Madingi akcentai: individualumas, natūralumas ir išdykėlė sruoga

Grožio pasaulyje tęsiasi natūralumo, individualumo bumas. Sveiki, natūraliai blizgantys plaukai, sveika švytinti oda, išryškinti unikalūs bruožai, nude stiliaus makiažas, krentančių plaukų šukuosenos, taip pat ir griežtos kirpimo linijos – didžiausias šių metų hitas.

Ne pakeisti, o paryškinti

Grožio priemonės šiemet turi tarnauti ne tam, kad paverstų jus visai kitu žmogumi, o tam, kad subtiliai paryškintų gražiausius jūsų veido bruožus, subtiliai paslėptų trūkumus, jeigu manote, kad tokių turite. Tad sintetinių lėlyčių įvaizdis, vienodumas keliauja į užmarštį, teigė Kauno "Žalgirio" arenoje savaitgalį vykusioje "Beauty Expo" parodoje dalyvavusi vizažistė Julija Matjuka.

Specialistai pavasarį rekomenduoja sutikti su lengvais pasteliniais, skaisčiais atspalviais, kuriuos paryškintų vienas ar keli žaismingi akcentai. Patariama vengti ryškių veido kontūrų, grafinės kampuotos antakių formos, taip pat labai plonų, lenktų antakių.

"Lėlyčių įvaizdis jau dingo. Kontūravimas ir skuostų išryškinimas – irgi jau praeityje. Grįžta dešimtasis dešimtmetis su vešliais antakiais. Svarbiausia – kuo natūralesnės lūpų ir antakių spalvos. Jos atrodo gaiviai ir gražiai. Tamsūs, ryškūs antakiai – nebemadingi, nebent jūsų tamsūs plaukai. Apskritai visas makiažo spalvas reikia derinti prie odos spalvos, akių", – sakė J.Matjuka.

Ji patarė nebijoti eksperimentuoti, tačiau tai darant rekomendavo naudoti tik vienos spalvos akių šešėlius. "Populiariausias – oranžinis akių makiažas. Mokant jį atlikti, jis atrodys labai madingai", – patarė vizažistė.

Atviros ir gaivios

Ryškinant lūpas ir akis svarbu nepersistengti. Putlios lūpos – gražu, bet kai atrodo natūraliai. Akys – atviros ir gaivios.

Priauginamoms blakstienoms – taip, jeigu jos atrodo natūraliai, nėra per ilgos, per tankios. "Kitu atveju atrodysite lyg lėlė, to nerekomenduočiau. Jokiu būdu neslėpkite strazdanų, apgamėlių, blyškios ar tamsesnės savo odos. Pamirškime sunkias, stipriai maskuojančias pudras. Lietuvės labai gražios. Nori atrodyti modernios, nori kažko naujo, bet kartu jos labai savitos, unikalios. Moka madą pritaikyti sau, pabrėždamos unikalumą. Viską darote gerai", – įvertino latvė.

Grįžta dešimtasis dešimtmetis su vešliais antakiais. Svarbiausia – kuo natūralesnės lūpų ir antakių spalvos. Tamsūs, ryškūs antakiai nebemadingi.

Besirengiančiosioms ilgalaikio makiažo procedūrai ji patarė atkreipti dėmesį, kad, pavyzdžiui, antakių mados labai greitai keičiasi. "Siūlyčiau rinktis vidutinio pločio, kad būtų galima vėliau, jeigu prireiks, keisti jų formą ir paplatinti. Rekomenduočiau labai atidžiai rinktis ilgalaikio makiažo meistrus, nes pas mane ateina daug merginų, kurios prašo patarimų paslėpti ilgalaikį lūpų makiažą, kuriuo ilgainiui tapo nepatenkintos", – kalbėjo J.Matjuka.

Žaisminga detalė

Individualumas svarbu ir kerpant plaukus bei formuojant šukuoseną. Įvaizdį reikėtų rinktis jokiu būdu ne nusižiūrėjus kurį nors vieną populiarų pavyzdį, o atsižvelgti į savo unikalų stilių, išryškinti visa, ką turite geriausio.

Kirpėja stilistė Jolita Mikalauskienė patarė iš mados pasiimti dalelę, kuri pačiai tinka ir patinka. Dar nuo pernai išlikę madinga, kai šaknys nors truputėlį tamsesnės. Šiemet prisideda ryškioji spalvų gama. Tai taikoma bet kokio ilgio plaukams.

"Galima naudoti skutimą ar išdažyti detales. Pavyzdžiui, sruogelė išlenda lyg saulės blyksnis. Dažymo metu specialistas turėtų galvoti: eina moteris, vėjas papučia plaukus ir išlenda sruoga. Plaukų atspalviai gali būti iš tamsesnio į šviesėjimą, lyg jie būtų natūraliai saulės pašviesinti", – dėstė J.Mikalauskienė ir pridūrė, kad ryškūs akcentai plaukuose ir turi likti tik akcentais.

Vengtinas, anot jos, dalykas – sintetinis tiesinimas, nes jis žeidžia plauką. Plaukai išsausėja, pradeda trupėti, sunku ir ilgai trunka juos atkurti.

Ilgi ar trumpi plaukai? Jeigu moteris dažniausiai riša plaukus, vadinasi, juos reikia trumpinti.

Apibendrindama ji teigė, kad pagrindiniai šių metų plaukų madų principai yra individualumas, laisvumas, ryškumas, bet kartu tvarkingos, griežtesnės linijos, pavyzdžiui, galiukų pakirpimas mašinėle.

Nebūtinai lakuoti

Pasirūpinti derėtų ir nagais. Nebūtina juos lakuoti, tačiau reikia gražiai suformuoti.

Populiariausia nagų forma jau ne vienus metus yra suapvalintas kvadratas, taip pat – migdolas. Kokį rinktis? Priklauso nuo rankos, pirštų formos.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių