Vartininko įvartis išplėšė Zambijai tašką

Afrikos Nacijų taurėje sužaistos C grupės antrojo turo rungtynės. Ir toliau šiame turnyre be pergalių lieka Nigerijos rinktinė, kuriai iššūkį metė „Juodojo žemyno“ čempionės titulą ginanti Zambija. Komandų tarpusavio akistata baigėsi lygiosiomis 1-1.

Nuo susitikimo pradžios aktyviau žaidė nigeriečiai. Pastarieji išsiveržti į priekį galėjo jau 26 minutę, kai į varžovų vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Deja, bet Johnui Obi Mikeliui nepavyko tiksliai realizuoti baudinio ir rezultatas liko nepakitęs.

Komandos mušti įvarčius pradėjo tik antroje rungtynių dalyje ir pirmi šiame mače įvartį pelnė Nigerijos futbolininkai. 57 minutę po idealaus J.O.Mikelio perdavimo įvartį į Zambijos vartus įmušė Emmanuelis Emenike, kuriam tai buvo antrasis įvartis šiame turnyre.

Likusios rungtynių minutės buvo sunkiausios mačo arbitrui, kuris ne kartą buvo priverstas už šiurkščias pražangas futbolininkus bausti geltonomis kortelėmis. Iš viso teisėjas šiame susitikime jų parodė net penkias.

85 minutę rezultatas tapo lygus 1-1. Rungtynių teisėjas nusprendė paskirti 11 metrų baudinį ir į Nigerijos komandos vartus. Zambijos rinktinės gretose baudinį realizuoti suskubo vartininkas Kennedy Mweene, kurio smūgis pasiekė tikslą.

Per likusį susitikimo laiką komandos daugiau įvarčių neįmušė, todėl rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 1-1. Šiuo rezultatu puikiai pasinaudojo Burkina Fasas, kuris 4-0 sutriuškinęs Etiopiją tapo C grupės lyderiu.