Praradęs du taškus „Juventus“ arti prisileido „AC Milan“

Du taškus Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) XXXVI turo rungtynėse prarado dvidešimties komandų turnyro lyderė Turino „Juventus“ (78 tšk.) vienuolikė, trečiadienį susitikimą namuose su aštuonioliktojoje pozicijoje esančia „Lecce“ (36 tšk.) ekipa baigusi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje Claudio Marchisio (8 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o kai antrajame kėlinyje Juano Guillermo Cuadrado (54 min. - „Lecce“) buvo parodyta raudona kortelė, atrodė, kad „Juventus“ švęs pergalę. Tačiau besibaigiant mačui rezultatą pavyko išlyginti Andrea Bertolacciui (85 min.).

Lyderio kluptelėjimu pasinaudojo ir atsilikimą iki minimumo sumažino antroje vietoje esantis „AC Milan“ klubas, savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje esančią Bergamo „Atalanta“ (46 tšk.) ekipą.

Įvarčiais nugalėtojų gretose pasižymėjo Sulley Muntari (9 min.) ir Robinho (90+3 min.).

Trečioje vietoje su 58 taškais lieka „Napoli“ vienuolikė.

Romos „Lazio“ komanda, kurioje nebuvo registruotas operacijai besiruošiantis Marius Stankevičius, namuose rungtynes su tryliktojoje pozicijoje esančiais „Siena“ (44 tšk.) futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) ir su 55 taškais liko penktoje vietoje.

Svečiai pirmavo po Mattios Destro (27 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Cristianas Ledesma (63 min. iš 11 m baudinio)

Kitų trečiadienio susitikimų rezultatai:

„Fiorentina“ - „Novara“                   2:2 (0:2)
„Fiorentina“ - Riccardo Montolivo (49 min. iš 11 m baudinio ir 72 min.);
„Novara“ - Jeda (15 min.), Marco Rigoni (30 min. iš 11 m baudinio)
„Cesena“ - „Udinese“                      0:1 (0:1)
Įvartis - Diego Fabbrini (4 min.).
21 min. Adrian Mutu („Cesena“) nerealizavo 11 m baudinio.
„Catania“ - „Bologna“                     0:1 (0:0)
Įvartis - Gaston Ramirez (80 min.)
„Genoa“ - „Cagliari“                      2:1 (1:1)
„Genoa“ - Rodrigo Palacio (11 min.), Bosko Jankovic (77 min.);
„Cagliari“ - Lorenzo Ariaudo (14 min.)
„Parma“ - Milano „Inter“                  3:1 (0:1)
„Parma“ - Fernando Marques (53 min.), Sebastian Giovinco (55 min.), Jonathan Biabiany (83 min.);
„Inter“ - Wesley Sneijder (13 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Juventus“         36 21 15  0  63:19  78
2. „AC Milan“         36 23  8  5  70:28  77
3. „Napoli“           36 15 13  8  64:43  58
4. „Udinese“          36 16 10 10  48:35  58
5. „Lazio“            36 16  8 12  51:46  56
6. Milano „Inter“     36 16  7 13  53:50  55
7. „AS Roma“          36 15  7 14  55:50  52
8. „Parma“            36 13 11 12  51:53  50