Prancūzijos pirmenybių lyderis prarado du taškus

Antradienį pirmosiose Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXV turo rungtynėse du taškus prarado dvidešimties komandų turnyro lyderis „Montpellier HSC“ (73 tšk.) klubas, savo aikštėje susitikimą su devintojoje pozicijoje esančia „Evian Thonon Gaillard FC“ (26 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 2:2 (1:1).

Šeimininkai pirmavo po Youneso Belhandos (42 min. iš 11 m baudinio) tikslaus smūgio, tačiau dar iki pertraukos Thomas Kahlenbergas (44 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje Kevinas Berigaud'as (69 min. iš 11 m baudinio) išvedė svečius į priekį 2:1.

Išlyginamąjį įvartį šeimininkams pelnė Olivier'is Giroud'as (84 min.), o Souleymane'as Camara (90+8 min.) galėjo išplėšti šeimininkams pergalę, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką nerealizavo 11 metrų baudinio.

Beje, trečiąją pridėto laiko minutę (90+3 min.) rungtynių teisėjas iš aikštės pašalino po du abiejų komandų žaidėjus - Younesas Belhandą ir Gregory Lacombe'ą („Montpellier HSC“) bei Cedricą Mongongu ir Saberą Khlifą („Evian Thonon Gaillard FC“).

Antroje vietoje lieka „Paris St Germain“ (67 tšk.) futbolininkai, trečioje - čempionės titulą ginanti „Lille“ (65 taškai) komanda.

Pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Bordo „Girondins“     34 12 13  9 43:37 49

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 21 įvartis - Olivier'is Giroud'as („Montpellier HSC“).