25 faktai apie moterį, jos prigimtį ir elgesį

Sakoma, kad didžioji dalis vyrų, taip ir nugyvena visą gyvenimą nesupratę, kokia yra moters prigimtis. Mokslininkai pabandė palengvinti moters pažinimo kelią, surinkę 25 faktus, kurie padės atskleisti, ko nori moterys.

1. Moterys tiesiog dievina vaikštinėti po parduotuves. Tai bene vienintelė moterų veiklos sritis, kur jos gali drąsiai pasakyti, kad visiškai kontroliuoja situaciją.

2. Moteris visą laiką neturi kuo apsirengti. Šiam posakiui prieštarauti nepatariama, nes vyrui bus leidžiama suprasti, kad jis nieko neišmano. 

3. Ašaros moteriai reikalingos kaip oras, tačiau ji nemėgsta ašaroti, jei žino, kad vyras to nemato. 

4. Moteris mėgsta užduoti nereikalingus klausimus. Mat į juos vis tiek neįmanoma rasti teisingo atsakymo. Tai suteikia jai pasitenkinimą, nes priverčia vyrą pasijusti kaltą. 

5. Moterys gana plepios. Tyla gąsdina jas ir jos tiesiog kalba bet ką, net jei ir nėra ką pasakyti. 

6. Moteriai būtina žinoti, kad kažkas gyvena blogiau nei ji ar jos šeima. Tuo paaiškinamas „muilo operų“ populiarumas. 

7. Seksas – ne itin reikalingas dalykas. Paaiškinimas labai paprastas: vyrus traukia jų fizinės formos, o moteris – emocinės, todėl jos patiria emocinį pasitenkinimą, jei žino, kad vyras norėtų su ja pasimylėti. 

8. Moterys mėgsta apkalbėti. Visose viešosiose įstaigose (teatruose, restoranuose, koncertų salėse ir t.t.) moterys mėgsta eiti grupelėmis į tualeto kambarį  vien dėl to, kad galėtų ten laisvai apkalbėti.

9. Moterys nemoka saugoti paslapčių, tačiau negalvoja, kad jomis galima nepasitikėti, jei paslaptį atskleis dviem ar trims savo geriausioms draugėms. 

10. Moterys mėgsta ilgai kalbėti telefonu. Ką moteris bedarytų, ji visada nubėgs prie telefono aparato, net jei tuo metu ji bus visiškai nuoga!  

11. Tai vienintelė būtybė pasaulyje, kuri praleidusi dvi ar tris dienas poilsiaudama su drauge ir grįžusi namo, tučtuojau puola skambinti draugei, norėdama pasidalinti su ja įspūdžiais! 

12. Moterys nesupranta, kodėl vyrai taip myli „žaisliukus“. Suprantama, ne vaikiškus, o skirtus suaugusiems: automobilius, šautuvus, meškeres ir t.t. Vyrai galėtų išgyventi ir be jų, jei moterys turėtų mygtukus „įjungti-išjungti“. 

13. Moterys nieko neišmano apie alų. Vienas iš labiausiai paplitusių moterų bruožų yra tas, kad jos įsitikinusios, jog tarp alaus rūšių nėra jokio skirtumo! 

14. Moterys šukuojasi plaukus eidamos miegoti. 

15. Kai jos išsimaudo po dušu, po to vonios kambaryje lieka žydinčio tropinio miško kvapas.

16. Moterys laiko vonios kambaryje daugybę įvairiausių kosmetikos priemonių. Tyrėjai, atlikę apklausą, paskaičiavo, kad JAV ir Europoje gyvenančios moterys vonios kambaryje laiko - 437 vienetų įvairiausių kosmetikos ir higienos priemonių. Vyras gali atskirti tik šešias iš jų, įskaitant savo skutimosi peiliuką ir dantų pastą. 

17. Jos nieko nesupranta apie sportą. Vyrai žiūri sporto varžybas, kad galėtų pailsėti ir atsipalaiduoti. Tuo pačiu moterims primena, kaip būtų baisu, jei jų nebūtų pasaulyje. 

18. Moterys – tai tokios būtybės, kurioms automobilių mechanikai niekada nesako tiesos (nors vyrams pasako ir per jėgą!). 

19. Moteris, sėdinti prie vairo, gali padaryti dešimties kilometrų lanką dėl labai paprastos priežasties: ji bijo pasiklysti, nes nesuprato paaiškinimo, kaip „nukirsti“ kelią ir greičiau pasiekti reikalingą vietą. 

20. Moterys visados mėgsta puoštis. Ne tik, kai eina į koncertą, parduotuvę, bet ir laistydama gėles, pasidariusi šukuoseną, atidarydama duris, atsakydama į telefono skambutį, skaitydama knygą, išeidama pasivaikščioti su šunimi, paimti spaudą iš pašto dėžutės.

21. Moteris – vienintelė būtybė, kuri nenori tiesaus atsakymo į klausimą: "Каip aš atrodau?"

22. Moterys mėgsta kates. Būtent dėl to vyras išnaudoja menkiausią progą, kad paleistų į katę šlepetę. Todėl katės nemėgsta vyrų.

23. Moterys žino, ko nori vyrai. Tai bene paslaptingiausias moters psichologijos fenomenas.

24. Moterys norėtų išrauti su šaknimis „anytos“ sąvoką. Nepaisant to, kad puikiai supranta, jog pati kada nors atsidurs jos kailyje.

25. Moterys galvoja, kad jos neturi nieko bendra su pasakymu „anyta“.


Šiame straipsnyje: moterys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių