Į A lygą besibeldžiantys Trakai: tikrai nebankrutuosime

Ketvirtadienį posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas patvirtino, kad aukščiausiame šalies futbolo divizione varžysis 9 komandos. Šiandien buvo ištraukti burtai ir sudarytas preliminarus tvarkaraštis. Tačiau paaiškėjo, kad į A lygą prašosi ir dešimtasis dalyvis – “Trakų” futbolo klubas. Šiandien trakiškiai kreipėsi į LFF su prašymu startuoti stipriausiame divizione, - rašo portalas penalty.lt

Lauks verdikto

Žinią apie ketinimą žaisti A lygoje penktadienį vakare portalui Penalty.lt patvirtino ir “Trakų” komandos treneris Vytautas Jančiauskas.

“Mes pateikėme prašymą LFF. Kadangi praėjusiais metais aukštesnes vietas I lygoje užėmusios komandos tokia teise nepasinaudojo, nutarėme, jog galime pabandyti mes”, – teigė V.Jančiauskas.

Trakų klubas lauks LFF verdikto. Federacija atsakymą turėtų pateikti kitos savaitės pradžioje.

Tiesa, trakiškiai čempionatą gali pradėti su taškų nuobauda, nes šiuo metu negali įgyvendinti visų A lygos licencijavimo reikalavimų.

V.Jančiauskas sakė, kad komanda ketina stiprintis: “Mūsų tikslas būti konkurencingais, tad privalėsime stiprintis. Tiesiog laukiame LFF verdikto. O patekę į A lygą neketiname vilktis lentelės uodegoje – norėtume išlaikyti intrigą.”

Bankroto nebijo

„Trakų“ sporto direktorius Artūras Steško sportas.info tvirtino, kad ir su tokia komanda, kokia „Trakams“ atstovavo pernai pirmojoje lygoje, klubas paskutinės vietos neužimtų.

„Dabartinė mūsų komanda tikrai nėra žemesnio lygio negu Tauragės “Tauras„ ar Alytaus “Dainava„. Aišku dėl pirmų vietų mes nekovosime, bet paskutiniai irgi neturėtume būti. Kadangi mes ruošėmės pirmajai lygai, iš karto šokti į A lygos traukinį nebus lengva, bet dėl aštuntosios vietos kovoti mes tikrai galėtume šia sudėtimi,“ - kalbėjo A. Steško.

Iki gegužės mėnesio klubas žais Vilniuje, LFF stadione, kaip jis darė ir pernai pirmojoje lygoje. Nors Trakų stadionas neatitinka A lygos reikalavimų, vietos klubo sporto direktorius tikisi susitarti su LFF, kad klubas nuo gegužės galėtų žaisti namuose.

„Mūsų stadionas, jo rūbinės - tikrai neblogo lygio. Minusus patvarkyti irgi įmanoma. Šiuo metu turime tik 300 sėdimų vietų, bet tikiuosi, kad LFF pareikalaus kelis šimtus kėdžių sumontuoti iki mūsų pirmų rungtynių, o tai - įmanoma. Aš labai norėčiau, kad žaistume namuose. Atvažiuotų į Trakus “Žalgiris„, susirinktų žiūrovai iš Trakų, Lentvario, Aukštadvario - visų apylinkių. O kas Vilniuje eitų mūsų žiūrėti?“ - kalbėjo A. Steško.

Sporto direktorius tikino, kad „Trakai“ tikrai atlaikytų A lygos išbandymą finansams, dėl ko nuogastavo pernai aukštesnes vietas A lygoje užėmę Jonavos „Lietavos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ klubai.

„Jei jau nutarėme eiti į A lygą, tikrai taip, kaip pernei REO - sezono viduryje - nebankrutuosime. Nes mūsų klubo prezidentas visada į gyvenimą žiūri realiai. Jis žino, kiek gali skirti pinigų. Ir įsipareigojimus mes įvykdysime,“ - įsitikinęs A. Steško.

„Trakų“ klubo prezidentas ir pagrindinis rėmėjas yra verslininkas Janas Nevoina.

„Tikrai tikiuosi, kad LFF Vykdomasis komitetas, kad vakar ir padaręs nutarimą dėl devynių komandų A lygoje į mūsų prašymą atsižvelgs. Nes nelyginiu komandų skaičiumi yra nepatenkinti visi A lygos klubai,“ - pagrindė „Trakų“ viltis klubo sporto direktorius.

Pradėtų maču su „Žalgiriu“


Jeigu „Trakų“ norai išsipildytų, šiai komandai jau pirmąjame ture tektų vykti į svečius pas galingą varžovą - „Žalgirį“.

Ketvirtadienį LFF patalpose buvo ištraukti burtai, lėmę kuri komanda kada su kuria rungsis. Pagal juos pirmame ture kovo 9-10 dienomis susitiks: Klaipėdos „Atlantas“ - Marijampolės „Sūduva“, „Šiauliai“ - Gargždų „Banga“, Tauragės „Tauras“ - Pakruojo „Kruoja“, Alytaus „Dainava“ - Panevėžio „Ekranas“.


Šiame straipsnyje: TrakaifutbolasA lyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių