Lietuviai pasaulio medikų futbolo čempionate liko ketvirti

Insbruke (Austrija) vykusiose planetos medicinos darbuotojų futbolo pirmenybėse Lietuvos rinktinė užėmė ketvirtą vietą.

Čempionate dalyvavo dvylika komandų. Lietuviai laimėjo grupės varžybas, įveikę Pietų Korėjos ir JAV komandas bei lygiosiomis sužaidę su turnyro šeimininkais austrais.

Pakeliui į pusfinalį Lietuvos komandą po 11 m baudinių serijos palaužė ispanus (pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1).

Pusfinalyje lietuviai 0:2 nusileido Anglijos ekipai, finale nusileidusiai čempionais tapusiems medikams iš Vengrijos.

Mače dėl trečiosios vietos Lietuvos atstovams teko pripažinti brazilų pranašumą 1:2.

Pasaulio medikų futbolo čempionatai rengiami nuo 1990 m. Praėjusiais metais Lietuvos komanda laimėjo pirmenybių bronzos medalius.

Lietuvos rinktinė: komandos vadovai Romualdas Sabaliauskas ir Aivaras Dovydaitis, treneris Albertas Sanulaitis, žaidėjai Jurijus Karpovičius, Gintaras Gelžinis, Algirdas Tamošaitis, Artūras Skikas, Darius Daunoravičius, Egidijus Burzdikas, Evaldas Burzdikas, Saulius Malinauskas, Giedrius Petryla, Donatas Tamošaitis, Remigijus Mielinis, Darijus Skaudickas, Vitalijus Daniličevas, Kąstytis Bušauskas, Evgenijus Maslenikovas, Giedrius Pranskevičius, Vytautas Ivanauskas, Valius Bagdonas, Adomas Petrulevičius, Andrius Bendoraitis, Povilas Žukauskas, Laurynas Žemaitis, Aloyzas Dambrauskas.

Šiame straipsnyje: futbolas