Ketvirtasis D.Šerno įvartis Lenkijos čempionate

Ketvirtąjį įvartį Lenkijos elitinės futbolo lygos pirmenybių penktojo turo rungtynėse įmušė Darvydas Šernas.

Lozės „Widzew“ vienuolikė, kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės žaidėjas, svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Tado Labuko Gdynės „Arka“ komanda. Visą susitikimą žaidęs D.Šernas pasižymėjo 16-ąją minutę, o rezultatą išlygino Maciejus Szmatiukas (31 min.). Iki 78-osios minutės svečių gretose žaidęs Mindaugas Panka buvo įspėtas. Geltona kortelė šiame susitikime parodyta ir iki 87-osios minutės rungtyniavusiam T.Labukui.

Šeštąjį tašką iškovojęs „Widzew“ klubas yra aštuntas, o tašku mažiau turinti „Arka“ ekipa - vienuolikta. Šešiolikos komandų turnyre pirmauja du lietuvius – Andrių Skerlą ir Tadą Kijanską - savo gretose turintis šalies taurės bei supertaurės savininkas Balstogės „Jagiellonia“ (13 tšk.) klubas, tašku lenkiantis į antrą vietą pakilusią Belchatuvo GKS vienuolikę, kuri savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė dešimtojoje pozicijoje esančią Vytauto Andriuškevičiaus Gdansko „Lechia“ (5 tšk.) ekipą.

Šiame straipsnyje: futbolasLietuvosrinktinė