T. Švedkausko atstovaujama „Roma“ nepasinaudojo kiekybine persvara

Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos vienerios 28 turo rungtynės. Pergalės iškovoti nepavyko lietuvio Tomo Švedkausko atstovaujamam „Roma“ klubui. Pastarasis išvykoje nepasinaudojo antrajame kėlinyje įgyta kiekybine persvara ir lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Udinese“ ekipa.

Didžiąją susitikimo dalį kamuolį kontroliavę šeimininkai 20 minutę buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. Po netikslaus komandos draugo smūgio pirmasis prie kamuolio suskubęs Erikas Lamela išvedė sostinės klubą į priekį.

Dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlyginti siekę šeimininkai pralaužti svečių gynybos nesugebėjo, bet tai „Udinese“ komandai pavyko padaryti antroje rungtynių pusėje.

62 minutę išlyginamąjį įvartį į „Roma“ klubo vartus įmušė puolėjas Luisas Murielis. Kolumbiečiui rezultatyvų perdavimą atliko komandos draugas Maicosuelis.

Kai atrodė, kad „Udinese“ visiškai perėmusi iniciatyvą netrukus pelnys antrąjį įvartį, 73 minutę šeimininkai liko rungtyniauti dešimtiese. Raudoną kortelę prieš save išvydęs prancūzas Thomasas Heurteauxas buvo priverstas palikti aikštę.

Išsilyginus žaidimui abi ekipos pradėjo žaisti kur kas atsargiau. Nors susitikimo pabaigoje progų turėjo tiek „Udinese“, tiek „Roma“ komandų futbolininkai, daugiau įvarčių šiose rungtynėse neįmušė nė vienas klubas.

• „Udinese“ 1 – 1 „Roma“
  • 20‘ [0 – 1] Erik Lamela
  • 62‘ [1 – 1] Luis Muriel