Septynių įvarčių trileryje pergalę iškovojo „Manchester United“

Šeštadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės Anglijos „Premier“ lygos XV-ojo turo rungtynės.

„Reading“ ir „Manchester United“ klubų susitikime, pasibaigusiame Mančesterio ekipos pergale 4:3, visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai „Reading“, tačiau 13-ąją ir 16-ąją minutėmis pelnyti Andersono ir Wayne‘o Rooney įvarčiai leido „United“ įgyti pranašumą.

Ilgai laukti šio rezultato neteko – vos po kelių minučių į „raudonųjų velnių“ vartus krito du įvarčiai, tačiau tas pats W.Rooney 30-ąją minutę išlygino rezultatą ir galiausiai paskutinį bei lėmusį Anglijos vicečempionams pergalę įvartį pelnė Robinas van Persie.

Šio mačo įvarčius galite pažiūrėti čia.

Taškus prarado čempionų titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai, namuose lygiosiomis 1:1 sužaidę su „Everton“ klubu. Mancini auklėtiniai buvo besivejančių vaidmenyje po Fellaini įvarčio, tačiau Tevezo realizuotas 11 metrų baudinys atnešė tašką čempionų ekipai.

Londono „Arsenal“ klubas ir toliau nesugeba išlipti iš duobės. „Kanonieriai“ savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo „Swansea“ klubui rezultatu 0 : 2. Abu įvarčius įmušė Michu.

Anksčiau vykusiame Londono derbyje „Chelsea“ išvykoje 1:3 pralaimėjo „West Ham“ futbolininkams. Nepaisant to, kad 13-ąją minutę „aristokratai“ išsiveržė į priekį, per paskutinį rungtynių pusvalandį pelnyti trys „plaktukų“ įvarčiai atnešė šeimininkams pergalę.

Kiek geriau sekėsi „Liverpool“ ir „Tottenham“ klubams. Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa minimaliu skirtumu 1:0 palaužė „Southampton“ futbolininkus, o Andre Villas-Boas džiaugėsi triuškinančia savo auklėtinių pergale 3:0 prieš „Fulham“ klubą.