25 faktai apie moterį, jos prigimtį ir elgesį

Sakoma, kad didžioji dalis vyrų, taip ir nugyvena visą gyvenimą nesupratę, kokia yra moters prigimtis. Mokslininkai pabandė palengvinti moters pažinimo kelią, surinkę 25 faktus, kurie padės atskleisti, ko nori moterys.

1. Moterys tiesiog dievina vaikštinėti po parduotuves. Tai bene vienintelė moterų veiklos sritis, kur jos gali drąsiai pasakyti, kad visiškai kontroliuoja situaciją.

2. Moteris visą laiką neturi kuo apsirengti. Šiam posakiui prieštarauti nepatariama, nes vyrui bus leidžiama suprasti, kad jis nieko neišmano. 

3. Ašaros moteriai reikalingos kaip oras, tačiau ji nemėgsta ašaroti, jei žino, kad vyras to nemato. 

4. Moteris mėgsta užduoti nereikalingus klausimus. Mat į juos vis tiek neįmanoma rasti teisingo atsakymo. Tai suteikia jai pasitenkinimą, nes priverčia vyrą pasijusti kaltą. 

5. Moterys gana plepios. Tyla gąsdina jas ir jos tiesiog kalba bet ką, net jei ir nėra ką pasakyti. 

6. Moteriai būtina žinoti, kad kažkas gyvena blogiau nei ji ar jos šeima. Tuo paaiškinamas „muilo operų“ populiarumas. 

7. Seksas – ne itin reikalingas dalykas. Paaiškinimas labai paprastas: vyrus traukia jų fizinės formos, o moteris – emocinės, todėl jos patiria emocinį pasitenkinimą, jei žino, kad vyras norėtų su ja pasimylėti. 

8. Moterys mėgsta apkalbėti. Visose viešosiose įstaigose (teatruose, restoranuose, koncertų salėse ir t.t.) moterys mėgsta eiti grupelėmis į tualeto kambarį  vien dėl to, kad galėtų ten laisvai apkalbėti.

9. Moterys nemoka saugoti paslapčių, tačiau negalvoja, kad jomis galima nepasitikėti, jei paslaptį atskleis dviem ar trims savo geriausioms draugėms. 

10. Moterys mėgsta ilgai kalbėti telefonu. Ką moteris bedarytų, ji visada nubėgs prie telefono aparato, net jei tuo metu ji bus visiškai nuoga!  

11. Tai vienintelė būtybė pasaulyje, kuri praleidusi dvi ar tris dienas poilsiaudama su drauge ir grįžusi namo, tučtuojau puola skambinti draugei, norėdama pasidalinti su ja įspūdžiais! 

12. Moterys nesupranta, kodėl vyrai taip myli „žaisliukus“. Suprantama, ne vaikiškus, o skirtus suaugusiems: automobilius, šautuvus, meškeres ir t.t. Vyrai galėtų išgyventi ir be jų, jei moterys turėtų mygtukus „įjungti-išjungti“. 

13. Moterys nieko neišmano apie alų. Vienas iš labiausiai paplitusių moterų bruožų yra tas, kad jos įsitikinusios, jog tarp alaus rūšių nėra jokio skirtumo! 

14. Moterys šukuojasi plaukus eidamos miegoti. 

15. Kai jos išsimaudo po dušu, po to vonios kambaryje lieka žydinčio tropinio miško kvapas.

16. Moterys laiko vonios kambaryje daugybę įvairiausių kosmetikos priemonių. Tyrėjai, atlikę apklausą, paskaičiavo, kad JAV ir Europoje gyvenančios moterys vonios kambaryje laiko - 437 vienetų įvairiausių kosmetikos ir higienos priemonių. Vyras gali atskirti tik šešias iš jų, įskaitant savo skutimosi peiliuką ir dantų pastą. 

17. Jos nieko nesupranta apie sportą. Vyrai žiūri sporto varžybas, kad galėtų pailsėti ir atsipalaiduoti. Tuo pačiu moterims primena, kaip būtų baisu, jei jų nebūtų pasaulyje. 

18. Moterys – tai tokios būtybės, kurioms automobilių mechanikai niekada nesako tiesos (nors vyrams pasako ir per jėgą!). 

19. Moteris, sėdinti prie vairo, gali padaryti dešimties kilometrų lanką dėl labai paprastos priežasties: ji bijo pasiklysti, nes nesuprato paaiškinimo, kaip „nukirsti“ kelią ir greičiau pasiekti reikalingą vietą. 

20. Moterys visados mėgsta puoštis. Ne tik, kai eina į koncertą, parduotuvę, bet ir laistydama gėles, pasidariusi šukuoseną, atidarydama duris, atsakydama į telefono skambutį, skaitydama knygą, išeidama pasivaikščioti su šunimi, paimti spaudą iš pašto dėžutės.

21. Moteris – vienintelė būtybė, kuri nenori tiesaus atsakymo į klausimą: "Каip aš atrodau?"

22. Moterys mėgsta kates. Būtent dėl to vyras išnaudoja menkiausią progą, kad paleistų į katę šlepetę. Todėl katės nemėgsta vyrų.

23. Moterys žino, ko nori vyrai. Tai bene paslaptingiausias moters psichologijos fenomenas.

24. Moterys norėtų išrauti su šaknimis „anytos“ sąvoką. Nepaisant to, kad puikiai supranta, jog pati kada nors atsidurs jos kailyje.

25. Moterys galvoja, kad jos neturi nieko bendra su pasakymu „anyta“.


Šiame straipsnyje: moterys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • 5 patarimai, kaip ilgiau išsaugoti plaukų spalvą po dažymo
  5 patarimai, kaip ilgiau išsaugoti plaukų spalvą po dažymo

  Norint išsaugoti plaukų spalvą dažytiems plaukams reikia skirti šiek tiek daugiau priežiūros, nesvarbu, ar būtumėte platininė blondinė, brunetė, juodaplaukė, raudonplaukė, ar net mėlynais plaukais. Pasitelkus tinkamą priežiūrą ir...

 • Mada – ne tik drabužiai, bet ir idėjos
  Mada – ne tik drabužiai, bet ir idėjos

  Stebėjusiems praėjusį savaitgalį vykusį jaunųjų dizainerių mados šou "Apkalbos" neliko abejonių, kad naujoji mados kūrėjų karta žada išties daug. Ant podiumo savo kūriniais sublizgėjo Karolina Gaščiauskaitė &ndas...

 • Stilistė V. Šaulytė: atrodykite gaiviai ir vasariškai
  Stilistė V. Šaulytė: atrodykite gaiviai ir vasariškai

  Mokyklos išleistuvės – nepaprastai džiugi ir jaudinanti akimirka. Tačiau artėjant šiai dienai daugelį merginų kamuoja tas pats klausimas, kuo pasipuošti šia ypatinga proga. Taigi kaip neapkartinti šios gražios &s...

 • Dizainerė M. Šukė: nebijokime puoštis
  Dizainerė M. Šukė: nebijokime puoštis

  Elegantiški gundantys siluetai, oru plevenantys audiniai, dekoruoti ažūriniais nėriniais bei preciziškais rankų darbo siuvinėjimais... Kokia gi moteris nenorėtų pasipuošti prabangia dizainerės Modestos Šukės suknele, kuri n...

  7
 • Lietuviška kosmetika: nuteisti ar išteisinti?
  Lietuviška kosmetika: nuteisti ar išteisinti?

  Netylant diskusijoms dėl į Lietuvą vežamų vakarietiškų produktų kokybės, vartotojai ima atsargiau vertinti ir kosmetikos gaminius. ...

 • Monique: man patinka savo stiliumi išsiskirti iš kitų
  Monique: man patinka savo stiliumi išsiskirti iš kitų

  Garsiosios atlikėjos Monikos Pundziūtės – Monique nepastebėti neįmanoma tiek scenoje, tiek gatvėje – ji visus nustelbia išskirtiniu stiliumi: ryškiaspalviais plaukais ar aukštomis platformomis. Artėjant vasaros sezo...

  3
 • Makiažo klaidos pagal amžių: rožinę spalvą palikite jaunimui
  Makiažo klaidos pagal amžių: rožinę spalvą palikite jaunimui

  Svarbiausias makiažo tikslas – išryškinti merginos ar moters grožį, tačiau kosmetikos specialistai pastebi, kad jaunos merginos makiažu gana dažnai save be reikalo pasendina, o brandžios moterys nežino kaip pasidažyti, neišr...

 • Populiarūs mados tinklai atsisako moherio
  Populiarūs mados tinklai atsisako moherio

  Tarptautiniai mados tinklai - H&M, „Zara“ ir „Gap“ - atsisako moherio. Taip jie reaguoja į gyvūnų teisių organizacijos PETA vaizdo įrašą, kuriame nufilmuota, kaip kankinamos angoros ožkos. Įrašas darytas fermoj...

  8
 • Vasaros avalynės gidas: madingiausių basučių trejetukas
  Vasaros avalynės gidas: madingiausių basučių trejetukas

  Radote puikią suknelę. Nusilakavote nagus šių metų madingiausia ultravioletine spalva, tad dabar Jums reikalingos tik stilingos basutės, padėsiančios užkariauti gatves ryškiu stiliumi. ...

  2
 • Barberių salonuose vyrai ne tik pasigražina, bet ir išsikalba
  Barberių salonuose vyrai ne tik pasigražina, bet ir išsikalba

  Pastaraisiais metais daugybė vyrų vėl ėmė auginti barzdas, o tam, kad jos gerai atrodytų, reikia kvalifikuotų specialistų, pranešime spaudai sako barzdaskutys Tomas Chapmanas iš Didžiosios Britanijos. ...

  10
Daugiau straipsnių