Mindaugo Malinausko klubas pralaimėjo ir antrąsias Europos lygos futbolo turnyro rungtynes

Ketvirtadienį sužaistos dvylika 2010-2011 metų sezono antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne futbolo turnyro - Europos lygos - antrojo turo susitikimų.

Antrąją nesėkmę patyrė I grupės turnyro autsaideris Vengrijos čempionas vartininko Mindaugo Malinausko Debreceno VSC klubas, svečiuose 0:1 (0:1) nusileidęs Genujos "Samdoria" (Italija) vienuolikei.

Lietuvis žaidė visą mačą, o pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Giampaolo Pazzinis (18 min.).

Po šios pergalės "Sampdoria" futbolininkai turi 4 taškus ir pirmauja grupėje kartu su "PSV Eindhoven" (Olandija) komanda, kuri svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo Charkovo "Metalist" (Ukraina) vienuolikę.

Po įvartį į aikštės šeimininkų, kurie nuo 26 minutės žaidė be pašalinto Christiano Carloso Villagros, vartus įmušė Balazsas Dzsudzsakas (27 min. iš 11 m baudinio) ir Marcusas Bergas (30 min.).

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "PSV Eindhoven" (Olandija)          2 1 1 0  3:1  4
2. Genujos "Samdoria" (Italija) 2 1 1 0 2:1 4
3. Charkovo "Metalist" (Ukraina) 2 1 0 1 5:2 3
4. Debreceno VSC (Vengrija) 2 0 0 2 0:6 0

Kitų ketvirtadienį jau pasibaigusių rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

G grupė -
Splito "Hajduk" (Kroatija) - Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 1:0 (0:0)
Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) - Atėnų AEK (Graikija) 4:2 (3:1)

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija)   2 2 0 0  7:3  6
2. Atėnų AEK (Graikija) 2 1 0 1 5:5 3
3. Splito "Hajduk" (Kroatija) 2 1 0 1 2:3 3
4. Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 2 0 0 2 1:4 0

H grupė -

"Odense" (Danija) - "VfB Stuttgart" (Vokietija)                      1:2 (0:0)
Berno "Young Boys" (Šveicarija) - Madrido "Getafe" (Ispanija) 2:0 (1:0)

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "VfB Stuttgart" (Vokietija)         2 2 0 0  5:1  6
2. Berno "Young Boys" (Šveicarija) 2 1 0 1 2:3 3
2. Madrido "Getafe" (Ispanija) 2 1 0 1 2:3 3
4. "Odense" (Danija) 2 0 0 2 2:4 0

J grupė -

"Paris Saint Germain" (Prancūzija) - Lvovo "Karpaty" (Ukraina)       2:0 (2:0)
Dortmundo "Borussia" (Vokietija) - "Sevilla" (Ispanija) 0:1 (0:1)

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Paris Saint Germain" (Prancūzija)  2 2 0 0  3:0  6
2. Dortmundo "Borussia" (Vokietija) 2 1 0 1 4:4 3
3. "Sevilla" (Ispanija) 2 1 0 1 1:1 3
4. Lvovo "Karpaty" (Ukraina) 2 0 0 2 3:6 0

K grupė -

Bukarešto "Steaua" (Rumunija) - "SSC Napoli" (Italija)               3:3 (3:1)
"Utrecht" (Olandija) - "Liverpool" (Anglija) 0:0

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Liverpool" (Anglija)               2 1 1 0  4:1  4
2. "SSC Napoli" (Italija) 2 0 2 0 3:3 2
3. "Utrecht" (Olandija) 2 1 0 1 0:0 2
4. Bukarešto "Steaua" (Rumunija) 2 0 0 2 4:7 1

L grupė -

Vienos "Rapid" (Austrija) - Stambulo "Besiktas" (Turkija)            1:2 (0:0)
Sofijos CSKA (Bulgarija) - "Porto" (Portugalija) 0:1 (0:1)

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Porto" (Portugalija)               2 2 0 0  4:0  6
2. Stambulo "Besiktas" (Turkija) 2 2 0 0 3:1 6
3. Sofijos CSKA (Bulgarija) 2 0 0 2 0:2 0
4. Vienos "Rapid" (Austrija) 2 0 0 2 1:5 0

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.


Šiame straipsnyje: futbolasM.Malinauskas

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių