„Kauno" dubleriai pralaimėjo Latvijos čempionui

Lietuvos futbolo vicečempiono „Kauno" dublerių komanda, sustiprinta keliais patyrusiais žaidėjais, Marijampolės manieže 0:2 (0:0) pralaimėjo Latvijos čempionui „Ventspils".

Jauniesiems kauniečiams šiame kontroliniame mače padėjo Givis Kvaracchelija, Mohamedas Arouri, Mindaugas Bagužis, Artūras Jeršovas.

Pirmajame kėlinyje galėjo pasižymėti „Ventspils" legionierius serbas Saša Cilinšekas - po jo smūgio kamuolys atsitrenkė į kauniečių vartų virpstą. Dvikovos didvyriu tapo Latvijos ekipos saugas Igoris Cygirlašas: 70-ąją minutę jis nuginklavo „Kauno" dublerių vartininką, o 78-ąją minutę tiksliai perdavė kamuolį komandos draugui, kuris rezultatyviai užbaigė ataką.

Rengtis sezonui pradėjome tik sausio 3 dieną. Treniruojamės ir Kaune, ir Marijampolėje. Su komanda iš pradžių sportavo 19 futbolininkų, vėliau prisidėjo aštuoni vaikinai iš Kauno futbolo akademijos. Jiems tik po 16 metų. Iki vasario mėnesio jie treniruosis su mūsų dubleriais, pažiūrėsime, ko jie verti. Tie, kurie gerai užsirekomenduos, liks mūsų komandoje", - fbk.lt interneto svetainei teigė „Kauno" dublerių vyriausiasis treneris Saulius Vertelis.

„Kiekviena pergalė maloni, nors šį kartą mes nieko labai svarbaus nenuveikėme, tai buvo tik treniruočių pobūdžio rungtynės. Išmėginome kelias taktines naujoves. Mūsiškių žaidimas manęs nei nudžiugino, nei nuliūdino", - kalbėjo „Ventspils" strategas Romas Grigorčiukas.

Sausio 13 dieną, 12 val., Marijampolės manieže jėgas išmėgins pagrindinės „Kauno" ir „Ventspils" sudėtys, 14 val. - abiejų klubų dubleriai.

Šiame straipsnyje: futbolaskaunasVentspils