Lietuvos čempionai Turkijoje sužais trejas draugiškas rungtynes

Kiek daugiau nei savaitę Lietuvoje užsibuvę šalies čempionai antrąkąrt atvyko į Turkiją. Čia devyniolika futbolininkų surengs dar vieną treniruočių stovyklą.  Dešimt dienų truksiančioje stovykoje ekraniečiai sužais trejas draugiškas rungtynes.

Trečiadienį treniruotes Turkijoje pradėję ekraniečiai jau penktadienį sužais pirmą mačą su Klužo „Universitatea“ klubu iš Rumunijos. 1919-aisiais įkurtoje komandoje šiemet nėra nė vieno legionieriaus. Nors šalies čempionato ekipa niekada nėra laimėjusi, tačiau keturis kartus žaidė Rumunijos taurės finale. Įpusėjus šiam sezonui Klužo „Universitatea“ žengia turnyrinės lentelės pabaigoje ir tarp 18-os komandų užimą 16-ą vietą.

Vasario 18-ą dieną Panevėžiečiai susitiks su Kazachstano vicečempionais- Pavlodaro „Irtysh“ ekipa.  FC „Irtysh Pavlodar“ klubas Kazachstano čempionate eilę metų laikosi turnyrinės lentelės viršuje. Per klubo istoriją komanda penkis kartus laimėjo šalies čempionatą, keturis kartus liko antri, penkiskart iškovojo bronzą. Ekipos pagrindą sudaro šios šalies futbolininkai, tačiau žaidžia ir aštuoni legionieriai.

21-ą diena Ekranas sužais draugišką mačą su Sarajevo „Olimpik“, kurie šiuo metu Bosnijos ir Hercogovinos čempionate žengia antroje vietoje. Komandos branduolį sudaro gimtosios Bosnijos ir Hercogovinos žaidėjai. Be jų ekipoje rungtyniauja ir keturi serbai. 2006-ųjų – 2007-ųjų sezone Sarajevo „Olimpic“ tapo čempionais, o po ketverių metų- vicečempionais.

Primename, jog oficiali futbolo sezono pradžia Lietuvoje - jau kovo 2- ąją, kuomet dėl pirmojo trofėjaus - Lietuvos futbolo federacijos supertaurės - Panevėžio Ekranas Mrijampolėje susikaus su Vilniaus Žalgiriu

Šiame straipsnyje: EkranasA lygafutbolas