Lietuvos futbolo taurės turnyro pusfinalyje – keturių miestų klubai

Paaiškėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalio dalyviai.

Dėl teisės kovoti finale varžysis Panevėžio „Ekranas“, „Šiauliai“, Gargždų „Banga“ ir Kauno futbolo-beisbolo klubas (FBK) „Kaunas“. Tai paaiškėjo po ketvirtfinalio rungtynių.

A lygos čempionų titulą užsitikrinęs „Ekranas“ svečiuose 1:0 įveikė I lygos bronzos medalininką Alytaus „Vidzgirį“. Vienintelį rungtynių įvartį 14 minutę pelnė legionierius iš Moldovos Sergejus Pogrebanas.

„Šiauliai“ savo aikštėje 1:0 privertė pasiduoti 2009 metų taurės laimėtoją Marijampolės „Sūduvą“. Pergalingą įvartį, kuris nulėmė kelialapį į pusfinalį po dviejų metų pertraukos, antrojo kėlinio viduryje įmušė Robertas Vėževičius.

Pirmą kartą klubo istorijoje į LFF taurės pusfinalį pateko Gargždų „Banga“. Namuose gargždiškiai 2:0 nugalėjo „Klaipėdos“ ekipą. Pranašumą nugalėtojai užsitikrino jau pirmajame kėlinyje - pasižymėjo Andrius Lipskis ir Marijanas Choružis.

Atkakliausiai vyko dvikova tarp Tauragės „Tauro“ ir I lygos pirmenybių nugalėtojo FBK „Kaunas“.  Klaipėdoje vykusioje dvikovoje kauniečiai du kartus pirmavo - po 4 ir 30 minutėmis pelnytų Evaldo Razulio ir Nerijaus Valskio įvarčių. Tačiau į pirmąjį FBK „Kaunas“ įvartį iš karto atsakė Mindaugas Grigalevičius, o į antrąjį - po pertraukos Vitalijus Rečickis. Komandoms teko žaisti pratęsimą, per kurį „Kaunui“ pergalę 3:2 išplėšė bosnis Edinas Pehličius.

Pagal varžybų nuostatus, „Bangai“, „Šiauliams“ arba „Kaunui“ pergalė LFF taurės turnyre arba patekimas į finalą kartu su „Ekranu“ leistų iškovoti kelialapį į 2011-12 metų Europos lygos atrankos varžybas.

Šiame straipsnyje: FBK Kaunas