„Getafe“ sutriuškino „Sevilla“ klubą ir pakilo turnyrinėje lentelėje

Pirmadienį paskutinėse Ispanijos futbolo pirmenybių XXXIII turo rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo ir su 45 taškais į dešimtąją poziciją pakilo „Getafe“ vienuolikė.

„Getafe“ futbolininkai savo aikštėje net 5:1 (1:1) sutriuškino į devintą vietą nukritusią „Sevilla“ (45 tšk.) ekipą.

Svečiai pirmavo po tikslaus Alvaro Negredo smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Miguelis Torresas (35 min.) išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje du įvarčius nugalėtojams pelnė Miku (63 ir 71 min.), po vieną - Medhi Lacenas (49 min.) bei Pedro Riosas (68 min.).

Dvidešimties komandų turnyro lyderiu lieka vicečempionas Madrido „Real“ (85 tšk.) klubas, keturiais taškais lenkiantis antroje vietoje esančią bei čempionės titulą ginančią „Barcelona“ (81 tšk.) vienuolikę.

Trečiąją poziciją išsaugojo „Valencia“ (52 taškai) vienuolikė.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Madrido „Real“        33 27  4  2 107:29  85
2. „Barcelona“           33 25  6  2  96:24  81
3. „Valencia“            33 14 10  9  50:42  52
4. „Malaga“              33 15  6 12  49:46  51
5. „Levante“             33 14  6 13  47:46  48
6. „Osasuna“             33 11 13  9  37:53  46
7. Bilbao „Athletic“     33 11 12 10  48:44  45
8. Madrido „Atletico“    33 12  9 12  44:41  45