Lietuvos futbolininkams nepavyko įveikti makedonų

Trečiadienį Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė su naujuoju treneriu Csaba Laszlo baigė draugiškų rungtynių ciklą prieš rugsėjį startuosiantį pasaulio čempionato atrankos varžybų ciklą.

21.30 val. Lietuvos laiku prasidėjusios rungtynės baigėsi Makedonijos rinktinės pergale 1:0.

Rungtynės prasidėjo neaukšta sparta. Pirmasis lietuvių bandymas smūgiuoti į vartus buvo 14-ąją žaidimo minutę, tačiau R.Radavičiaus smūgis iš maždaug 25 metrų atstumo buvo silpnas ir netikslus.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo lietuviai, tačiau mūsiškių atakoms stigo tikslumo.

22.43 val. makedonai trumpais perdavimais sudraskė lietuvių gynybą ir G.Pandevas pasiuntė kamuolį į lietuvių vartus.

78 varžybų minutę lietuviai įgijo teisę mušti baudos smūgį iš 20 metrų atstumo, tačiau proga išlyginti rezultatą nepasinaudojo - R.Radavičius smūgiavo tiesiai į sienelę.

Rinktinių dvikovai Skopjėje teisėjavo jaunas 32 metų arbitras iš Turkijos Halisas Ozkahya.

Lietuvos rinktinei padėti dėl traumos negalėjo Marius Stankevičius, dėl ligos - Deividas Šemberas, o Andrius Velička į Skopję neatvyko dėl vizos problemų.