„Premier“ lygos naujokai įveikė „Sunderland“ futbolininkus

PIrmadienį  Anglijos „Premier” lygoje baigėsi 6-asis turas. Paskutinėse jo rungtynėse susitiko lygos naujokas „Norwich City” klubas prieš „Sunderland” futbolininkus.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito 31-ą rungtynių minutę, kuomet po Elliotto Bennetto atlikto perdavimo kamuolį į „juodųjų kačių” vartų tinklą nukreipė Leonas Barnettas.

Antrą kartą kamuolys svečių „Sunderland” futbolininkų vartuose atsidūrė 48-ą susitikimo minutę. Jos metu Marcas Tierney atliko perdavimą Steve'ui Morisonui, kuris nuginklavo varžovų vartininką.

„Sunderland” sugebėjo rezultatą sušvelninti rungtynių laikui ėmus tiksėti į pabaigą. 86-ą minutę svečių komandos gretose pasižymėjo Kieranas Richardsonas. Tai buvo paskutinis mačo įvartis, kurį 2-1 laimėjo „Norwich” ekipa.