G.Arlauskis atrėmė 11 m baudinį

Treniruočių stovyklą Turkijoje surengęs Rumunijos futbolo čempionas Urzičenio „Unirea“ klubas, kuriame rungtyniauja vartininkas Giedrius Arlauskis, kontrolinėse rungtynėse 2:0 (1:0) nugalėjo ketvirtąją vietą Ukrainos pirmenybėse užimančią Dnepropetrovsko „Dnepr“ vienuolikę.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis pirmajame kėlinyje atrėmė 11 metrų baudinį. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Bilasco (39 min. ir 69 min. iš 11 m baudinio).

Turkijoje treniruojasi ir Bialystoko „Jagiellonia“ ekipa, kuriai atstovauja Andrius Skerla. Lenkijos aukščiausiosios lygos futbolo čempionatui besirengianti „Jagiellonia“ kontrolinėse rungtynėse 0:1 (0:0) nusileido penktąją vietą Rumunijos pirmenybėse užimančiam Bukarešto „Rapid“ klubui. Lietuvis žaidė pirmąjį kėlinį. Pergalingą įvartį antroje rungtynių pusėje įmušė Alexandru Ionita (62 min.).

Šiame straipsnyje: Arlauskisskerlafutbolas