Žinomi vyrai atskleidė, kas jiems yra tikrasis moters grožis

 • Teksto dydis:

Nors komplimentų daugelis moterų sulaukia gana dažnai, ne visoms lengva išties pasitikėti savimi ir kasdien jaustis gražiai. Tačiau paskendusios kasdieniuose rūpesčiuose, moterys dažnai užmiršta savo išorinį grožį puoselėti iš vidaus. Apie tikrąjį moterų grožį savo nuomonę turi ir žinomi Lietuvos vyrai, įsiamžinę vaizdo klipe, kuris buvo pristatytas trečiajame švedų ir lietuvių sukurtų produktų „FenoQ Tricollagen“ ambasadorių atrankos etape Klaipėdoje.

Šių produktų reklaminių veidų atranka vyksta jau ne vieną mėnesį. Antrojo etapo metu Vilniuje mintimis apie sveikatą ir grožį pasidalino garsios bei veiklios šalies damos. Dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės samprotavo apie grožį ir dalinosi patarimais kitoms moterims.

 

Žinomos moterys tąkart tapo atrankos Vilniuje komisijos narėmis ir padėjo rinkti lietuvių ir švedų specialistų sukurtų produktų veidus.

Trečiojoje ambasadorių atrankoje Klaipėdoje vėl galėjo dalyvauti visos norinčios moterys. Po atrankos pristatytas klipas, kuriame apie moterų grožį kalba žinomi, autoritetingi šalies vyrai iš muzikos, meno, pramogų pasaulio.

Aktoriai Jonas Braškys, Šarūnas Banevičius, Ramūnas Rudokas, Darius Petkevičius, Aistis Mickevičius, Eimutis Kvoščiauskas, Ramūnas Šimukauskas, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, TV projektų prodiuseris ir režisierius Mindaugas Rainys, šokėjas Deividas Meškauskas, muzikos prodiuseris Martynas Tyla – žinomi šalies vyrai negailėjo gražių žodžių dailiajai lyčiai ir linkėjo labiau mylėti save.

Daugeliui garsių vyrų moteris gražiausia tuomet, kai ji pasitiki savimi. „Graži moteris yra ta, kuri yra graži pati sau, kuri myli pati save ir kuri draugauja pati su savimi. Nustokit save bausti ir kaltinti – jūs tuo ir gražios, kad esate kiekviena kitokia“, - klipe mintimis dalinasi S. Vaitulionis.

„Graži moteris man yra laiminga moteris, o kas į tą laimės momentą sueina, yra skirtingi dalykai. Kai matau laimingą moterį, matau gražią moterį. Linkiu visoms moterims neprarasti alkanumo – ne tiesiogine prasme, o kalbant apie pažinimo jausmą, norėti pažinti pasaulį“, - sako M. Rainys.

Humoro tiek ekrane, tiek gyvenime nestokojantis Ramūnas Rudokas negailėjo komplimentų neseniai jo žmona tapusiai gražuolei Justinai. „Linkiu moterims būti tokioms gražioms, kaip mano žmona“, - šypsosi aktorius.

„Vyrų ir moterų supratimas apie grožį skyrėsi visais laikais. Tačiau visada vyrams buvo patraukliausios švytinčios odos, žvilgančių plaukų, gražaus kūno savininkės – kitaip sakant, sveikos moterys.

Šįkart subūrėme skirtingoms sferoms atstovaujančius vyrus – aktorius, pramogų pasaulio atstovus, šokėjus, dainininkus – kad susidarytumėme paveikslą, kas jiems yra graži moteris. Paradoksalu, tačiau jaunystės eliksyru vadinamas produktas, kurį visgi dažniausiai perka moterys, suvienijo vyrus“, - sako vienas produkto kūrėjų Mantas Jakimavičius. 


„Trikolagenas, per labai trumpą laiką pavergęs lietuvaičių širdis, tapo kiekvienos moters, save mylinčios ir besirūpinančios ne tik savo grožiu, bet ir sveikata, „musthave“ produktu“, - pasakoja viena produkto kūrėjų Lina Jakimavičienė.

„Moterys juokauja, kad trikolageno buteliukas – kaip lūpdažis, kuris privalo visada būti po ranka – tiek stiprinant sveikatą atėjus pavasariui, tiek keliaujant ar kaip ideali dovana draugei ir mamai“, - šypsosi L. Jakimavičienė.

Paskutinysis „FenoQ“ produktų linijos reklaminių veidų ir ambasadorių atrankos etapas „Emigravęs grožis“ balandžio 15 dieną vyks Londone, kur produkto kūrėjai kvies dalyvauti visas ten gyvenančias lietuvaites. Produkto kūrėjai atskleidžia, kad susidomėjimas užsienyje vyksiančia atranka – milžiniškas, todėl skatina moteris nepraleisti progos kartu švęsti savo grožį ir juo didžiuotis.NAUJAUSI KOMENTARAI

O šito

O šito portretas
kur nuotraukoj žmona aktorė tikrai nėra laminuota pikulė bet koks gražumo fontanas pas ja iš vidaus muša.Man ji patinka visaip.Ir kai vaidina sena boba ir kai reklamoj ir šiaip kai veda koki renginį.Daug atidoučiau ka galėčiau su ana paprasčiausia pakalbėti

Taigi

Taigi portretas
Nesuprantu. Dainininkė Pikul ? Kur ji dainuoja? Prie ko čia moterų grožis ir trikolageno reklama? Kodėl neparašė aiškiai - ieškoma graži moterytė, kuri pareklamuotų tą produktą?

diedukas

diedukas portretas
vaikelia,tikras Moters grozis slypi Jos viduje,bet to niekas neizvelgia. Isore niekas palyginus su Moters vidumi. Vyrai ,mylekit Moters vidini grozi,kuris ir jus padarys grazesniais.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių