Devyni didžiausi moterų trūkumai vyrų akimis

Britų sociologai, atlikę dviejų tūkstančių vyrų apklausą, išsiaiškino, kad, norėdama atkreipti vyro dėmesį, moteris turi atrodyti gražiai, stilingai, elegantiškai, būti moteriška, įdomi pašnekovė, puiki šeimininkė ir sekso partnerė. Tačiau su devyniais pagrindiniais moterų trūkumais vyrams sunku susitaikyti.

1. Nesportuoja

Kiek moterys besistengtų pasidaryti kuo geresnį makiažą, vyrai pirmiausia atkreipia dėmesį į visumą. Jie puikiai pastebi ir riebalų perteklių ant liemens ar klubų ir kiek paglebusius raumenis. Jei vyras mato, kad moteris negali atsispirti bandelėms ir nežino nei vieno sporto klubo adreso, jis mintyse parašo jei minusą, kokia ji bebūtų darbšti ir protinga.

2. Nemoka stilingai rengtis

Tai nereiškia, kad moteris turi rengtis žinomų pasaulio dizainerių sukurtais drabužiais. Tačiau jei ji visai nekreipia dėmesio į savo aprangą, nederina drabužių nei pagal stilių, nei spalvas, tokia moteris vyrų nesudomins. Tegul tai bus ir nebrangūs rūbai, bet jie turi pabrėžti ne tik moters figūrą, bet ir asmenybę. O skonio trūkumo vyrai neatleidžia. Pralošia ir tos moterys, kurios rengiasi nykių spalvų drabužiais. Vyrai pirmiausiai atkreipia dėmesį į moterį, apsirengusią raudonos spalvos drabužiais.

3. Per daug plepa

Moteris kalba nesustodama, o vyras galvoja: „Na, kada gi ji nutils?!“ Suprantama, niekas jos neverčia per pasimatymą visą laiką tylėti it vandens į burną prisisėmus, tačiau reikia turėti saiko. Vyrui daug labiau patinka, kai moteris žiūri jam į burną ir gaudo kiekvieną jo pasakytą žodį.

4. Neišsilavinusi

Jei atsakydama į vyro klausimą apie neseniai knygyne pasirodžiusį naują žinomo rašytojo romaną moteris pradeda pasakoti meksikietiškų televizijos serialų turinį, ji gali iš anksto nusiteikti, kad antras pasimatymas neįvyks. Jei galvojate, kad vyrams patinka kvailutės, labai klystate. O muilo operų scenarijai neįdomūs net automobilių mechanikui be jokio išsilavinimo, ką jau kalbėti apie intelektualius vyrus. Todėl, jei norite rasti bendrą kalbą su vyru, reikėtų prieš tai paieškoti internete straipsnių apie ekonomiką ir politiką.

5. Nemoteriškai elgiasi

Ne viena moteris galvoja esanti labai emancipuota, todėl ne jos būdui ryti akimis vyrą arba koketiškai jam šypsotis. Tikriausiai tikisi, kad bus gerai įvertinta jos karjera ir statusas. Ne, nebus! Norint, kad vyras atkreiptų dėmesį į moterį, reikia kažkuo jį sudominti. Todėl tokioms moterims vertėtų mesti į šalį savo emancipaciją ir mokytis gundymo meno subtilybių.

6. Nepasitiki vyrais

Jei moteris elgiasi pernelyg atsargiai ir nepasitikinčiai, galvodama, kad visi vyrai netikę, vyras, su kuriuo jai teko susidurti, greičiausiai tai supras. O kam iš jų norėtųsi būti dar vienu nevykėliu tokios moters akyse. Todėl tokiais atvejais vyrui paprasčiau pradingti, nei užmegzti santykius su moterimi, kuriai vyrai kelia nepasitikėjimą.

7. Nesugeba susitarti

Moteris pradeda nervintis dėl to, kad vyras kažką padaro ne taip. Pavyzdžiui, nupirko ne tą dovaną ar nesuplovė indų. Jei tokios situacijos vis dažniau pasikartoja, galite tikėtis, kad santykiai nutrūks. Norint kad taip neatsitiktų, atvirai kalbėkitės su vyru ir susitarkite, o nelaukite, kol jis pats susiprotės ir išpildys jūsų norą.

8. Praranda savikontrolę

Supykusi moteris pasako vyrui daug karčių žodžių, kartais be jokio pagrindo. Kažkurį laiką jis gali ir patylėti, tačiau tikėtina, kad jo kantrybė trūks ir tada vyras kaip reikiant užsirūstins. Todėl pirmiau pagalvokite prieš kalbėdamos, o ne atvirkščiai.

9. Mėgsta patingėti

Moterys mėgsta pasilepinti pusdienį gulėdamos lovoje ar leisdamos laiką prie kompiuterio. Tačiau jos kažkodėl pamiršta, kad tuo metu daug naudingiau būtų pasportuoti arba laiką skirti savišvietai. Galų gale, galima tvakyti namus, skalbi ir išvirti skanius pietus, o ne išsisukti su mėsainiais iš greitojo maisto restorano. Vyrams patinka energingos, aktyvios ir darbščios moterys, kurios skiria daug dėmesio ne tik namams, sau, bet ir vyrui.

Žinoma, kiekvienas vyras turi savo moters idealą, tačiau jų trūkumai, su kuriais vyrams sunku susitaikyti, paprastai būna labai panašūs. Todėl darykite išvadas, brangiosios.


Šiame straipsnyje: vyras ir moterissantykiai

NAUJAUSI KOMENTARAI

ai ai ai

ai ai ai portretas
kaip gerai, kad maniskis ne lietuvis, o tai vajeeeee kiek visokiu priekabiu.....

to ai ai...

to ai ai... portretas
taigi cia ne lietuviu,o britu akimis,ko gero apsisovei

khh

khh portretas
jausmas toks, kad straipsni rase TIKRAS vyras :D
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių