Lietuvos jaunių futbolo rinktinė turnyrą pradėjo lygiosiomis

Trečiadienį Sankt Peterburge (Rusija) prasidėjo vienas žinomiausių Rytų Europoje tarptautinis jaunių (1994 metų gimimo ir jaunesni žaidėjai) futbolo turnyras, kuriame kovas keturiose grupėse pradėjo dvylika komandų, skirtas Valentino Granatkino atminimui.

Po šešerių metų pertraukos turnyre dalyvaujantys jaunieji Lietuvos futbolininkai pirmąsias trijų ekipų A grupės rungtynes trečiadienį baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) su šeimininke Rusijos rinktine.

Šeimininkai jau 7-ą minutę po tikslaus Artiomo Samsonovo smūgio išsiveržė į priekį, o rezultatą antrajame kėlinyje išlygino Donatas Kazlauskas (78 min.).

Ketvirtadienį antrąsias grupės turnyro rungtynes lietuviai žais su Baltarusijos bendraamžiais.

Kitų pirmosios dienos rungtynių rezultatai:

B grupė -
Suomija - Azerbaidžanas         7:0 (1:0)
Sankt Peterburgas - laisvas
C grupė -
Italija - Ukraina               5:0 (1:0)
Graikija - laisva
D grupė -
Čekija - Latvija                2:0 (1:0)
Turkija - laisva

Į turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Lietuvos jaunių komanda prestižiniame V. Granatkino atminimo tarptautiniame turnyre paskutinį kartą varžėsi 2006 metais. Tuomet mūsiškiai liko paskutiniai - pralaimėjo bendraamžiams iš Slovakijos, Rusijos, Kinijos, Ukrainos bei Suomijos.

Šiame straipsnyje: jauniaifutbolas