Kai moteriai patinka vyras, ji ne tik išrausta ar išblykšta, bet pradeda plepėti visokias kvailystes arba priešingai – praranda kalbos dovaną.  Tačiau ir įsimylėję vyrai pridaro kvailysčių.

Be to, norėdami sudominti moterį, jie būna apie save labai geros nuomonės, tačiau dažnai sulaukia priešingos reakcijos.

Psichologai skiria septynias pagrindines vyrų klaidas, kai jie stengiasi labai patikti moteriai.

1. Pokalbiai apie seksą.

Neretai vyrai pradeda su jiems patikusia mergina ar moterimi gana atvirai kalbėti. Gali net pasigirti išmėginę seksą trise. Mat jie galvoja, kad tokiu būdu demonstruoja savo vyriškumą: suprask, aš galiu susidoroti vienu metu ir su dviem. Tačiau dažnai rezultatas būna priešingas. Nes bet kuri moteris nori būti vienintelė, jei ir ne savo mylimojo galvoje, tai bent lovoje. Todėl tokiam vyrui vargu ar pavyks pratęsti pažintį.

2. Pinigai.

Kai vyras nerūpestingai žaidžia su banknotais rankose ir kalba apie didžiulį atlyginimą, tai tarsi turėtų sukelti moteriai įspūdį, kad tas vyras materialiai apsirūpinęs. Vadinasi, reikia kuo greičiau jį griebti. Iš tikrųjų kai vyras kalba tik apie pinigus, moteris pradeda galvoti, kad ją galima nupirkti. Nors ne vienai toks jo elgesys gal net patiktų, bet dauguma moterų nenori jaustis vien daiktu.

3. Prisiminimai apie studentišką gyvenimą.

Jei vyrui daugiau nei trisdešimt, bet jis iki šiol prisimena studentiškus laikus kaip geriausius savo gyvenimo metus, vadinasi, jis dar „nesuaugo“. Net jei jis ir buvo „kiečiausias“ vaikinas visame bendrabutyje, kažin ar dabar tai galėtų padaryti moteriai įspūdį. Nes visa tai jau praeitis. Vadinasi, dabar vyriškis neturi kuo pasigirti?

4. Mėgsta išgerti.

Viena, kai vyras varžydamasis ar pasimetęs išrausta ir ima nenuosekliai kalbėti, tada galima išgerti „ant drąsos“, bet visai kas kita, kai jis pradeda kilnoti taurelę po taurelės.

5. Mėgsta girtis.

Kai kurie stipriosios lyties atstovai mėgsta, pasitaikius progai ar visai be progos, „netyčia“ prasitarti, kad asmeniškai pažįsta kurią nors garsenybę. Net jei jie tik stovėjo greta vienas kito prie pisuarų naktiniame klube, vyriškis gali pareiškti, kad gaersenybė iš karto „tapo“ jo artimu draugu. Jei vyras galvoja, kad pasakęs moteriai „mes su Justinu Timberlake...“ taps jos akyse geidžiamu ir nepakartojamu, deja, dažniausiai pats patenka į savo paspęstus spąstus. Tegul moteris pasiūlo pakviesti kartu papietauti ir žinomą reperį, kažin, kaip jis tada „uždainuotų“?

6. Раsakoja apie savo buvusias.

Iš esmės visos tos istorijos pasmerktos žlugti. Nors vyras, atviraudamas apie savo buvusias, galvoja, kad dabar patinkanti moteris jį ims dar labiau mylėti, jei jo iki šiol negali pamiršti Marytė, Onutė ar Petrutė. Taip vyrai nori parodyti, kokia jos naujos draugės laukia laimė.

7. Pasakoja, ką valgo.

Sveikas gyvenimo būdas – puiku. Tačiau kai kurie vyrai sąmoningai pasakoja moteriai, kaip jie maitinasi, kiek jų dienos racione turi būti riebalų, baltymų, angliavandenių, vitaminų ir panašiai, tuo pačiu norėdami priminti, koks turėtų būti ir jų mitybos meniu. Tačiau moteris galvoja taip - jei šis Apolonas toks reiklus sau, vadinasi, jis nepakęs net menkiausio riebaliukų sluoksnelio ant jos kūno.


Šiame straipsnyje: flirtasvyrų klaidos

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių